Keresés

Hirdetés

  • Sand Land teszt

    gp Több mint két évtizeddel az eredeti megjelenése után Akira Toriyama egyik kevésbé ismert mangája videojáték-feldolgozást kapott, hogy újra elmesélje a sivatagban lakók démonok és emberek történetét.

  • Spyra: akkus, nagynyomású, automata vízipuska

    lo Type-C port, egy töltéssel 2200 lövés, több, mint 2 kg-os súly, automata víz felszívás... Start the epic! :)

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rusi

    senior tag

    válasz #13260800 #9 üzenetére

    Nem értem a kérdésed, mivel nem operációs rendszer alapján osztogatunk plecsnit. Egyébként itt sem az Android a béna, hanem a készülék, amire rátették. Itt van mellettem az Xperia mini, remélem, nem kell ecsetelnem a különbséget (nyilván más kategória, de egy nagyon eltalált kis cucc lett).

    Mobilaréna (2010-2017)

  • Rusi

    senior tag

    válasz #13260800 #18 üzenetére

    Nos, az általad felsorolt problémák közül EGY SEM jelentkezik az Xperia minin (főleg, hogy többnél te magad is írod, hogy nem a telefon hibája, pl. a térerős dolog). A pro-nál én is hallottam azt a bizonyos elektrosztatikus zaj hibajelenségről, viszont ez a hiba a mininél már egyáltalán nem jelentkezik (ez volt az első, amit megnéztem rajta, de többen is külön megkértek rá). Ráadásul épp most telepítettem rá egy frissítést, bár ez még nem a napokban bejelentett 2.3.4-es verzió, de jön nemsokára az is.
    Ha szoftveres hibák vannak, attól még nem kell a telefont a kukába dobni, mert még a "nagy isten" iOS-ben is voltak már bakik, nem is egyszer. Viszont a gyártó felelőssége, hogy ezekre reagáljon és kiadja a frissítéseket. Itt az Xperia mini, szinte még éppenhogy a polcra tették, máris kijött egy frissítés és 1-2 héten belül itt a 2.3.4-es update is. Természetesen ha hardveres hiba van, az más téma, de ilyenkor is az a legjobb, ha a gyártó cseréli a terméket.

    [ Szerkesztve ]

    Mobilaréna (2010-2017)

  • robertel

    senior tag

    válasz #13260800 #24 üzenetére

    Vigyázz, mer tkivágnak mint macskát sz@rni, itt ne mszeretik a kritikát :C

    „Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

  • Rusi

    senior tag

    válasz #13260800 #24 üzenetére

    Nézd, azt szerintem te sem gondolod komolyan, hogy az Android, illetve közvetve a Google a felelős azért, ami például az Xperia mini proban hibaként jelentkezik. Mivel ha pl. az elektronikai zaj hiba ilyen lenne, akkor az minden androidos készülékben ott volna és aztán vagy kiadnának rá frissítést és megjavulna vagy nem. Nem akarom idehozni, de jó példa, hogy pl. az iOS-ben volt az a bizonyos ébresztéses baki. Nos, az magában a szoftverben volt és minden olyan iPhone-t érintett, amely azt a verziót használta. Ezzel szemben itt kizárólag egy készülékről van szó, amelyben a hiba, még ha szoftveres eredetű is, a Sony Ericsson hibája (mivel tudjuk, hogy saját felület és egyedi kiegészítések vannak rajta). És ennek baromira nincs köze az Androidhoz, a Google-hoz és más gyártókhoz. Voltak általános, magát az alaprendszert érintő hibák az Androidban is, ezek persze mindenkit érintettek, akik az adott verziót használták. A mostani eset viszont kizárólag egy gyártóra és annak is egy termékére vonatkozik. Egyébként információim szerint hardveres hiba okozza az elektronikai zajt és csak egy bizonyos szériánál jelentkezik ez a hiba (ez nem kisebbíti a hiba tényét, csak leírtam). Még egyszer ellenőriztem, a nálam lévő mini NEM zúg (sőt, igencsak érzékeny a mikrofon videónál), az xLOUD jelentősen növeli a hangerőt a hangszórónál, illetve a további hibák sem jelentkeznek rajta.

    Mobilaréna (2010-2017)

  • k.

    őstag

    válasz #13260800 #24 üzenetére

    Sehol sem írták, hogy az android az isten.

    Nekem is volt Androidos telóm, nem jött be, lett szifon 4, ez most tetszik. Ennek ellenére nem fogom rájuk, hogy hátazanyjukat, szerintük jó az android, szerintem meg nem. Egyéni preferencia kérdése az egész.
    Az androiddal az a nagy baj,hogy az összes olcsó fosra felteszik, mert most épp trendi, és el kell adni a cuccot. Aztán olyanok jönnek ki, mint ez itt. Ha az emberek igényesebbek lennének, nem lenne ilyesmi probléma.

