Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bostone

    addikt

    Az ötlet tényleg nem rossz, csak sajnos a vetítővásznat és az állványt cipelni nem kicsit körülményes.

  • bostone

    addikt

    Talán pont ezen bukik el a termék, hogy kell hozzá sima fehér felület és sötétség. Egyszerüen képtelen vagyok belőni a felhasználó réteget. Prezentációhoz, táblázatokhoz, tervekhez szerintem még gyenge, haveroknak/nagymamáknak képeket, videókat villantani fölösleges, mivel pillanatok alatt kiposztolnak bármit a megfelelő oldalakon, saját célra megint csak nehézkes eljárás, mivel járművekben (buszon, vonaton, repülőben) nem biztos, hogy találsz fehér falat vagy ajtót. A Sony az Lg és a Samsung is ráfeküdt a tv-vel való megosztás lehetőségeire (wifi-n, vezetéken). Számomra járhatóbb útnak tűnik.
    Az S-Pen-hez tudnám hasonlítani nagy vonalakban. Oké, hogy létezik a lehetőség, de még nem vettem igazán hasznát.
    Nem a beam ellen kampányolok, szükségesek a fejlesztések, az új utak keresése, de komoly szinten rétegtermék.

  • bostone

    addikt

    válasz nemlehet #21 üzenetére

    Igen, minden bizonnyal eladható bizonyos darabszámban, de ha annyira életképes lenne ez a cucc, már lecsapott volna rá a konkurencia. Legyen neked igazad és a jövőben minden készülék jöjjön ki projektorral.

    Mint, ahogy Te is, én is saját környezetem és tapasztalataimat vettem alapul.

    Filmet általában egyedül nézek, az esetek jelentős részében laptopon vagy tableten, ha tv elé kerülök, öt perc múlva biztosan megjelenik valaki, aki pont azon a tv-n akar egy másik műsort nézni, viszont én a reklámoktól sírógörcsöt kapok.

    Az ismerőseim java része közel van a negyvenhez vagy ötvenhez, kivétel nélkül mindegyikük gyereke rendelkezik saját tablettel. Tanúja voltam, hogy ugyan egy légtérben foglaltak helyet, mégis a neten keresztül kommunikáltak, nem a saját eszközén mutatott meg egy képet, hanem elküldte vagy kiposztolta. (félelmetes)

    Ha barátokkal vagyunk kíváncsiak valamire azt általában moziban visszük véghez, rosszabb esetben mindegyiküknél akad valami nagyképernyős. Közös üdülések alkalmával a társaság fele mata részeg, a másik fele támogatja az első felet. (ilyenkor csak belső mozi van)

    Meglepődnél, hogy a nagymamák egy része milyen szinten igényli az internetet. Én bármikor képes vagyok eltévedni a facebookon, ők nem. Az internettelen nagyszülőknél általában van tv készülék és box, ami kezeli a pendrive-ot vagy kártyaolvasót és "véletlenül" mindig van nálam és nem kell hozzá besötétellni a szobát.

  • bostone

    addikt

    válasz oalex #30 üzenetére

    A válasz végtelenül egyszerű: Begyepesedett, megkeseredet, fafejű alak vagyok, aki valószínűleg nem is változik a fennmaradó időben, de ezt igyekszem elfogadható köntösben tálalni. :)

    (Azonban az élet fontos kérdései nem ezek, hogy melyikünknek mi a véleménye egyes termékekről, mert, ha az ember mélyen magába tekint, akkor ez nevetséges. Talán nincs is helye ennek a hozzászólásnak ebben a fórumban.)

    Úgy érzem, túl komolyan vetted ezt a kis nézeteltérést. A valóság az, hogy öt, de talán tíz éve a mobilok semmiben sem változtak, gyakorlatilag mindegyik egyforma, külső és belső tulajdonságaikat tekintve. Ezt tessék a helyén értelmezni. Az utolsó egyedi innováció eredménye számomra az Iphone, a Nokia N95 vagy a Samsung Galaxy S megjelenése volt, amit azóta művelnek csak maszatolás, finomítás.

Új hozzászólás Aktív témák