Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zseko

    veterán

    "...képes letölteni a leveket..."
    én narancslevet kérek :p :D

    [ Szerkesztve ]

    HR24.hu

  • zseko

    veterán

    válasz icemad #40 üzenetére

    Szigorúan magánvélemény:
    Nem vagyok ellene az ilyen fényképezőknek, egyáltalán nem, még akár vennék is, de:
    megnéztem a tesztfényképeket az oldalon amit linkeltél, és meg kell mondjam a legjobb jóindulattal is csak annyit mondhatok a képekre hogy fos. Ennyire szarokat ritkán látok fényképezőgéptől. Elképzelhető hogy valami hiba volt a képekkel, mert mintha láttam volna jobbakat is ettől a géptől (bár már maga az a tény, hogy samsung megalapozza a képminőséget), de az oldalon lévő képek minősíthetetlenek. Már az S2 is jobb képeket készít az oldalon lévőktől, az S4 panorámaképeivel pedig egy szinten sem lehet említeni az oldalon lévő 'képeket'. Persze kissé elfogult a véleményem, de nálam a Samsung és a fényképező két külön fogalom az eddig látott - és a környezetemben lévő samsung fényképezőgépek - képei alapján.
    Na és akkor amiért nem vennék:
    - üzemidő. Maga az android sokáig bírja net, wifi, gps és hálózat nélkül, ezt teszteltem (nyugalomban ~26 nap). De amint használja ezeket már jelentősen csökken, a gps pedig hatványozottan csökkentette eddig minden eszközöm üzemidejét. Amim most van azzal egy 5-6 napos nyaralás gond nélkül végigvihető, vaku nélkül ~1400-1500 vakuval pedig ~8-900 képpel egy töltéssel. Ahhoz képest ez egy vicc.
    Menet közben abba kellett hagynom az írást így kiesett pár dolog mit akartam még írni :DDD :B, talán majd eszembe jut.

    HR24.hu

  • zseko

    veterán

    válasz icemad #44 üzenetére

    Persze, említettem is, hogy mintha jobb képekre emlékeznék. A listáddal tulajdonképp egyet is értek. Ami nekem még fontos az a képminőség. És hogy ne automata gép legyen. Meg sokáig bírja az aksi, és itt nem arra gondolok hogy több ezer képet lehessen készíteni, hanem hogy bírjon ki legalább egy napot lemerülés nélkül, ami nem mondható el jelenleg az androidos cuccokról, nagy kijelző, gps, wifi miatt. Csak olyat nem igazán kapni 50e-körül :)
    A ceruzaaksival mi bajod? Én pont az egyedi aksikat nem szeretem. Lemerül aztán cseszheted. Ceruzaelemet meg veszek a boltban és azzal is elmegy pár száz képet, amíg feltöltöm az aksikat. Csak persze ne Samsung géped legyen, mert az szar, tapasztalat :D

    Az aksinál nem az volt a lényeg hogy akár 1500-képet tud, hanem hogy akár hat napot is végigbír egy töltéssel. Majd ha még fejlődik egy kicsit akkor talán beruházok ilyenbe én is, bár inkább húzok a 4/3-os gépek felé mint egy androidoshoz.

    HR24.hu

Új hozzászólás Aktív témák