Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • doncortio

    senior tag

    válasz k. #69 üzenetére

    :U látom kötekedni azt tudsz :W
    A videóba belefért volna hogy videókat milyen minőségben játszik le (3gp, mp4, stb), képnézegető simán, zene is. Nem értem mi bajod :U

    "Az valami mazohista irányelv vagy mi?"
    Az Alcatel igenis tud jó, gyors, szerethető telefonokat is készíteni, nem véletlenül szokott rájuk repülni a Tetszett/Ajánlott plecsni. Csak hogy párat említsek: OneTouch Tribe, Tribe 2, OT-990, T-Mobile Move. Használd a keresőt és okulj :U A gyűjtő haverom pedig a kínaiasodás előtti telókat is gyűjti szal ennyi :o

    [ Szerkesztve ]

    Isten veled Steve, nyugodj békében!

  • doncortio

    senior tag

    válasz k. #73 üzenetére

    Épp ezért kellett volna beleraknia mert nekem speciel a videóból a mwnüben való matatás nem tűnt lassúnak. Talán azzal még megbírkózik a procc és ezért kellett volna demonstrálni ezeket a dolgokat. Rusi, még ha hobbiból is, de elkötelezte magát a Mobilaréna mellett és ez nem mindig fenékig tejfel (mint pl ezen teló tesztelése) viszont ettől függetlenül (szerintem) tartania kéne magát az itteni normákhoz. Ha bog, Bocha és dr. Kind (vkit kihagytam :B) meg tudja csinálni akkor ős is. Biztos hogy az utóbb említett HG-k is találkoztak már kukába való telefonnal viszont én még nem találkoztam olyan teszttel ahol ne lett volna fullos videó. Ráadásul ez egy droidos teló, illetz volna akkor legalább a netes funkciókat demonstrálni.

    De ez szubjektív, de nem is hinném, hogy hülyeségrt írtam :)

    Isten veled Steve, nyugodj békében!

Új hozzászólás Aktív témák