Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • alkatraz3000

    senior tag

    válasz Lirion #59 üzenetére

    Azért 2007-ben azt levelnehezeknek nevezni eleg nagy bullshit. Lehet 1 évig nem volt AppStore, de mar akkor olyan volt az a telefon, mint előtte 7-8 eve kellett volna mar lennie az összes PDA szeru okostelefonnak. Utána meg furcsamod mindenki követ követte azonnal. Nem volt az első iPhone-al semmi baj, mert telefonnak , ipodnak, internetezésre való eszköznek tökéletesen volt használható.

    "Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

  • Parallaxis

    addikt

    válasz Lirion #59 üzenetére

    Bár az első generációs iphonet is lehetne mondani, hisz az is inkább volt levélnehezék, mint használható mobilkommunikációs eszköz.

    Ez a kijelentés még a megjelenésekor is vicces volt, ennyi évvel később, ismerve, hogy mit okozott a telekommunikációs piacon inkább már röhejes.

  • Totheground

    addikt

    válasz Lirion #75 üzenetére

    "Az érintőképernyős átállás már a küszöbön volt és iphone nélkül is megtörtént volna a "forradalom"."

    És?
    Ettől még az iPhone indította el igazából (ezt mindenki elosmeri, csak a leghabzószájúbb haterek nem).

    [ Szerkesztve ]

    Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

  • alkatraz3000

    senior tag

    válasz Lirion #75 üzenetére

    Az android nem is lett volna érintőre tervezve, ha nem jön ki az iPhone. Ezt maga az android istenkiralycsaszar nyilatkozta.

    A szolgáltatók ki akartak hátrálni? Igen? :D konkrétan egy kapott kizárólagos jogot az arusitasra, az pedig az AT&T volt.

    Ne nevettesd ki magad, Steve Ballmer is ezt tette, tanulj a hibájából ;)

    "Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

  • Parallaxis

    addikt

    válasz Lirion #75 üzenetére

    az mentette meg a zakótól, hogy az apple 33%-kal megvágta a telefon árát, mert messze alulmúlta az eladási várakozásokat és a szolgáltatók is ki akartak hátráltatni mögüle.

    Te melyik párhuzamos univerzumban olvastad ezt?

    - Az iPhone-t egyetlen szolgáltató árulta, az AT&T és soha nem akart kihátrálni, mert a megjelenéstől kezdve nagy volt az érdeklődés a készülékre.

    - Az ára nem változott, nem, hogy 33%-al megvágták volna, amire hibásan emlékszel az csak annyi, hogy a 4GB-os modell forgalmazását pár hónap után megszüntették (a 4 GB-os jószágnak valóban nem sok értelme volt), de a 8 GB-os ára változatlan maradt.

    A mai telekom piac egészében jelentős szerepe van az androidnak

    Az egész Androidos történet azzal kezdődött, hogy az Apple elkezdte fejleszteni az iPhone-t és a Google ennek hírére némi felvásárlás mellett belevágott egy mobil rendszer fejlesztésébe. Az eredeti tervek szerint az Android még csak nem is kezelte volna az érintőképernyőt, az iPhone bemutatása után majdhogynem nulláról kezdték az egészet a Google-nél. Azt az Androidot, amit ma ismersz, azt biza nagyrészt az iPhone-nak köszönheted.

    az első kapacitiv érintős telefonnak, a pradának is

    Ami csak nevében volt kapacitív, tekintve, hogy komolyabban kellett nyomkodni, mint a rezisztív társait :D
    Nagyjából semmire nem volt hatással a Prada, de a hozzád hasonló vérfanok imádják felhozni, pedig még az elsősége sem igaz, mert a hivatalos bemutatója az iPhone bemutató után történt.

    Az érintőképernyős átállás már a küszöbön volt és iphone nélkül is megtörtént volna a "forradalom

    Ez igaz, csak apró bibi, hogy 4-5 évvel később.
    Még az iPhone megjelenése sem minden gyártóra volt hatással, a "nagyok" még ekkor sem akartak az érintőképernyő irányába fordulni, a Nokia is ebbe bukott bele. A Samsung volt az egyetlen, amelyik időben lépett és pofátlan másolgatással az Apple farvizén letarolta a többi gyártót.

