Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • digitalentum

    csendes tag

    válasz MarioAna #140886 üzenetére

    Ha egy (állami) cég monopol helyzetben van, nincs konkurencia (lásd: Magyar Posta) akkor bármit megtehet.
    ("monopol helyzet = egyeduralmi, fölény-, erőhelyzet, kizárólagosság")

    [ Szerkesztve ]

    Nagyon vonzónak találom a gravitációt. Elfogadom a sütiket, de krémtorta is jöhet!

  • Zola007

    veterán

    válasz MarioAna #140886 üzenetére

    A több hetes várakozás valószínűleg azért is van, mert nem igazán van érdeke a postának gyorsabba dolgozni a kínai csomagokkal.
    Félre ne értsd, nem a vezérigazgató mercedeset akarom tankolni, de látom szerencsétlen debreceni postásunk fejét minden nap.
    Tavalyelőtt még 10 óra körül ért a házunkhoz, ezéven már 12 körül
    Minap beszéltem vele, láttam mekkora batyuval volt, mondta, hogy még tegnapról van csomagja, mert annyi van, hogy többször kell fordulnia.

    SARC
    Én sem 5$ tételre/csomag gondoltam, de ha azt mondják, hogy
    ○ sima külföldi küldemény kézbesítése 50 ft/cím
    ○ ajánlott külföldi 100 Ft/cím
    és összesítik évente, hogy kaptam 60db sima és 20db ajánlott csomagot, majd kiküldik a csekket, hogy 5e forint lesz a magánimport, akkor boldogan kifizetem azt az 5e forintot amennyiben tényleg megfelelő helyre, fejlesztésre, bérezésre megy.

    ÁRRÉS
    magyar sajátság. Lásd pl. a Xiaomi boltot, volt amiről ti írtátok, hogy olcsóbb itthon mint kint.

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Új hozzászólás Aktív témák