Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • emvy

    nagyúr

    válasz dabadab #45 üzenetére

    Szerintem is maceras ez.

    Multkor epp a repterre igyekeztem, kezemben a telefon, es valami miatt ujra kellett inditanom. Egesz nap vigyaztam, hogy ne meruljon le tulsagosan, mert nem tudtam, hogy fel fogom-e tudni tolteni a kovetkezo 14-18 oraban. Erre indulasnal kiirja, hogy 'Android is updating, optimizing app 1 of 150'... persze az akku 30%-at megette, es 35 percig hasznalhatatlan volt a telefon. Hat majd' szetvetett az ideg. A frissitest persze nem en telepitettem 'direkt', szoval zero eselyem volt, hogy elore tudjam, hogy ez lesz.

    Egyebkent ugyanez van Macen is. :(

    [ Szerkesztve ]

    while (!sleep) sheep++;

  • vicze

    félisten

    válasz dabadab #45 üzenetére

    Nem tudod későbbre halasztani, mert esetlegesen épp nincs kerneled, mivel akkor cseréli, vagy kernel modu drivert/szolgáltatást cserél, és igen ez architekturális kérdés, így van a 4.0-ás NT kernel óta, jó vagy rossz ez van. Egészen mellesleg most kíváncsiságból megnéztem és a OSX pontosan ugyan így csinálja, update restartot kér, és még szöszmötöl az updaten, akkor ott is nyilván elrontottak valamit Cupertinoban. Yosemiten volt is bug egyeseknek, hogy ez beragadt és systemrestore kelett.

    De továbbra a hiányosan közölt cikkből rossz dolgon lovagolsz, hogy nem a boot tartott sokáig, hanem update install + kikapcsolás(ezt együtt csinálta) és ezután a reboot.
    Sokáig az install tartott kikapcsolás előtt nem a boot maga. Ez tényleg így van eltarthat elég sokáig az install, mivel nem tudni, hány frissítés is települt, milyen teljesítményű a gép, így nehezen megmondható a 25perc normális vagy nem. Valószínűleg az volt.

    @emvy: Droid ezt akkor csinálja mikor a cache partíciót wipe-olják, mert újragenerálja az dex fileokat.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák