Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bostone

    addikt

    válasz nemlehet #21 üzenetére

    Igen, minden bizonnyal eladható bizonyos darabszámban, de ha annyira életképes lenne ez a cucc, már lecsapott volna rá a konkurencia. Legyen neked igazad és a jövőben minden készülék jöjjön ki projektorral.

    Mint, ahogy Te is, én is saját környezetem és tapasztalataimat vettem alapul.

    Filmet általában egyedül nézek, az esetek jelentős részében laptopon vagy tableten, ha tv elé kerülök, öt perc múlva biztosan megjelenik valaki, aki pont azon a tv-n akar egy másik műsort nézni, viszont én a reklámoktól sírógörcsöt kapok.

    Az ismerőseim java része közel van a negyvenhez vagy ötvenhez, kivétel nélkül mindegyikük gyereke rendelkezik saját tablettel. Tanúja voltam, hogy ugyan egy légtérben foglaltak helyet, mégis a neten keresztül kommunikáltak, nem a saját eszközén mutatott meg egy képet, hanem elküldte vagy kiposztolta. (félelmetes)

    Ha barátokkal vagyunk kíváncsiak valamire azt általában moziban visszük véghez, rosszabb esetben mindegyiküknél akad valami nagyképernyős. Közös üdülések alkalmával a társaság fele mata részeg, a másik fele támogatja az első felet. (ilyenkor csak belső mozi van)

    Meglepődnél, hogy a nagymamák egy része milyen szinten igényli az internetet. Én bármikor képes vagyok eltévedni a facebookon, ők nem. Az internettelen nagyszülőknél általában van tv készülék és box, ami kezeli a pendrive-ot vagy kártyaolvasót és "véletlenül" mindig van nálam és nem kell hozzá besötétellni a szobát.

Új hozzászólás Aktív témák