Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nagynozi

    aktív tag

    Nekem nem tetszik ez az 5.5"-es változat, a "kis" testvér sokkal inkább bejön, viszont jelenleg iPhone 5 16Gb-osat használok és sehol nem érzem még iOS 8-cal sem, hogy nekem ennél több kéne. Nem játszok a telefonomon, egyedül az internet + zenehallgatás, fotózás és néha egy két Jóbarátok rész megnézése meríti ki nálam a telefon használatát. Ha úgy adódik, hogy váltok, akkor is a kicsit választom majd, mert 4,7 inch is sok nekem, de még mindig nem olyan óriás, mint az 5,5-ös.

    Amúgy a cikkről is: Én nem vagyok szakértő, de a képek, nem tűnnek jobbnak/élesebbnek zajtalanabbnak, mint amit az iPhone 5-ösöm lő, pedig sok képet készítek vele, főleg kirándulások alkalmából. Ellenben a videó minősége, az lenyűgöző, ott tényleg van előrelépés, legalábbis az iPhone 5 1080p-jéhez képest, mert 5s-ről nem tudok nyilatkozni.

    A hardver engem nem izgat, lehet 10 magos 6 ghz-es, vagy 1 magos 100mhz-es, ha ellátja a feladatát, akkor nekem bőven megfelel. És a SunSpider tesztek alapján a böngészés még inkább gördülékenyebb ezen a telefonon, mint mondjuk a mostani iPhone 5-ösömön, amin szintén ( saját meglátásom alapján ) villámgyorsan tudok most is böngészni.

  • Nagynozi

    aktív tag

    válasz Neck #184 üzenetére

    Igenis, eddig mindig jól jött a böngészéshez a nagyobb hardver, de nem értem miért kell kiemelni egy hozzászólásból egyetlen részletet és abba agreszzívan belekötni?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák