Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Habib[HUN]

    senior tag

    válasz szupermacs #11 üzenetére

    Miért ne lehetne kipróbálni ha ingyen van? Az ember letölti, megy vele pár kört, majd eldönti hogy kell e neki. A mai nettel pik pak lejön már egy program.
    Azzal hogy a fórumokon "fosoznak" mindent amit értnek az meg már számomra nem meglepő. Néhány szent tehén játékot leszámítva mindenhol ez megy. (Nem is értem hogy nem szorult az emberekbe némi kultúra hogy ne fejezze ki az ember ilyen vulgárisan a nézőpontját). Választékosan is el lehet mondani az ember véleményét. Valószínűleg azonban én vagyok a csendes kisebbség) Ha teszik akkor megveszem. 7500 forintokért szórják már kiskerben. Nem egy nagy pénz. Egy mozizás, kajálás kombó is lassan már több pénzt emészt fel. Ha már elszórakozik vele az ember 30-40 órát már megérte a befektetést. Egyszerű agyatlan lövölde, jó kikapcsolódás tud lenni. Főleg ha jó a hangulat. Mert a leírások szerint az azért megvan a játéknak.
    Amúgy meg nincs kampány? A BF1942-ben és a Vietnamban se hiányzott...
    Vannak bajok a játékkal? Melyikkel nem? Van benne lehetőség, hogy ideig óráig elszórakoztasson? Igen. Panaszkodnak az emberek, hogy nincs demo? Igen. Itt van a lehetőség, hogy kipróbálja az ember. Ennek csak örülni kéne. Ha más nem akkor nyer vele pár óra Star Wars hangulatot. Ha 20 trial játékosból már 1 megveszi, akkor jó üzletet kötött az EA. Bár gyanítom az ilyen akciókból a beváltási arány még rosszabb.Szinte biztos vagyok benne, hogy patikamérleggel számolták ki a megtérülési lehetőségét az akciónak.

    Nekem a játék amúgy nincs meg. Viszont ez a zsigeri fröcsögés már elég zavaró. Főleg az elfogyott a pénz, meg a kétségbeesett cég kommentár. Csak odafröcsög valamit, hogy ő milyen jól megmondta. Pedig ha szánna rá 3 percet az életéből, akkor látná hogy mik voltak a tervek és hogy mi lett az eredmény. Ez alapján azért le lehet vonni azt a következtetést, hogy az EA kétségbeesett vagy nem. És nem kell hozzá olyan hű de nagy matematikai tudás. (Terv feladat-terv teljesítés)

    [ Szerkesztve ]

  • #20655360

    törölt tag

    válasz szupermacs #29 üzenetére

    kk, thx, akk olyan mint az xfire. (xfire? Tiszta nosztalgia. :) )

    szerk: Ja lol, nincs dvd meghajtóm. :Y

    [ Szerkesztve ]

  • pr0bi

    senior tag

    válasz szupermacs #15 üzenetére

    Mindenkinek mást jelent a tartalom. Attól még hogy nem a te ízlésvilágod másnak lehet tetszik és jól elszórakozik vele.

Új hozzászólás Aktív témák