  • henrik1

    tag

    válasz Lirion #75 üzenetére

    a nagy pradás, érintőkijelzős emlékezésedből csak azt felejted ki, h az iPhone-nal ismertük meg a kinetic scrollingot, ez volt az első olyan érintőképernyős készülék, ahol megkaptad azt az illúziót, h te "meglöksz egy forgó kereket" (pl a névjegyzéknél), ami szép lassan áll meg, illetve ha a végére ér, akkor finoman visszapattan. ez persze azóta már tök természetesnek tűnik, de akkoriban bizony science fiction volt.

    és az ilyen apróságok rengeteget számítanak ám, főleg ettől (meg a gyorsulásmérő ötletes alkalmazásától) lettek az iPhone-ok ennyire vonzóak, és a későbbiekben is pont ilyen elemekre alapozva készültek az iPhone killernek szánt androidos készülékek is.

    [ Szerkesztve ]

  • janeszgol

    félisten

    válasz Lirion #75 üzenetére

    Olvastam mar baromsagokat ezen a forumon, de a tied top 3-as.

    2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

  • Touch-ko

    őstag

    válasz Lirion #75 üzenetére

    `Mit is? A mai telekom piac egészében jelentős szerepe van az androidnak, illetve az első kapacitiv érintős telefonnak, a pradának is és még sok egyéb tényezőnek.`

    -2 gondolatot osztanek meg veled:
    1., Az Android BETA verzioja a BB GUI-ra hasonlitott. Az iPhone bemutatasa utan azonnal rajottek, hogy olyan megoldasokkal amik a beta verzioban voltak, egyszeruen eselyuk sincs az iPhone-nal felvenni a `harcot`. Tehat teljesen atterveztek azt,probaltak olyanra, amit az iPhone nyujtott.
    2., En valoszinuleg az elsok kozott nyomkodhattam az iPhone-t Mo-n es kesobb probaltam a PRADA-t is. Had aruljam el, hogy koszonoviszonyban sincs egymassal a ket telefon. Az LG megoldasa egyszeruen lassu, kenyelmetlen volt az iPHone-hoz hasonlitva.
    Az elso ilyen tipusu valoban jol hasznalhato szep GUI-es telefon az iPhone volt. Elotte is leteztek erintos okostelefonok, hasznaltam is kozuluk nehanyat es bizony ossze sem lehet hasonlitani oket.

    `Lehet, hogy az érzékeny lelked talán nem tudja elfogadni, de nem az iphone mindennek az alfája és ómegája. Az érintőképernyős átállás már a küszöbön volt és iphone nélkül is megtörtént volna a "forradalom".`

    -Nem mindennek, de 8 evvel a bemutatasa utan ugy gondolom, hogy ez `common sense`..
    Erdekes, hogy az egesz iparag az Apple-t kovette. A Nokia, Samsung, SE, stb markaknak volt 10-15 ev elonyuk. Ok megsem tettek ilyen drasztikus lepest.. Aztan valamiert az iPhone megjelenese utan minden gyarto elkezdte ontani magabol az erintokijelzos telefonokat, nagy reszuk az iPhone GUI megoldasait hasznalta fel. Az iPhone elott erdekes modon senki sem erolkodott ezekkel a megoldasokkal..
    Erdekelne, hogy honnan tudod, hogy mi lett volna az iPhone nelkul a telekommunikacios iparral. Mert en azt lattam, hogy 10 evig semmi egetvero valtozas nem tortent az iparagban, egeszen az iPhone megjelenese es sikere ota.

    A masik dolog pedig amit nem erdek, hogy miert irsz mindenfele baromsagot minden Apple forumba? Idejossz hisztizni, hogy mekkora sz.r, mennyire nem volt uttoro, egy masik forumban arrol akartal meggyozni, hogy a floppy nem elavult technologia. Mondcsak, Te hany eves vagy?

    [ Szerkesztve ]

  • joey04

    titán

    válasz Lirion #75 üzenetére

    az első kapacitiv érintős telefonnak, a pradának
    iPhone 2007 január 7
    LG Prada 2007 január 18

    btw csak a korrektség jegyében fontos ez, nem hagyhattam hibásan. de lényegében mindegy melyik az első, az Apple ezt tudja: [link]

    [ Szerkesztve ]

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

  • joey04

    titán

    válasz Lirion #84 üzenetére

    December, május, bla bla bla. :)
    Btw nem komplexus, de minek írjam le újra amit már ezerszer leírtam. Könnyebb linkelni.

