Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rusi

    senior tag

    válasz TapperHarry #110 üzenetére

    Nem hasonlítom a 200 ezres kategóriához, sehol nem is írtam vagy mondtam, hogy pl. miért nincs benne multi-touch HD kijelző vagy duplamagos proci, meg 64 giga belső tárhely és hasonlók.
    Egyszerűen arról van szó, hogy hiába kerül 60 ezer forintba, ha a netezésen és emailen kívül másra nem használható, akkor egyszerűen nincs értelme. Egy okostelefon ennél olcsóbban is képes erre, ráadásul a Thunder 7 colos kijelzője akkora felbontású, mint mondjuk egy 4 colos SE X10, tehát a képminősége elég gyenge. A tablet amúgy is egy eléggé rétegeszköz, önmagában csak netezésre kb. semmi haszna, sem a Thundernek, sem a Galaxy Tabnak. Ha csak azt megtették volna, hogy nem egy 5 éves procit tesznek bele, meg normálisan felteszik rá az Androidot (mondjuk álló módban is működjön a rendszer és a programok is), nem melegedne és nem merülne le még kikapcsolva is (mielőtt erre ugranál, mindkét nálam járt példány produkálta ezt, továbbá készenlétben és használat alatt is 6-8%-okat ugrált az akku töltöttsége, ami finoman szólva érdekes) és úgy kb. megütne egy normális alapszintet, természetesen megtartva a 60 ezres árat, na akkor már kezdhetünk örülni. Ezt viszont a Thunder (sem és pl. a 100 ezres Toshiba sem) tudja elérni, de mentségére szolgáljon, hogy a Hyundai tabletje messze a legrosszabb cucc, amit eddig láttam.

    Mobilaréna (2010-2017)

Új hozzászólás Aktív témák