Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Trevize1987

    aktív tag

    "A piaci trendekkel és a vásárlói igényekkel szembefordulni azonban értelmetlen lenne..."

    Ezt én még mindig mesterséges piaci igénynek nevezném, mert mesélje már el nekem valaki hol van egy Lumia 1020 képességeivel bíró 3,7" készülék? Androidnál szintén igaz. Azt nem tudom, hogy nem sikerül e beletenni egy kisebb házba vagy direkt ilyenek a nagy kijelző miatt, de az biztos, hogy ez az egész generált. A Lumia 800-asomat szeretném lecserélni nemsokára (lassan fél éve nézegetem az utódját) és már ott tartok, hogy kezdek megbarátkozni a gondolattal, hogy akkora telefonom lesz mint egy Lumia 920/925. Na nem azért mert nekem ezek az igényeim. Hanem mert a csúcskategóriában nincs lefedve a kis (mit kis, nemrég még ez volt a normális) méret. És itt most nem női telefonokról van szó. Egyszerűen elvadultak a gyártók és az embereknek jelenleg meg úgy néz ki mindegy mit vesznek. Remélem azért előbb vagy utóbb helyreáll a világ rendje és kapok egy Lumia 800 házban PureView kamerát és HD felbontást.

Új hozzászólás Aktív témák