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

  • Parallaxis

    addikt

    válasz Lirion #84 üzenetére

    Senkit nem érdekel a véleményed a prada érzékenységével kapcsolatban, mert a tény az, hogy az volt az első kapacitív érintőképernyős telefon.

    Tekintve, hogy később volt a hivatalos bemutatója, mint az iPhone-é, így ez sem állja meg a helyét.
    Az meg szinte tuti, hogyha a Pradával mutatkozott volna be a kapacitív érzékelés, akkor senki nem akarta volna, hogy a többi gyártó ebbe az irányba induljon el, gyakorlatilag a használhatatlanság határát súrolta az a készülék.

    Ez így van. Azonban az android beta verziója nem a google által született meg, megvették a céget, amelyik rendelkezett vele és azonnal elkezdték párhuzamosan érintőképernyőre is átírni az eredeti mellett.

    Ennek egy picit utána kéne még olvasnod :D
    A Google valóban úgy vette az Androidot, de az első BB-s UI-t ők fejlesztették és a referenciahardvert hozzá a HTC készítette, az iPhone bemutatása után mind a hardvert, mind az UI-t és a rendszer zömét kukázták és szinte a nulláról kezdték újra a fejlesztést.

    Tényleg? IBM Simon, Ericsson R380, SE p800-p900, rengeteg wm-es pda is létezett már..

    Butaságokat írsz, de nem baj.
    Ha használtad ezeket a készülékeket (én igen), akkor tudhatod, hogy az iPhone UI-jához és kezelhetőségéhez képest a kőkorszakot képviselték. Nem véletlen, hogy az iPhone megjelenése után egyetlen gyártó sem a régi hardvereit és megoldásait fejlesztette tovább, hanem újragondolták az egész érintőképernyős eszköz megvalósítást és az Apple megoldását vették alapul.

    Látni kell azt, hogy a mobilipar fejlődése nem egyetlen termék eredménye, hanem sok termék együttes eredménye.

    Ezt szerintem senki nem vitatja.

  • alkatraz3000

    senior tag

    válasz Lirion #84 üzenetére

    http://iphonekozosseg.hu/2014/04/17/iphone-google-java-nyomogombos-telefon/

    "Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

  • r3dsnake

    nagyúr

    válasz Lirion #89 üzenetére

    Innentől alapból felesleges az összehasonlítás, mert semmivel nem adott többet a prada kapacitív kijelzője, mint egy jó minőségű rezisztív. Akkoriban azért már bőven voltak HTC telók egyedi érintésre tervezett felülettel.

  • alkatraz3000

    senior tag

    válasz Lirion #89 üzenetére

    Igazából semmi fikazas nincs a cikkben, csak mások nem hoztak le. Teljesen objektíven lett leírva a történet. Olvasd el! Veled ellentétben, en tudtam produkálni írást, te csak frocsogsz. Hiába adtak ki előbb az iPhone-t, de a Prada előbb volt xD

    A sima 6 eseten levő 6,5 óra kijelzoido szerintem nem harmatos, a 6+ eseten meg 15 óra bőven elég.

    [ Szerkesztve ]

    "Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

  • joey04

    titán

    válasz Lirion #91 üzenetére

    a dátumokat nem én találtam ki.

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

  • Parallaxis

    addikt

    válasz Lirion #89 üzenetére

    Veled ellentétben én megtettem és tényekre alapozva írtam

    Érdekes dolog az elképzeléseidet tényeknek nevezni. Fentebb belinkelték a tényeket egy elégé olvasmányos cikk formájában.

    Az érdemeit elismerem, de nem gondolom vakon azt, hogy ma minden az iphone-nak köszönhető, mint ahogy teszi ezt Parallaxis például.

    Azt senki nem írta, hogy minden az iPhone-nak köszönhető, mert ez nem is lenne igaz.
    Amit neki köszönhetünk:
    - a mobil iparág felgyorsulása (iszonyúan nagyot csaptak az állóvízbe)
    - kapacitív kijelző elterjedése
    - ujjal vezérelhető UI elterjedése
    - multitouch
    - az Android ma ismert kinézete
    - meg biztos van még pár dolog, ami most nem jut eszembe :D

    [ Szerkesztve ]

  • r3dsnake

    nagyúr

    válasz Lirion #103 üzenetére

    Prada elott is volt touchscreen. De az elso teljesen ujjra szabott felulettel rendelkezo multitouch telefon az iPhone volt. Le mernem fogadni, hogy a prada eleve nyomogombos kialakitasu beviteli billentyuzettel rendelkezett, nem qwertyvel.

  • Touch-ko

    őstag

    válasz Lirion #84 üzenetére

    `(#81) Touch-ko
    Az Android BETA verzioja a BB GUI-ra hasonlitott.
    Ez így van. Azonban az android beta verziója nem a google által született meg, megvették a céget, amelyik rendelkezett vele és azonnal elkezdték párhuzamosan érintőképernyőre is átírni az eredeti mellett.`

    -Maga a Google egyik vezetoje nyilatkozta, hogy teljesen at kellett irni az Androidot, mert az iPhone ellen eselye sem lett volna. Ez teljesen veletlenul aziPhone bemutatasa utan tortent. Tobb elemet is `atemeltek` az iPhone OS-bol. Emiatt reklamalt Jobs tobbszor is.

    `Még egyszer: a tény az, hogy az LG volt az első, nem az iphone. Minden más csak vélemény.`
    -Az, LG par hettel az iPhone elott lett bemutatva. Ez nem azt jelenti, hogy mar elotte is letezett. Azt jeletni, hogy par hettel elotte mutattak be..

    `Tényleg? IBM Simon, Ericsson R380, SE p800-p900, rengeteg wm-es pda is létezett már.. Ezen kívül ajánlom figyelmedbe ezt és ezt a cikket is. Ezzel pedig válaszoltam a következő kérdésedre is, miszerint "honnan tudod, hogy mi lett volna az iPhone nelkul a telekommunikacios iparral".`
    -Tenyleg? Kepzeld hasznaltam az altalad felsorolt telefonok kozul parat, plussz A1000-et is. A keszulekek es az iPhone GUI megoldasok kozott oriasi a kulonbseg. A felsoroltak kozul egyik sem volt multitouch az erinto panel katasztrofa volt kapacitiv kijelzos telefonok sem voltak elterjedve. Sot, a fentebb emlitett keszulekek kozul egyik sem volt az. (tudom, most addig fogsz keresgelni a neten amig ki tudod egesziteni a listad egy ilyennel..)
    Probalj meg az ujjaddal SMS-t irni egy P szerias SE-n ceruza nelkul. Egyszeruen lehetetlen volt..

    `Persze nem tudom, de valószínűsíthető, hogy az érintőképernyős mobilok mára éppúgy elterjedtek volna, mint iphone-nal. Vedd figyelembe, hogy így is sokáig ódzkodtak az emberek a billentyűk elhagyásától, hiába volt könnyen és jól kezelhető az iphone és az android is később, illetve ha a droid nem jelenik meg, akkor nincs, ami motiválja az apple-t az iphone tovább fejlesztésében. Látni kell azt, hogy a mobilipar fejlődése nem egyetlen termék eredménye, hanem sok termék együttes eredménye. Mindenki másol/lop mindenkitől és állandóan egymást akarják lenyomni, ettől van haladás. Az iphone önmagában nem tudott volna semmit megváltoztatni, kellett hozzá sok minden más is, hogy valóban forradalom legyen és azt a sok minden mást a többi cég tette hozzá a történethez.`

    -Az erintokepernyos telefonok az iPhone-ig valamiert nem nagyon terjedtek el. Kb ismerosi koromben evekig CSAK nekem volt erintos telefonom, ennyire volt elterjedt a technologia..
    Volt tobb mint 10 evuk a gyartoknak, hogy eloalljanak valamivel, 10-15 ev utan annyira sikerult nekik. Egyszeruen nem akartak valltani a jol megszokott billentyuzetrol.. Az Apple megtette, erre a tobbiek kovettek oket.
    A fejlodest egyetlen telefon inditottta el, nem maga az Android platform. Ha jol emlekszem a Google egyik vezetoje pont azt nyilatkozta, hogy az iPhone nelkul ma nem itt tartana az Android sem. Arrol nem is beszelve, hogy durvan 2009-ig nem is letezett normalis Androidos telefon. Volt szerencsem kiprobalni egyet 2.3-mal es bizony hatalmasat csalodtam az iPhone 3G-hez hasonlitva.. Az Android akkoriban egy rossz vicc volt.

