Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Locutus

    veterán

    válasz #16939776 #23 üzenetére

    Ez is egy érv... én is így játszok jelenleg, bár csak olyat, ahol számít az input lag.

    Ugyanakkor szerintem az adaptive sync meg a gsync sem növeli az input lagot úgy, mint a vsync. Viszont értelmüket igazán akkor látom majd, amikor nem csak hogy szinkronizálnak az fps-hez, hanem mindezt akár 120-144hz-ig is megteszik. Ezt meg nem akármelyik monitor tudja. Nem beszélve arról, hogy én pl 50-es plazmán játszok, és eszem ágában sincs többé zsepire visszaváltani...

    Szóval a következő szint nálam akkor lesz, ha tudok venni egy 4K OLED-et 500 alatt, ami netán még többet is tud 60Hz-nél. Addig meg bőven elleszek ezek nélkül a számomra köztes, vihar a biliben technológiák nélkül is.

    Meg amúgy is, lehet hogy 2 év múlva már inkább a VR felé vesszük az irányt játékokban, mellette meg ott lesz a TV bármi másra.

    Kicsit belegondolva tehát az nvidia olyan döntést hozott amilyet, de igen nagy demagógia azt állítani, hogy ezt a felasználók bármilyen szintű kárára tette volna... látni se lehet mi lesz a trend itt jövőre, vagy később... csak vágyálmok vannak az amd részéről is, amibe kemény pénzeket tol, de lehet hogy a piac nem is igazolja őket se...

    Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

  • sb

    veterán

    válasz #16939776 #23 üzenetére

    Én is de azért ez nem ideális.
    Bizonyos jeleneteknél (pl. villogó fények) ill. méretnél (TV) brutálisan zavaró tud lenni.
    Pedig más helyzetekben, kisebb képen szinte észre sem veszem, világ életemben vsync off-fal játszottam.

    A vitát viszont én sem értem.
    1. G-sync valóban van, Adaptive-sync nincs. Akinek most kell vegye azt ami van.
    2. Akinek nem most kell az meg majd eldönti, hogy mit akar venni később. Szabvány megoldást amihez vga cserénél nem kell monitort cserélni vagy egyedit. Kérdés az ára is, a G-sync igen drága, a másikról még nem tudjuk mennyibe fog kerülni. Ingyen biztos az sem lesz, hiszen új feature. :)
    Van választék, lehet (majd) dönteni.

Új hozzászólás Aktív témák