Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • smithsys

    aktív tag

    válasz fateless #163765 üzenetére

    Nyilván van, csak nem ennyié'.
    Egyébiránt 4-5 ilyen óccó droidos készülék megfordult már nálam és mindnek volt valami nyűgje.
    A vételi érzékenység jellemzően mindnél gyenge volt. Amint elhagytam a fővárost elkezdtek susogni, zizegni, volt olyan ami nekiindult állomást keresi végtelen ciklusban, majd Nyíregyházán talált egy nagyonkülföldi masszát.
    Némelyiken a herélt / hack-elt droid okozott kellemetlen meglepetéseket ( random fagyások, újraindulások, brutál hangminőség romlás, torzítás ). A beállítások menü is jellemzően mókolt, hiányoznak belőle menüpontok, sőt olyannal is találkoztam amit rootolni is lehetetlen volt.
    Ennek folyományaként csak annak javaslom ezeket a fityisz hardverrel szerelt egyszerű készülékeket, akik már nem tudják hová tenni a pénzüket vagy csak dísznek kell egy nagy kijelző a kocsiba.
    Természetesen lehet az is hogy én vagyok ilyen szerencsétlen, hogy kifogom a hibás darabokat, ezért mindenkire rábízom a döntést.
    Én mindenesetre visszatértem a hagyományos autórádióhoz egy Kenwood társaságában és azóta nincs problémám a kocsiban a zajkeltéssel.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák