Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    válasz Csapoati #59 üzenetére

    én meg úgy vagyok vele, meg ezzel az egész ár kérdéssel, hogy úgy nézem, mint mezei user. Engem nem érdekel, hogy az apple csak 1 gb-ot tesz bele, és ezzel spórol magának egy rakat pénzt, ahogy az sem, hogy mivel szinte mindent gyártatnak így drágább is nekik sok minden. Engem userként egyik érv sem hat meg, az első miatt nem fogok fújni az almára, ha ügyesek, akkor zsebeljék be a pénzt, de a másik érv sem hatna meg, ha sz*rabb működést produkálna mint egy random csúcs droid, akkor hiába magyaráznák azzal a hozzáértők, hogy de azért ennyi, mert nem maguknak gyártják le. csak a végeredményt nézem, hogy mit kapok a pénzemért. ha azon 50x annyit zsebel egy gyártó mint egy másik, de az élmény hasonló vagy még jobb (a saját igényeimhez mérten), akkor nem fogok zsörtölődni. vagyis de, mert szerintem brutál magasan vannak az árak, de kb mindenhol. nem csak a felsőkategóriában, hanem pl, hogy visszakanyarodjunk a cikk témájához, a középkategóriában is. Vagyis ez a szomorú, hogy 45k és alsókategória. :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák