Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsiz

    őstag

    válasz Silent77 #71223 üzenetére

    Nem gáz, nem sürgős :) Ilyen "csúcsidőben" úgyse rendelgetek. Majd szerintem már csak januárban, hacsak nem botlok bele valami kihagyhatatlanba :)

    Más: vettem banántartót :D Igaz nem Kínából, hanem edigitálról. Olcsóbb volt itthon, meg amúgy is össze kellett szednem 3k-t valamivel, hogy free shipping legyen :D Egész jó, összenyomódni biztos nem fog, összetörni sem, legalábbis attól amit a táskában hordok biztosan nem. Van az aljában egy kicsi beépített műanyag villa, mondjuk én még soha nem ettem villával banánt. Elég nehéz kinyitni (nem, nem a banánt :) ), de legalább magától nem fog kinyílni a táskában sem. Színt nem lehetett kiválasztani, de szerencsére sárgát küldtek. Még a zöld elment volna, de pirosban vagy rózsaszínben elég hülyén nézhet ki. Vettem két random banánfürtöt a teszkóban ma, megkerestem rajta a legnagyobb banánt és pont méret. Ja és van rá 6 hónap garancia :DDD Amúgy nem teljesen voltak felkészülve a rendelésemre :D Webshopban készleten volt, de mikor megrendeltem átváltott "kifutott"-ra, amit akkor írnak ha valami épp nincs készleten. Aztán 7 napot kellett várnia a csomag többi részének, mire szereztek egy banántartót és el tudták küldeni nekem :D

    Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

Új hozzászólás Aktív témák