Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • grotib

    tag

    Hát nem tudom, hogy érdemes e fórumba írni, de azért megpróbálom, hátha még olvassa valaki.
    Vettem egy ilyen kütyüt (újonnan 35000ft) azok után, hogy elolvastam a cikket, mondhatni szóról szóra igaz minden amit leírtak. Frissítettem a romot GM10 V2.5_xyl1-re, valamivel jobb lett és többfajta usb sticket tud kezelni. Sajnos valóban kevés progit lehet rá találni talán a kijelzője, vagy a processzora miatt, de több helyen kell keresni és sok próbálgatás után azért egy használható kis gépet lehet összehozni belőle, persze nem gamereknek valót, amolyan öregeset :) . Nagy örömömre fut rajta a NDrive navigáció, kicsit tesztelgetem és ha minden jól megy megveszem hozzá. Nekem megfelel a tudása, filmnézésre, netezésre, egyszerűbb játékok lejátszására, navigálásra, könyvolvasásra elmegy. Ami elkeserít az az akku idő és a melegedése, gondolom a kettő összefügg. Remélem kapunk hozzá még jobb romot is, talán azzal már jó kis tab válik belőle. Találtam hozzá főzött romot, de a visszajelzései nem olyan biztatók, hogy feltegyem, remélem ezen a téren is lesz előrelépés.

Új hozzászólás Aktív témák