Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • spidersoft

    senior tag

    válasz Degeczi #8649 üzenetére

    Az órába valóban fog kelleni egy valami nagy kijelző, ami (jellemzően) csak az órát mutatja (a beállításokra ettől függetlenül kelleni fog egy alfanumerikus is). Erre a célra én valami nagyobbacska (min. 1" magas) hétszegmenses LED-es órakijelzőt gondoltam ki, de szerencsére olyat nem árulnak ebayen emberi áron... úgyhogy nálam is LED mátrix lesz a vége... A 3208-as LED mátrix helyett viszont leltem egy valamelyest olcsóbb és érdekesebb megoldást, ami a végeredményt tekintve ugyanannak tűnik (bár az egybe-3208-ason memóriachip van, ami lehet jelent valamit prociterhelés szempontjából, nem ástam még bele magam): 8x8-as modul. Ebből 4db google szerint 8.6USD (kevés eladású eladótól angol ebayről 8.3USD). Rakható belőle hosszabb (vagy ha megoldod a leképezést akkor magasabb, pl. 16 pixeles) is.

    Télleg, nem lehet valahogy rávenni az ebayt, hogy a comoson listázza a többi oldal listázását is? A fenti kettőről például egy árva kukkot se nyekkent... Hongkongi, ausztrál, angol... Így most olyan érzésem van, mint az MMO-knál: van néhány másik szerver, ha úgy tetszik, akkor párhuzamos univerzum, ahol hasonló dolgok történnek, csak mások a szereplők és minden kicsit más :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák