Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Digitalpimp

    senior tag

    válasz Eclips21 #183545 üzenetére

    Ez a cicergés dolog bármilyen minőségű, márkájú termékkel előfordulhat, elég egy lazán tekert tekercs, vagy ami nincs rendesen kiöntve, plusz sokszor terhelés függő is. Szóval 100% megbízható nincs.

    "...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

  • Breki

    veterán

    válasz Eclips21 #183545 üzenetére

    Mit szeretnél vele tölteni?

    a Power Delivery szabványt az USB Type-C szabvány kiegészítéseként érdemes kezelni, a funkció ugyanis csak USB Type-C csatlakozóval működik, tehát annak mindenképpen kell lenni rajta.

    Mondjuk nekem egyik töltőm se cicereg. Amit ajánlok saját tapasztalatból főleg mobilhoz:

    Baseaus, Acefast (utóbbit anno mikor kérdeztem jól leszólták itt, de azóta is hibátlan és külföldi fórumokon nagyon dicsérik és van HDMI 4K kimenetes is, így mobil tv-re is köthető kicsit bánom, hogy nem ezt a fajtát vettem.
    [link]
    Ezeket és akár az említett Ugreen-t, CHOETECH-et , Green Cell -t, Canyon-t
    stb. érdemes itthonról venni garival, pár nap alatt megjön és gond esetén futárral visszaküldhető.

    És eddig azt hittem csak én, használok toocki-t, de most olvasom egy oldalon:
    "Nagyon nagyot mennek a Toocki töltők és kábelek az Aliexpressen. Gyorsan szereztek maguknak egy csomó rajongót az extrém olcsó termékeikkel, amik ráadásul minőségiek is. Akik olvasnak minket, azok már biztosan találkoztak a nevükkel, de nagyon úgy tűnik, hogy egyre népszerűbbek lesznek, és lassan nem csak a hardcore Kínából rendelők fogják ismerni a márkát. Most kidobtak a piacra két újabb GaN töltőt, amiből az egyik az árával hódítja a szívünket, a másik viszont sokkal drágább, de cserébe elképesztően erős."

    Az oldal címét nem írom be, bár látom, hogy másik vígan másolgatják be, de én valamiért mindig déádá-t kapok, ha be merem írni. :-)

    Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

Új hozzászólás Aktív témák