Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sparks

    senior tag

    Nekem sikerült téglásítani is gyorsan a kis ketteskét :DDD
    Történt, hogy TWRP eltűnt a telefonról és nem volt recovery csak fastboot. Viszont megnéztem és a bootloader szépen visszazárt :Y Na mondom, mi ez ?? Utána olvastam és azt találtam, hogy biza ha ez visszazár, akkor nem lehet újra nyitni, mert bootloop lesz belőle. Bátraké a szerencse, mit nekem... Na lett is nagy meghalás :DDD Sebaj, lélekben (és technikában) felkészültem és megtaláltam ezt a szép mega unbrick topicot. Minden jóság van itt, mi szem-szájnak (és a OPT-nek) ingere, így kicsit remegő kézzel, de az első metódussal simán meggyógyult a telefon. Lett szép kínai recovery rajta, de onnan már ment is fel az Oxy 2.1.1, így most már minden a legfrissebb. Ami érdekes, hogy a bootloader ezután már szépen ismét nyitva volt, ment is fel a TWRP és a root, van nagy örömésbódottá.

    No, de ezt csak azért írtam le, hogy ha valaki hasonlóan jár, akkor az említett topicban megleli a jóságokat hozzá. Ahogy elnézem nem nagyon lehet teljesen téglásítani ezt a telefont, (szinte) mindenhonnan feléleszthető. Mondjuk a kínai feliratos defibrillátor progi kicsit elbizonytalanított, de megoldotta a dolgot :D

Új hozzászólás Aktív témák