Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Locutus

    veterán

    válasz #16939776 #23 üzenetére

    Ez is egy érv... én is így játszok jelenleg, bár csak olyat, ahol számít az input lag.

    Ugyanakkor szerintem az adaptive sync meg a gsync sem növeli az input lagot úgy, mint a vsync. Viszont értelmüket igazán akkor látom majd, amikor nem csak hogy szinkronizálnak az fps-hez, hanem mindezt akár 120-144hz-ig is megteszik. Ezt meg nem akármelyik monitor tudja. Nem beszélve arról, hogy én pl 50-es plazmán játszok, és eszem ágában sincs többé zsepire visszaváltani...

    Szóval a következő szint nálam akkor lesz, ha tudok venni egy 4K OLED-et 500 alatt, ami netán még többet is tud 60Hz-nél. Addig meg bőven elleszek ezek nélkül a számomra köztes, vihar a biliben technológiák nélkül is.

    Meg amúgy is, lehet hogy 2 év múlva már inkább a VR felé vesszük az irányt játékokban, mellette meg ott lesz a TV bármi másra.

    Kicsit belegondolva tehát az nvidia olyan döntést hozott amilyet, de igen nagy demagógia azt állítani, hogy ezt a felasználók bármilyen szintű kárára tette volna... látni se lehet mi lesz a trend itt jövőre, vagy később... csak vágyálmok vannak az amd részéről is, amibe kemény pénzeket tol, de lehet hogy a piac nem is igazolja őket se...

    Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

Új hozzászólás Aktív témák