    `Mindenki másol/lop mindenkitől és állandóan egymást akarják lenyomni, ettől van haladás. `
    -Lehet, hogy mindenki lop, de lemasolni egy feature-t nem ugyanaz, mint egy ceg termekpalettajat. Ezt most markak nelkul irom le direkt.

    Tehat ugy gondolom (a tech sajtoval egyetemben, valamint rengeteg konyvvel, dokumentum filmmel, sot, itteni forumozoval egyutt), hogy igenis az iPhone 2G rengeteget lokott az addig alvo smartphone iparagon. Az, hogy az Android 1.5 evvel kesobb megjelent, es olcson elkezdte arulni az akkor meg hasznalhatatlan keszulekeit, iPhone killereket, masolatokat, az nemjelenti azt, hogy miattuk tart ott az egesz iparag ahol tart..

  • Parallaxis

    addikt

    válasz Lirion #107 üzenetére

    Fentebb láthatod az én forrásaimat arra nézve, hogy volt az iphone előtt fejlesztés alatt érintős android

    Hát persze, hisz te meg a linkeden lévő cikk hitelesebb, mint a Google vezetője által adott interjú, meg jó pár könyv és folyóirat, ahol szintén az ő nyilatkozatai alapján írták le a történteket.

    Tényleg nem érdemes erről vitázni, hittel szemben nincs értelme.

  • alkatraz3000

    senior tag

    válasz Lirion #107 üzenetére

    Kifirgatod a szavait. Nem azt mondta, hogy mással lehetetlen, hanem 2007-ig az első iPhone elott volt lehetetlen ujjal SMS-t írni. Mondjuk ezt en is osztom, mert volt szerencsém a WM-hez.

    "Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

  • Touch-ko

    őstag

    válasz Lirion #107 üzenetére

    `Sok sms-t írtam rajta ujjal. Érdekes, hogy számodra az iphone-n kívül minden eszközön lehetetlen bármit is csinálni. Más érvet nem tudsz felhozni? Unalmas már folyton ezt olvasni tőled...`
    -En is.. Ceruzaval, mert akarhanyszor kezdtem el ujjal, tuti elutottem jo par karaketert. Volt, hogy felhajtott flip-pel gyorsabban tudtam SMS-t irni..
    Nem lehetetlen, egy szoval sem irtam, hogy lehetetlen. Azt irtam, hogy az iPhone-on sokkal konnyebben lehetett rengeteg dolgot elvegezni, mint az akkori mas csucstelefonokon. Pl a text message irasat.
    Aztan ha mar P szeria. Emlekszem megtelt a belso memoria es lassu lett a telefon. Aztan egyszer csak magatol felszabaditott tarhelyet a keszulek minden kerdes nelkul. Ez azt jelentette, hogy elkezdte torolni az osszes informaciot automatikusan. Kicsit sem kaptam agyf@szt, amikor le sem tudtam allitani..

    Toled unalmas olvasni evek ota a gyozkodest, a hit teritest majdnem minden Apple topicnal.. Mikor jossz ra, hogy senkit sem fogsz tudni meggyozni, a magad velemenyerol? Nekunk bevaltak a termekeik, menj, inkabb szedjel fuvet a parkba, vagy menj le a jatszoterre epits homokvarat, attol megnyugszol egy kicsit..