  • Brutális eb

    addikt

    válasz #13260800 #24 üzenetére

    Ismét ideírom ahogyan minden droidos cikknél amiben fröcsögsz.
    Nem olvass el droidos cikkeket mert csak a pumpa megy fel benned és ráadásúl butaságokat írkálsz.Pl market.Az csak user error ha szemeteket töltesz le.
    Én eddig mindig megtalálta amire szükségem van és tökéletesen bevált.
    Ha elolvasod a leírást/értékelést egyből tisztább képet kapsz az adott alkalmazásról és megkíméled magad a hülyeségektől.(Ami más rendszerek alkalmazás boltjaiban is igen nagyszámban megtalálható...)+Mostanában rengeteg videó is van az app leírásában.

    "Kicsit át kellene értékelnetek a dolgokat és le kellene szállni arról, hogy Androidnál minden szép és jó."
    Ez most komoly?
    Végigolvastad te a teszteket egyáltalán?
    Hány és hány készülék tesztben szerepel,hogy akad az adott gépen a droid,hulladék a felbontás,kaksi a kamera,rossz ez rossz az a droidban....
    Amikor pedig jó egy készülék azt is megemlíti a tesztelő.Egyértelmű.Csinálj saját oldalt bár asszem meredeken zuhanna a látogatottság ezzel a hozzáállásoddal.
    Én adok a szavukra soha nem estek még át a ló túloldalára.Néha kicsit ide oda billen a teszteknél a mérleg nyelve de összeségében ez az oldal a legtárgyilagosabb. :R

    Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

  • ak76

    senior tag

    válasz #13260800 #24 üzenetére

    Feleslegesen oltod itt a népet droid ügyben.
    Az olcsó cuccok,többnyire kompromisszumra kényszerítenek,ellenben nevezz be egy felső kategóriás droidfonra,egy Galaxy S-re,vagy akár Ace-ra,mindjárt megváltozik a véleményed.
    Én is így vagyok az Androiddal,az occó szemét,a drága használható.
    Ez van
    Ellenben leírni az egész rendszert,csak mert te valami low end kategóriás vacakkal kínlódtál x ideig,az korlátoltságra utal.
    Én az összes létező platformot kipróbáltam már,az Apple ios kivételével,most épp egy wp7-es omniát nyúzok,de azt kell mondanom,egy erős vassal megtámogatott 2.3-as droid,bezony meglehetősen jól használható,stabil rendszer.
    Személyre szabhatóságban pedig verhetetlen.
    Viszont tény,és való,ezek az olcsó készülékek annyi kompromisszumra kényszerítenek,olyan szinten megölik azt a bizonyos felhasználói élményt,hogy amit spórol rajtuk az ember,azt idegnyugtatókra költheti. :D

    [ Szerkesztve ]

  • Solten

    addikt

    válasz #13260800 #24 üzenetére

    "Kicsit át kellene értékelnetek a dolgokat és le kellene szállni arról, hogy Androidnál minden szép és jó."

    Erdekes hogy elfogultsaggal vadolod oket, nekem ez sosem jott at, lehet nem egy oldalt (un. ujsagot) olvasunk... Az Android amellett hogy jo, a legrugalmasabb op.rendszer, a problemak nagy resze a kiszolgalo hardvertol ered, ezt le is irjak/irtak a szerkesztok mar vagy 100x.

    Mas: ennek a telonak kb 15k HUF-nak illene lennie.

    Saor Alba

  • Brutális eb

    addikt

    válasz #13260800 #63 üzenetére

    "Meglehetősen magas power user szinten használtam az Androidot"
    Ezt kifejtrenéd?
    Mert szerintem az androidhoz bárki ért power user szinten akibe szorúlt 2 csepp technikai tehetség te meg úgy adod elő mintha nem egy mindennapos dolog lenne....
    Komolyan azért tartod magad kissé felsőbrendűnek mert idézlek"Sőt a közelemben sok embernek én konfigurálom be az okos telóját"

    Nem akarlak megbántani de egy next next gombnyomogatás az már konfigurálás?
    Vagy netán bekonfigoltad a wifi jelszavát?
    Komolyan fejtsd ki ezt is kérlek.

    "Így volt szerencsém rootolatlan telefonhoz ami Marketről leszedett app után olyan szinten csúszott össze, hogy szoft javítást kellet végeznem."
    Nem mintha ez még nem történt volna meg más rendszeren.
    Húha szoft javítás az már komoly dolog.
    Menü-gyári beállításokra visszaállítás.Kb minden droidban benne van.Kellemetlen de azért nem dőlt össze a világ.
    Ui ha észrevetted volna nem csak én kérdőjelezem meg a mondandód ami ráadásúl alaptalan butaságok halmaza.Nem értelek.Ha a droid nem jön be használj:wp7,simby,bada,ios,windows mobile rendszert.Ha ezek közűl sem jön be egyik sem akkor sajna veled van a gond bár ekkor is megvan a lehetőséged,hogy írsz saját oprendszert az állandó siránkozás helyett.... :R

    Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

Új hozzászólás Aktív témák