Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kali

    legenda

    válasz Dr. Akula #25 üzenetére

    a kép/videó pont simán letölthető a telefonról - kábelen akár -, mint bármilyen másikról, iphone/ios esetén is simán külső meghajtónak látja az oprendszer (a windows is), még csak itunes vagy más speckó alkalmazás sem kell hozzá.

    ezt írtam régebben is, amikor a samsungot temették bizonyos emberek - mondván, majd a knox...stb. miatt bukni fog -, hogy nem így működik az, nem egyszerű lenyomni őket.
    általam külön preferáltak, mert ha nem épp iphone, akkor az utóbbi időben samsung - régebben nagyobb volt a gyártós választék, belefért néha sony...stb., mára már nem nagyon, mert nem készítenek számomra ideális típust, hiába várok, hogy na akkor jön egy jó nokia és társai, az új csúcsaik mindig elbuknak valamiben -, a note 4 is nagyon bejött utóbb, a note 6 például várós lehet lassan, bár az s7 edge is az volt, de úgy döntöttem, hogy kivárok inkább, a note széria valamiért szimpatikusabb.

  • kali

    legenda

    válasz Rusi #45 üzenetére

    képet és videót írtam, az megy kábelen windows alatt is, a többit nem értem, hogy minek tetted hozzá, mert olyasmiről szó nem volt - csak képet írt az, akinek válaszoltam, de hozzátettem a videót is, mert az is megy -, a fóliás iphone videós elvárás...stb. pláne viccesnek, vagy inkább túlzónak hat, de lelked rajta...
    sokan elmondják és/vagy leírják, hogy volt iphone-juk, de a változásokat nem követik, a múltból pedig nem feltétlenül lehet megélni - mondom ezt azért is, mert a mai napig sokan abban a hitben vannak, hogy csak itunes szinkronizációval lehet képeket és videókat az iphone és a munkaállomás között mozgatni, de ez (szerencsére) nem igaz.
    amit én írtam, azt megcsinálom, ennyi;

    1

    2

    3

    utóbbi képen; egy gyorsban készített kép és egy néhány másodperces videó.

    [ Szerkesztve ]

  • kali

    legenda

    válasz Rusi #106 üzenetére

    aki kicsit is ismer engem, vagy legalább egy kapcsolódó hozzászólásomat olvasta, az pontosan tudja, hogy nem szokásom a mókolás, amikor épp androidos telefonjaim vannak, akkor nem játszik moddolt rom, nem kell root sem, de ios esetén sem jöhet szóba a jailbreak.
    teljesen gyári állapotú iphone-on készítek fényképeket és videókat, majd rádugom azt usb kábel által a windows oprendszert futtató notira, azok felismerik és telepítik mint külső meghajtót - a korábban linkelt képek szerint -, aztán másolással, de akár kivágással - ilyen esetben valóban törlődik is az állomány a telefon táráról - lementem az iphone-ról a nevesített tartalmakat.
    akinek ez nem megy, az valamit rosszul csinál, de semmin sem csodálkozom, hiszen láttam már úgy értetlenkedni felhasználót, hogy zárolt telefont dugott a munkaállomásra és csodálkozott, hogy csak a töltés indul be, de amikor szóltam, hogy oldja már fel a telefont és úgy dugja rá, akkor már okés volt minden.
    a mac nem az én asztalom, nem tudom, de nem is érdekel, hogy ott mi és miként működik, vagy sem.
    tovább nem ragozom, a mondandómhoz általad hozzátett, eltúlzott és kiforgatott dolgokra nem kívánok reagálni, amiket én nem írtam/állítottam, olyat senki sem kérjen rajtam számon, kvázi mondvacsinált elvárások alapján.
    tagoktól (mondhatni) megszoktam ezt és a helyén szoktam kezelni, nem okoz különösebb problémát, lekezelem/-reagálom vagy ignorálom, ahogy a helyzet épp megkívánja, de a te pozíciódban nem tartom korrektnek a hozzáállásodat és a stílusodat, nem tűnik elfogulatlannak.
    mindegy, lezártam én is a dolgot, végérvényesen...

    Littlecar; mire ide jutottam, pont válaszolni akartam Syl kérdésére is, de ha már így minősített engem - mint iPhone fun (még ha nem is helyesen írta), annak ellenére, hogy távol állok ettől, megannyi samsung, sony...stb. telefonnal a hátam mögött, még ha most 6s plus-t is használok, de előtte sem iphone volt (te tudod, hogy note 4) és vélhetően utána sem az lesz, mert szeretem és keresem a változatosságot, ezt sokszor hangoztatom is -, akkor nem erőlködöm, mert minek...

Új hozzászólás Aktív témák