    `Ha jol emlekszem
    Nem emlékezetből kell érvelni, hanem forrást megjelölve.`

    -Sajat szemelyes tapasztalatokrol is beszelgetunk a forumon. Hogyan mutassak arrol forrast? Te szerencsetlen a birosagi ugyeknel nem kell annyi forrast, bizonyitekot osszeallitani, mint amennyit nehanyan itt koveteltek :)
    Ez egy forum, ahol javareszt az emberek normalisan akarnak kommunikalni, velemenyt cserelni, beszelgetni a dolgokrol. Az, hogy nehanyan idejonnek trollkodni, gyozkodni masokat a valosnak hitt igazukrol, arrol nem tehetek. Egy forumnal ne kelljen mar birosagi ugyeket meghazuttoloan forrasokat, bizonyitekokat elohalaszni, mert TE nem hiszel XY embereknek.
    Am fentebb TE magad utasitottal el egy Appleinsider cikket, arra hivatkozva, hogy Applefan oldal..
    Aztan, amikor 500 soros kommentet irok, arra valamiert sosem erkezik valasz, hanem kitertek a valaszadastol, majd ujabb baromsagot irtok.. Ezen okok vegett teljesen felesleges idejonnod.

  • janeszgol

    félisten

    válasz Lirion #120 üzenetére

    Nos, ha tudod (bocsánat a feltételezésért), akkor nem szóltam.

    Ugye utólag lett csak app sotre. Mármint bejelentve (de a megjelenése iPhone 1G után volt). Ha az nem lenne, akkor ma nem sok mindenre használnánk a telefont. De ebben az volt a zseniális. Természetesen úttörő volt az első iPhone, de a második generációtól lett kiforrott.

    (Jól is látható az, hogy az android mennyire elmaradott volt az iOS-től - amit az első generációs iPhone-nál mág nem így hívtak. Én az iPhone 4s-ig Apple fan voltam. Szerettem az OS-t. Az andoidot viszont csak a 2.2 óta kezdtem megkedvelni (de már a 2.1 is hatalmas változás volt az 1.6-hoz képest). És érdekes , hogy egyre joban formított az iOS-re. Addig a droid valami katasztrófa volt. Látszott rajtuk, hogy nem iPhone-féle eszközökre tervezték.)

    :R

    [ Szerkesztve ]

    2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

  • Touch-ko

    őstag

    válasz Lirion #115 üzenetére

    `Probalj meg az ujjaddal SMS-t irni egy P szerias SE-n ceruza nelkul. Egyszeruen lehetetlen volt.."`
    -Oke rossz szot hasznaltam. Elirtam, ennyi.

    `Az ilyenek miatt nincs neked semmi szavahihetőséged, képtelen vagy következetes és őszinte lenni... :(`

    -Ezt magadrol is irhattad volna..

    `Ha nem lenne tele ellentmondással, hazugsággal és saját véleményt tényként kinyilvánító megjegyzésekkel, talán több választ kapnál.`
    -Hazugsaggal? LOL most mar hazudok is? Egy masik forumban lehulyeztel anno, aztan voltam iSheep is, most meg mar hazug.. Szep kis lista :)
    -Sajat velemenyem sajat tapasztalaton alapul. Amit latok, tapasztalok, atelek, azokat had nevezzem tenyeknek...
    Elkepeszto kommenteket irsz, tudod?

    PS: A kommentemre erdemben megint nem sikerult valaszolni. Ehelyett kiforgatod a mondataimat, es probalsz belekotni a szavakba amiket elirok. Hat, ez is egy formaja a kommentelesnek..

    [ Szerkesztve ]

  • Parallaxis

    addikt

    válasz Lirion #114 üzenetére

    Örülök, hogy végre belátod, a fanatikus hited miatt nem érdemes vitázni veled.

    Kettőnk közül nem én vagyok fanatikus, de mindegy.
    Tudod én most is Android készüléket használok, az iPhone előtti okos készülékek zöme is megfordult nálam, köztük olyan is, amiről lehet te még csak nem is olvastál, de ettől még igen nagy elánnal osztod azt észt olyasmiről, amiről sem tapasztalatod, sem gyakorlati tudásod, sem hiteles információd nincs, csak az elvakult hited, hogy amit gondolsz az az egyetlen létező igazság.

    Amúgy meg forrást még mindig nem adtál, te kis hazudós.

    Nem is fogok, majd megkeresed, Google a barátod. Elég sok cikk és interjú született a témában és a Jobs életrajzi könyvben is meg lettek Google vezetők szólaltatva, megtalálod a legtöbb könyvesboltban.
    Talán nincs akkora arcod, hogy Walter Isaacsont is lehazugozd...

Új hozzászólás Aktív témák