Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szupermacs

    veterán

    válasz Habib[HUN] #12 üzenetére

    ,,Amúgy meg nincs kampány? A BF1942-ben és a Vietnamban se hiányzott..."

    Ezért nem is szerettem. Nekem egy ilyen játékban 10 órám se lenne szerintem, nemhogy 30-40. Az már rettentő sok egy ilyen játéknál. Nem szeretném minősíteni azokat, akik a tartalom nélküli játékokba ennyit képesek beleölni a szabadidejükből.
    És miért ne lehetne fröcsögni? Ha nem mondok rá semmit és elkerülöm, akkor jobb lesz a világ? Igenis meg kell szólalni azoknak, akik kritikát szeretnének kifejteni, főleg ha negatív. A gyártók ha van eszük, ezekből tanulnak és hallgatnak rá, különben senki nem fogja megvenni ugyan azon cím következő részét, ha folytatják a fost, amit elkezdtek.

  • L3zl13

    nagyúr

    válasz Habib[HUN] #12 üzenetére

    Az eladott példányszám egy darab, de ha több éves projektnek szánták, ami alatt folyamatosan hozza a bevételt mikrotranzakciókból, meg season passokból, akkor bizony hiába a kezdeti eladások, valakinek a vezérkarban előbb utóbb feltűnnek a kis piros számok a táblázatban.

    Szóval igen, lehetnek "kétségbeesettek" a kiadónál a kezdeti kedvező eladások dacára is.

    A másik lehetőség, hogy valójában kezdetektől fogva csak az eladott példányokkal számoltak, és titokban végig a játék gyors mélyrepülésével kalkuláltak.

    Nem tudom milyen bennfentes információid vannak, attól hogy valahol megírják, hogy jobbak az eladások mint várták, az már önmagában is egy marketing tevékenység. Ha fele annyit adnának el, mint terveztek, akkor is azt mondanák, hogy dübörög a gépezet.

    Aki hülye, haljon meg!

Új hozzászólás Aktív témák