Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Assdak

    őstag

    válasz sing1ep1ayer #23 üzenetére

    Miért gyárt az IWC órákat, ha sok a paraszt, és a Casio olcsóbb. Nem is értem.

  • zord01

    senior tag

    válasz sing1ep1ayer #23 üzenetére

    Igen, jól látod, ez a logikájuk, és nem fognak ráfaragni. 2 okból.
    Egyfelől a prémium cuccokra mindig van igény (az MS-nek az a baja jelenleg, hogy még nem tud igazán prémium gyártó álarcában feltűnni. De dolgoznak rajta, és fog ez menni, hidd el. Idő kell nekik, de ha azt nézzük, hogy az Apple-nek 20 évébe került, az MS meg 1-2 éve döntött úgy, hogy beszáll, akkor azért szépen haladnak.
    Amit még meg kell tanulniuk az Appletől, az az, hogy nem csak a funkció, a tálalás is fontos. Nem mindegy, hogy miként mondjuk "Jó étvágyat!" Más szóval kicsit "elegánsabbnak" kell lenniük, és szerimtem a Surface-szel sikerül is ezt meglépni, mert maga a hardver nagyon "elegáns" (kár hogy a Win 8-cal nem annyira. De ami késik nem múlik)).

    A másik, amiért nem fognak ráfaragni, hogy ők adják a Window-t. Tehát az olcsóbb OEM gyártók gépeiből is szép sápot fognak lehúzni. Ergó nekik közel mindegy, hogy az ő terméküket veszed, vagy másét, ők keresnek rajta. Max többet, ha az övék mellett döntesz.

    Magát a Wint meg nem féltem, mert olyan elterjedt, és olyan mély a Window mint platform kapcsolati rendszere (lásd a világ majdnem összes országában állami cégeknek szállítanak OS-t ezrével, plusz a játék kiadók jókora része Winre (is) fejleszt.
    Szóval ha netán a W8 sikertelen lesz (én úgy hiszem, hogy legalábbis nem lesz túl sikeres), akkor majd a következő generációnál összapják magukat. Addigra megint lesz Aero (mivel addigra a tablettek is felnőnek a feladathoz), és kicsit javítanak itt-ott, és máris lesz egy faxa, új windows, és megy minden a megszokott kerékvágásban. (Sőt talán addigra már nem is lesz különbség PC, tablett és telefon között, csak a méretben).

    Szóval nem fognak rábaxni. A stratégia jó, csak operatív gondok vannak, de mint mondtam pár év, és bele fognak jönni...

    (#28) NGA Szerintem Win RT-n nem csak tartalomfogyasztani lehet. Irodai munkára pont annyira alkalmas (lesz, az új office-szal), mint a Pro. Kell hozzá BlueTooth billcsi + egér, egy otthonra, egy a melóhelyre, és már mehet is a munka. Amit nem tudsz vele, az a komolyabb 3D-s játékok, plusz a nagy teljesítményű munka (grafikus dolgok, renderelés, stb,) de ezeket meg Pro-n sem nagyon fogják tolni.

    [ Szerkesztve ]

    ***Valaki gyártson már egy normális FeaturePhone-t!!! (9+3 gombsoros, CandBar, vékony, minőségi anyagból, 5+Mp kamera, Wi-Fi, GPS, zene, nagy akksi)***

Új hozzászólás Aktív témák