Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dajkapeter

    senior tag

    Pár dolog amit boltoltam...

    Ár/érték arány

    5/5
    W5W T10 LED, polaritás miatt azt hittem először hogy nem működik. :D De utána megfordítottam az egyik izzót és tökéletesen világít. Szép fehér, ahogy kell. Szinte nappali menetfénynek megfelelne, bár annyira erős nincsen.

    5/5
    OTG kábel, azt hittem elhagytam az előzőt. Aztán mikor ez megjött akkorra az is meg lett... Hibátlan!

    5/5
    Céges autóba duál töltő működik, világít, tölt. Ez a lényeg! :)

    5/5
    Rattan led füzér, karácsonyra rendeltem. Annyira megtetszett az irodában mindenkinek, hogy kapásból rendeltünk még 5 darabot. :D Igaz, a kábele vékonyka, szerintem 3-4 év után el fog törni...

    5/2
    G9 led izzó, na ezzel kicsit befürödtünk. Érződik az olcsó vezérlés. Vibrál kicsit az egész. Fényereje ugyan olyan mint a sima 40 wattos halogénnek. Előrébb nem lettünk vele... Panaszra nincs okom, mert világít, működik és nem 6000 Ft volt.

    5/5
    12W 56 LED E27-es hibátlan! Olcsóbban vettük mint a kínai piacon lévő és jobb is! Nem olyan mint a G9-es izzó. Nem vibrál benne az ember. És nagyon jó a fényereje!

    5/4
    20 pamut gömbös fénysor. Ez is nagyon jó, igaz párom meglepődött azon hogy a pamut gömbök össze vannak lapítva. :D Az izzósor nekünk nem tetszik, mivel sima izzós és nem ledes. Így az eladót privátba megkerestük és kértünk még 20 gömböt és veszünk egy 40 ledes izzósort. :D

    5/3
    Asztali töltő G3 akksihoz, jól működik, bár kicsit mintha kontakthibás lenne. Olykor meg kell igazítani az akksit, hogy töltsön. És valóban csak 500 mAh-val tölt.

    5/4
    Hordozható aksitöltő Nagyon jól működik, 2Ah-es töltővel tökéletesen működik. Rendesen tölt, nem csak alacsony áramerősséggel. Ha nem vigyázok úgy becsípi az ujjam, hogy vérhólyag keletkezik. :D Nem feltétlen felhasználóbarát! :DD

    5/2
    Eredetinek mondott nem eredeti aksi. Még szerencse, hogy németektől jött és nem kínából... Természetesen nem 3Ah-ás, szerintem csak 2Ah-ás. 20% alatti töltéskijelzést sosem láttam, mert kikapcsol a telefon ugyanis fullra lemerül. :DD

    5/4
    3 méteres mikro usb nagyon jó, mert hosszú. De nagyon rossz mert a hossza miatt lecsökken az áramerősség, így nem 2 Ah-val tölt, csak 0,8-1 Ah-val. :((

    5/5
    Versenybringa kormány Először tartottam tőle, hogy jó lesz, de jó lett. Sértetlenül ide is ért! :))

    5/3
    USB-s kulcstartó adatkábel Ez jó tanulópénz volt. :D Mivel párszor már ráültem, így lapjába hajtottam a kábelt. Azt hiszem eltört benne a szál. Pedig hasznos holmi lenne...

    5/4
    Qi töltős autós telefontartó Nagyon jó, stabilan tartja a telefont. A Qi töltés viszont nem az igazi. A töltő rész szerintem messze esik, vagy nem jó a minősége mert nem tölt eléggé. :( De egyébként stabil a készülék, könnyen levehető a tartófej, nem kell leszedni a tapadókorongot az ablakból.

    5/5
    USB Y kábel töltésre vettem, mert az irodai gépből csak sima usb csatikon csöpög az áram. És ugye 500 mAh semmire sem elég a mai okostelefonoknál... Nagyon jó, hibátlanul működik!

    5/5
    Vízálló tok G3-hoz, tökéletesen zár, valóban vízálló! Igaz, nem hagytam lent órákig a víz alatt. De nekem csak arra kellett, hogy a Balatonba betudjam vinni a telefont, tudjunk képeket csinálni a vízben és tudjuk mennyi ideje égünk a napon (ha esetleg nem vennénk észre, hogy már napszúrást kaptunk). :DD

    [ Szerkesztve ]

    Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

Új hozzászólás Aktív témák