Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sys85

    veterán

    válasz Graphics #18 üzenetére

    Há me a mostani fiatalságnak+ kortól függetlenül a nőknek fingja sincs hogy régen mit jelentett ez a 2 betű,abból a korosztályból akiknek meg ez nem történelem, hanem emlék,nem hiszem hogy nagyon sokan fognak sorban állni ezért a telóért,mind1 mi a neve! :D

    #Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

  • Sys85

    veterán

    válasz szabonagyur #66 üzenetére

    Ez a tárhely vita kicsit nevetséges!
    Az odáig ok hogy valaki elfér 16gigán,de könyörgöm 230-250e ftért (6s) adjanak már min 32gigát!Azon az árszinten ahol az apple árulja a telefonjait bele KELL hogy férjen és itt most nem számít hogy ki használja ki,vagy ki nem!Ezért az árért a felsőkategóriában ez a minimum!
    Autót se vennél úgy a felső kategóriában hogy van benne egy 900ccm-es 50 lóerős motor!Bár elviszi A-ból B-be 90km/h-val tehát elvileg elég az ereje,de a kutyának se kéne azért az árért!Ezt is csak az apple tudja lenyomni az emberek torkán!
    És mielőtt megköpködnétek,nem vagyok apple hater!
    Volt nem 1 iphoneom,összességében szeretem az iphonokat,csak pont a háttértár mérete és a félévente elpusztuló mocskos drága lightning kábelek miatt inkább váltottam.

    #Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

  • Sys85

    veterán

    válasz Zoona #76 üzenetére

    A környezetemben élő iphone tulajok nagy része csak azért fér el 16gigán mert megtanultak kompromisszumokat kötni,persze ők ezt nem vallják be,ugyanazt mondják mint itt a fórumon "elég az".
    Valahol ez érthető,kevesen hajlandóak akkora felárat fizetni a 64-128gigás verziókért.
    De érdekes hogy amint nagyobb tárhelyes telót vesznek,máris több mindent telepítenek és tartanak a telón.Több ilyen ismerősöm utána azt mondta hogy soha többet 16-ost,pedig előtte kötötték az ebet a karóhoz ők is.Hirtelen a nem használom a kamerát annyit mert minek,meg a nem kellenek nekem az XYZ alkalmások,meg a nem hallgatok zenét a telón indokok eltüntek!Én megértem azokat akik valóban elférnek 16gigán,de csak ismételni tudom magamat,ezért az árért alapnak kéne lennie a 32-nek!
    De hát mint minden ez is csak üzletpolitika.
    Telónként spórolnak mondjuk 2 dollárt a memória chipen,az sok millió telefonnál sok millió dollár!Aztán ha a vásárlónak kicsi a 16,akkor vegyen 64est,ami mondjuk a költséget tekintve legyen +15dollár (ezek has számok),de +40e fttal drágább a boltban...
    Ezért akkorák az apple bevételei!

    #Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

  • Sys85

    veterán

    válasz -Skylake- #84 üzenetére

    Csak hasra ütésből mondtam valamit,nem tudom mibe kerülhet,de ha neked van igazad,akkor meg pláne lehúzás!Csak az a baj hogy a fanatikus apple hívőkkel bármit meg lehet tenni,mert háborgás nélkül megvesznek mindent és még meg is magyarázzák hogy az úgy van kitalálva az úgy van jól!
    Pl.feljebb említve lett ha kicsi a tárhely akkor vesznek külső memóriamodult!32giga ~30e ft...
    Az ám a drága gigára lebontott ár,a legdrágább ssd-k nem kerülnek ennyibe! :D
    Az S6 szériás dologra meg,annyit hogy a 32gigán jól elférek masszívabb háttértár használat mellett is,és ha elfogy a hely,ott a 128gigás!!! OTG-s pendrive nem egész 20e ftért,amit nem csak a telefonhoz tudok használni!
    Nem is kifejezetten a telefonhoz vettem,csak ha már pendrive kellett akkor 2 legyet egy csapásra,OTG-set vettem. :)

    #Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

  • Sys85

    veterán

    válasz -secret- #103 üzenetére

    Én amikot iPhone-os voltam is írogattam androidos topikba,ahogy most androidosként is írok iPhone-osba.
    Nem tartom magam semmilyen fanatikusnak,egyik telefon se tökéletes.
    De arra már sokszor rájöttem hogy az iPhone topikokban sokan személyes sértésnek veszik,ha valaki rávilágít valami "hibára"!
    Ez a háttértár téma most nem arról szól hogy "Fos szifon",mert szerintem sem az a telefon,itt most arról van szó hogy ezért az árért illene nagyobb tárhellyel adni a iPhone-t,kb 1,5 éve az i6-tal meg kellett volna lépni.
    Nem az a gond hogy valaki elfér e 16-on vagy sem,hanem hogy meg akarjátok magyarázni hogy jó ez így!Kb mint amikor ment az 1GB ram kevés/nem kevés vita,akkor is elég volt nektek az 1GB merz "nem kell az ide,így is jó",most meg mindenki élvezi a 2GB áldásos hatását!Az apple legnagyobb örömére vagytok megelégedve a ezzel a háttértár dologgal is,mert így el lehet adni jó drágán még mindig.Véditek ezerrel,de hát ti tudjátok hogy mit szeretnétek kapni a pénzetekért.
    Ezt most mindenféle gyűlöletkeltés és flamekeltés nélkül írom!
    Ne vegyétek már személyes sértésnek a tietektől különböző vélemény kinyilvánítását,erre való a fórum,meg amúgy is csak egy rohadt telefonról van szó,és a rohadt jelzőt a telefonokra általánosságba kell érteni,nem az iPhonera (még mielőtt emiatt is nekem ugrana valaki)!

    #Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

Új hozzászólás Aktív témák