Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sb

    veterán

    válasz atiska007 #181665 üzenetére

    Ezt nem fejtettem ki, de HUB-om van (ill. a monitoromban is van HUB, oda is dokkolható Type-C-vel a notim közvetlenül).
    Szóval a lényeg nekem most tök egyszerűen annyi lenne, hogy a Type-C kábelt (ami most is van) nem akarom a notiba bedugni. Szeretném, ha mágneses Type-C átalakítóval használhatnám. Könnyebb kezelni, nem rántom le, nem kopik a Type-C csati, stb...

    Mágneses kábelből, csatiból viszont 10-ből 9 csak töltőkábel, esetleg USB 2.0 sávszélesség átmegy rajta, de az dokkolásra alkalmatlan. (ilyenem is van, telefonhoz tökéletes töltésre, ott másra nem kell)

    És van pár mágneses megoldás ami tud megfelelő sávszélességet is (meg lehet, hogy más, chip/handshake-et is támogat, hogy pl. a Displayport adat átmenjen rajta, ezt nem tudom szükséges-e). Én ilyet keresnék... találtam is párat de jó lenne vmi megerősítés, hogy melyik az ami tényleg tudja valósan is és jó. Esetleg még nem is eszetlenül drága. :D
    A nagy sávszélességet + magas töltőáramot gyanítom nem tirivális összehozni mágneses pin-ek pontos illesztése mellett. Ezért is drágák: 6-10k egy darab, és ezért lenne jó megerősítés, hogy melyik "noname" cucc lehet a valóságban is megfelelő minőségű. A szokásos nevesebb márkáknál nem láttam ilyen adaptert.

    Itt egy pl:

Új hozzászólás Aktív témák