Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    válasz Minstrel #78538 üzenetére

    Ha már szóba került
    Én ezeket
    Üvegfólia [link], képek kisebb leírás ebben a hozászolásban

    tok [link] , nem puha tok, nagyon passzentos nehéz leszedni biztos nem jön le zsebből kivéve, felülete kicsit érdes így fogása nagyon biztos, anyaga nem vastag így a telefon nem lesz tőle duci

    Én a tokból legutóbb rendeltem 4db-ot három színt, meg is jöttek sérülés mentesen(mert van hogy szállítás közben nyomorodik)
    Tegnap meg rendeltem még 6db-ot

    És hogy miért halmozom, mert ezeket a telefonokat évente adják ki és így mikkor jön az új széria kezd csökkenni a kereslet az előző szériára, és csökken a kiegészítő választék is, és emelkedik az ár is
    Én ezzel a telefonnal még tervezzek pár évet, S2-em 44hónapig volt meg, majd 4évig
    Így év végén vagy jövőévben már nem biztos hogy kapok ilyen tokot mert egyszerűen nem fognak gyártani, egyes színek már így sincsenek(Fent említett üvegfóliából is van vagy 4-tartalék, de rendelek még) hát tartalékolok

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák