Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nyergess

    tag

    Helló!

    Segítséget kérnék! Ha magamnak szeretnék tervezni útvonalat, tetszőleges utakon, több érintési ponttal, s ezt az útvonalat navigációra kívánnám felhasználni, akkor mely programokkal, alkalmazásokkal essek neki? Nem rövid utakról volna szó, ezért a PC-s szerkesztés lenne előnyös, ha megoldható.

    Eddig az út összeállítására PC-n a Google Térképet használtam, ott remekül módosítgathatóak a vonalak. Viszont ezt navigációra nem tudtam beállítani a mobilos Google Navigáció alkalmazásban. Letöltve .kml fájlként importáltam a Locusba, de ott is csak megjeleníteni tudtam, navigálni nem. Örülnék, ha tudnátok vmi megoldást eszközölni. És külön örülnék, ha ez offline (is) működne, mivel külhonban (is) szeretném használni.

    Tehát, amire szükségem volna: tetszőleges utakon haladó, több, általam megadott pontot érintő útvonal létrehozása, melyet offline (hangos) navigációként felhasználhatnék vmely mobilos alkalmazásban. Plusz öröm lenne, ha egyúttal rögzítené a megtett útvonalamat is, ami .gpx fájlként elmenthető lenne. Kerékpáros túrázásokhoz kellene, s emiatt fontos, hogy (legalább) a főbb turistaútvonalakat is ismerje. Létezik ilyen?? :F

Új hozzászólás Aktív témák