Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lirion

    addikt

    válasz alkatraz3000 #36 üzenetére

    Az Apple watchot már írták, de ott van a legnyilvánvalóbb bukta a maps. Bár az első generációs iphonet is lehetne mondani, hisz az is inkább volt levélnehezék, mint használható mobilkommunikációs eszköz.

  • Lirion

    addikt

    válasz alkatraz3000 #77 üzenetére

    Ezt maga az android istenkiralycsaszar nyilatkozta.

    Akkor erről biztosan van egy hiteles forrásod is, amit leszel szíves megosztani másokkal is, ugye?

    A szolgáltatók ki akartak hátrálni? Igen? :D konkrétan egy kapott kizárólagos jogot az arusitasra, az pedig az AT&T volt.

    Így van, elírtam és már nem tudtam javítani. Ez nem változtat azonban a tényen, hogy annyira sikeres volt a termék, hogy az árát 1/3-addal csökkentették 3 hónappal a megjelenés után. :)

    (#78) Parallaxis

    Ami csak nevében volt kapacitív

    Az a szép a tényekben, hogy azok makacs dolgok és nem változnak meg. Senkit nem érdekel a véleményed a prada érzékenységével kapcsolatban, mert a tény az, hogy az volt az első kapacitív érintőképernyős telefon. Bárhogy kapálózol, ez így marad.

    (#79) henrik1

    az iPhone-nal ismertük meg a kinetic scrollingot

    Ezt elismerem, ezt tényleg az iphone-nak köszönhetjük. Soha nem írtam, hogy nem volt semmilyen hatással a mobiliparra, de helyén kell kezelni a dolgokat. Villanykörténk is lenne Edison nélkül is, amit ráadásul nem is ő talált fel. A fejlődés nem áll meg...

    (#81) Touch-ko

    Az Android BETA verzioja a BB GUI-ra hasonlitott.

    Ez így van. Azonban az android beta verziója nem a google által született meg, megvették a céget, amelyik rendelkezett vele és azonnal elkezdték párhuzamosan érintőképernyőre is átírni az eredeti mellett.

    Had aruljam el, hogy koszonoviszonyban sincs egymassal a ket telefon. Az LG megoldasa egyszeruen lassu, kenyelmetlen volt az iPHone-hoz hasonlitva.

    Még egyszer: a tény az, hogy az LG volt az első, nem az iphone. Minden más csak vélemény.

    Az iPhone elott erdekes modon senki sem erolkodott ezekkel a megoldasokkal..

    Tényleg? IBM Simon, Ericsson R380, SE p800-p900, rengeteg wm-es pda is létezett már.. Ezen kívül ajánlom figyelmedbe ezt és ezt a cikket is. Ezzel pedig válaszoltam a következő kérdésedre is, miszerint "honnan tudod, hogy mi lett volna az iPhone nelkul a telekommunikacios iparral".
    Persze nem tudom, de valószínűsíthető, hogy az érintőképernyős mobilok mára éppúgy elterjedtek volna, mint iphone-nal. Vedd figyelembe, hogy így is sokáig ódzkodtak az emberek a billentyűk elhagyásától, hiába volt könnyen és jól kezelhető az iphone és az android is később, illetve ha a droid nem jelenik meg, akkor nincs, ami motiválja az apple-t az iphone tovább fejlesztésében. Látni kell azt, hogy a mobilipar fejlődése nem egyetlen termék eredménye, hanem sok termék együttes eredménye. Mindenki másol/lop mindenkitől és állandóan egymást akarják lenyomni, ettől van haladás. Az iphone önmagában nem tudott volna semmit megváltoztatni, kellett hozzá sok minden más is, hogy valóban forradalom legyen és azt a sok minden mást a többi cég tette hozzá a történethez.

    egy masik forumban arrol akartal meggyozni, hogy a floppy nem elavult technologia

    Valakivel csúnyán összekeversz, koma. :D

    (#82) joey20

    A pradát 2006 decemberében szellőztették ki, és bár igaz, hogy a hivatalos bejelentés az iphone után történt meg (aminek az az oka, hogy az apple betojt és előre hozták a bemutatót, ahol egy egyébként rendkívül bugos és félkész iphone szerepelt és SJ is nyilatozta, hogy végig izgulta az egészet, hogy mikor fog lefagyni, újraindulni vagy behalni az egész készülék), de májusban került forgalomba, míg az iphone június végén.
    Egy kérdés: ha én alapítok egy külföldi mobilipari céget és bejelentek egy hologramos készüléket, ami 3d-ben vetíti ki a képernyő fölé a tartalmat, akkor az én telefonom lesz az első hologramos a piacon vagy azé, aki először legyártja és piacra dobja? :U

    Amúgy neked valami komplexusod van, hogy mindig a saját írásaidat linkeled bizonyítás gyanánt?

    [ Szerkesztve ]

  • Lirion

    addikt

    válasz alkatraz3000 #96 üzenetére

    Annyira objektív az a cikk, hogy néhány nagyon fontos tény hiányzik belőle, ami nélkül valóban úgy hat, hogy az iphone mindennek az atyja. Itt van egy meg még egy írás, kiemelném ezt:

    Google was working on two different phones in 2006 and 2007. The first was the phone Android was working on before it got acquired by Google - a BlackBerry-like device, called the "Sooner", which is the device Troughton-Smith got his hands on. The other was far more advanced, and was started after Google acquired Android. This one was called the "Dream", and sported a touch screen interface.

    Hiába adtak ki előbb az iPhone-t, de a Prada előbb volt
    Melyik dimenzióban adták ki előbb az iphonet? A miénkben biztos nem.. :)

    A sima 6 eseten levő 6,5 óra kijelzoido szerintem nem harmatos, a 6+ eseten meg 15 óra bőven elég.

    A watchról volt szó.

  • Touch-ko

    őstag

    válasz alkatraz3000 #110 üzenetére

    Persze, hogy kiforgatja. Aztan ugy allitja be, mintha tevednek, holott baromira nincs igaza. Hiaba monjduk neki mar 5-en, hogy teved, nem veszi eszre. Windows-hoz nekem is volt szerencsem egy BJ szemelyeben.. Azon konnyebb volt, mert BB-s QWERTY-je volt, de a P szerin igenis borzaszto volt SMS-t irni az iPhone-hoz kepest.. Ha ezt nem latja be akkor felesleges idejarnia.

Új hozzászólás Aktív témák