Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • icemad

    nagyúr

    LOGOUT blog

    Én ehhez hasonlót használok, az én igényeimnek megfelel. Ezt a szoftverfrissítéses/emailes dolgot nagyon túlbonyolítjátok, egyrészt mindkettőnél lehet manuális frissítést használni, másrészt a háttérben is gond nélkül működik. A felhőbe töltés baromi jó dolog, csak mielőtt feltöltöm a rosszul sikerült képeket már a fényképezőn törlöm. Vagyis fotózok, amennyit akarok, utána törlöm ami nem sikerült jól. Hazaérve, automatikusan csatlakozik az otthoni wifimhez (tasker), feltölti a képeket úgy, hogy csak leteszem a polcra, bekapcsolom a laptopot és már ott is van a dropbox fiókomban az összes kép. Másik példa, amire baromira kevesen gondolnak, de az egyik legjobb dolog a geocaching. A fényképező szépen mutatja az utat, ha megvan a doboz, egyből lőhetsz is pár képet. Nyaralásra is elég csak ezt vinni, egyrészt megvan oldva a navigáció és a fényképező is egy eszközben, másrészt fel is lehet tölteni facebookra, hogy a gyerek hogy úszkál a cápákkal.

    Amin viszont kiakadtam, hogy kérdeztétek, fényképezőgépre minek android? Mert szemüvegbe meg órába annyira kell? Vagy telefonba a pulzusmérő? Miért nem inkább defibrilátor? Akkor egyből lehetne pattogtatni a parasztot az út közepén, miközben a telón nézzük a gyárilag feltelepített oktatóvideót...

    Szóval abszolút nem rossz ötlet ez az androidos fényképező, csak nincs még igazán meg a célcsoport, mert sokan nem tudják hová tenni.
    Egyébként én ilyet használok.

    Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

Új hozzászólás Aktív témák