Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zyelor

    aktív tag

    Remek sztorim van... Valószínű amúgy rossz szervizpontot választottam (Sugár).

    Szóval a történet ott kezdődött, hogy beadtam a telefont...

    1 hét múlva visszajött, nézem nem csináltak vele semmit (SW törlés - SW telepítés)... Mondom hátha... Használtam 1 napot, aztán láttam, hogy ugyanolyan szar, mint régen.

    Visszavittem ugyanazzal a hibajeggyel, persze nem tudták javítani... Úgyhogy mondták, hogy választhatok csere készüléket...

    Na gondoltam az itt leírtaknak megfelelően akkor hozzák a kisker akciós árlistát... Meg ahogy azt elképzelem... Ehelyett, hoztak egy Idol 2 Mini S-et, hogy a szerviz milyen jó arc, hogy nem jönne ki az Idol S árából, de elengedi... :D Nézek a srácra, mondtam neki, hogy ezzel szerintem ne is próbálkozzunk. Erre mondja, hogy hát a másik amit választhatsz, az egy rosszabb alcatel...

    Mondom neki, hogy figy. ne húzzuk egymást úgy tudom, hogy a kisker akciósból választhatok, vagy kurva gyorsan cashback. Erre elhajtott, hogy az ügyfélszolgálattal kell, hogy intézzem ezt...

    A legjobb momentuma a sztorinak: Mondom neki, hogy visszafelé szerintem senki nem akar lépni (Idol 2 Mini S). Erre mit mond? De hát ennek több megapixeles a kamerája. Mondtam is neki, h az lehet, de én nem fényképezni akarok a telefonnal... :D Szóval most áll az ügy... Valakinek van tippje esetleg, hogy hogyan lehetne ezt gyorsan végigverni?

Új hozzászólás Aktív témák