Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • solti

    senior tag

    Megjött a BW-SIC1 kamera, hát mit mondjak, csalódott vagyok, írtam szép panaszt a Banggoodnak is:
    - US adapter jött EU helyett (pedig jót rendeltem)
    - a kamerába csörgött valami belül, szét szedtem, és egy csavar volt teljesen szabadon. Kb félóra volt visszatenni a helyére, elég barom módon van megoldva az áramkör rögzítése (bár maga az áramkör relatíve jól néz ki
    - SD kártya betételéhez bontani kell a házat (ezért is mertem egyből nekiugrani)
    - az applikáció amit adnak hozzá, használhatatlan gagyi sz@r... Az hogy, percenként kifagy, csak egy apróság;)
    - 3 port van nyitva a kamerán: telnet, http és 8000 (onvif). Se a weben, se a telneten se ONVIFen nem tudom működésre bírni, ugyanis nem tudom a felhasználó nevet és jelszót hozzá (próbáltam mindenféle admin/root és az eszköz jelszó kombóját, de semmi siker. Pedig pont ezért tetszett meg ez a model, mert akkor ezt is be tudom kötni a raspberrym alá, nem úgy mint a mostanság divatos xiaomi/zmodo biztonsági kamera vonalat, ami csak appal működik (na jó, zmodo a meshare.com-on webről is)

    A kérdéseimet elküldtem a Blitzwolf supportnak is meg Banggoodnak is, kíváncsi vagyok, hogy mi lesz a válasz. Jelen pillanatban mintha kidobtam volna 10 rugót az ablakon, mert ez így kaki...
    ------------------------------------------------------------------------------
    az 5 portos blitzwolf töltőm nagyon közelről odahajolva nekem is zúg, de ha nem mondjátok itt, észre sem veszem:)
    ------------------------------------------------------------------------------
    uui: a broadlink rm3 mini is megjött, az ötlet meg minden jó, de az applikáción lenne mit javítani.. nem fogom a logitech harmony-mat erre cserélni, de nyáron jó lesz a kocsiból elindítani az otthoni klímát érkezés előtt:)

Új hozzászólás Aktív témák