Hirdetés

2014. október 30., csütörtök

(#3151) vizslakutya

vizslakutya
(senior tag)

Urak!
Miként tudom újrarakni a jelenlegi szoftvert? Az a gond,hogy néha nem jó a telefonáláskor a mikrofon,gondolom szoftver baj lesz,mert pl viberrel mindig hallanak,de a gyári tárcsázóban csak akkor,ha kihangosítom a beszélgetést., lehet ,hogy egy szoftverfrissítés(vagy újrahúzás) megoldaná a gondom,azt sem tudom,hogy a T szervizben újrahúzzák azonnal ha bemegyek? Beadni gariba,most nincs időm a telefont,

Mondjuk az is elég ciki,hogy nem tudnak rá összehegeszteni egy KIt-Kat-ot gyárilag :-((

>vizslát mindenkinek<> Alcatel Idol S--ZTE Blade 1.8-20140222-RC-blade Ziyan< >Ha fel tudok állni,megiszom még egy fröccsöt,ha nem ,akkor azonnal hazamegyek."<

(#3152) ANDROID??? válasza vizslakutya (#3151) üzenetére

ANDROID???
(őstag)

Sima gyári visszaállítást próbáld meg először...
Tben nem fognak neked semmit csinálni, tovább küldik...

(#3153) adame1996

adame1996
(újonc)

Üdv. Nekem olyan problémám jött elő az elmúlt napokban, hogy ha fülhallgatóval hallgatom a zenét a számváltáskor elmegy a basszus vagy ugrál a hangérő, de ez nem minden fülhallgatóval fordul elő. Lehet ez a fülhallgató kontakt hibája is?

(#3154) 3franky válasza adame1996 (#3153) üzenetére

3franky
(újonc)

Szerintem igen, ez inkább fülhallgató probléma lehet.

(#3155) adame1996 válasza 3franky (#3154) üzenetére

adame1996
(újonc)

Még akkor is ha a lezáró képernyőn vibrál a lejátszó widgete?

(#3156) Adamis válasza adame1996 (#3155) üzenetére

Adamis
(őstag)
LOGOUT blog

Olyan nekem is van Mort alatt...

Alcatel One Touch Idol S @ 4.2.2. @ Xposed GravityBox

(#3157) ANDROID???

ANDROID???
(őstag)

Nem örülök, a képernyő mostanában feloldás helyett, a vibráló kép fogad :-(
Most a printscreen i sikerült összehozni, helyette a képernyőt zárta, a tel újraindí

(#3158) Adamis válasza ANDROID??? (#3157) üzenetére

Adamis
(őstag)
LOGOUT blog

Ennyire hirtelen, hogy a mondatot sem sikerült befejezni? ;]

(#3159) ANDROID??? válasza Adamis (#3158) üzenetére

ANDROID???
(őstag)

(Elaludtam amikor írtam...)
Szóval, a kikapcs gomb csak a képernyőt volt hajlandó zárni és feloldani, nem lehetett vele előcsalni a kikapcs újraindít stb., a resetet szerencsére hajlandó volt negyedik próbálkozásra összehozni. Ilyet. Tapasztaltatok már?
A képernyő villigó vibráló reagálása a feloldáskor lehet szoftveres? (ilyenkor a képernyő újra zárása és oldása szokott segíteni, bár van amikor kétszer is egymás után hajlandó bevibrálni és csak utána oldani...)

(#3160) II-Adi válasza ANDROID??? (#3159) üzenetére

II-Adi
(fanatikus tag)

Nálam is volt már a kikapcsológombos hiba... Hosszan nyomva csomó ideig nagy nehezen újraindult a teló...

(#3161) ANDROID??? válasza II-Adi (#3160) üzenetére

ANDROID???
(őstag)

Talán 9 (vagy 12) sec mire restartol...
Nem is tudom, mit választanék, ha hajlandó lennék cserére...

(#3162) espi38

espi38
(lelkes újonc)

Sziasztok!
van egy OT6034 Alcatel idol S telekom függő telefonom és szeretnék rátenni egy gyári romot amiben a telekomnak se híre se hamva?
Esetleg valaki tudna adni egy linket ahonnan egy eredeti rom letölthető?
Segítséget előre is köszönöm

(#3163) ANDROID??? válasza espi38 (#3162) üzenetére

ANDROID???
(őstag)

Sok sikert a kereséshez.

(#3164) espi38 válasza ANDROID??? (#3163) üzenetére

espi38
(lelkes újonc)

Reménytelen?

(#3165) Adamis válasza espi38 (#3164) üzenetére

Adamis
(őstag)
LOGOUT blog

Eléggé...

(#3166) ANDROID??? válasza espi38 (#3164) üzenetére

ANDROID???
(őstag)

Jelenleg úgy tűnik.. :K

(#3167) espi38 válasza ANDROID??? (#3166) üzenetére

espi38
(lelkes újonc)

Az a telekomos inditás ami nem tetszik benne ezért akartam lecserélni:)

(#3168) ANDROID??? válasza espi38 (#3167) üzenetére

ANDROID???
(őstag)

Azt pont le kell sz@rni...

(#3169) Adamis válasza ANDROID??? (#3168) üzenetére

Adamis
(őstag)
LOGOUT blog

;]

Amúgy egy root, és bootcsere megoldja... ;)

Halljátok, a bootanimation.zip nem is azt tartalmazza, ami az elején, meg a végén bejön t-s... Hol van ez elrejtve benne? :Y

[ Szerkesztve ]

(#3170) ANDROID??? válasza Adamis (#3169) üzenetére

ANDROID???
(őstag)

Ennyi miatt felesleges "dolgozni" vele...

(#3171) espi38 válasza ANDROID??? (#3170) üzenetére

espi38
(lelkes újonc)

Sziasztok!
Az se túl bonyolult lenne,hogy letöltöm az update fájlt majd telepítés sd kártyáról és ennyi.
Egyébként gondolkodom az eladáson is mert tmobilos és a függetlenítése nem egyszerű:(

(#3172) ANDROID??? válasza espi38 (#3171) üzenetére

ANDROID???
(őstag)

Amennyiben független kell, akkor hardverapro...

(#3173) espi38 válasza ANDROID??? (#3172) üzenetére

espi38
(lelkes újonc)

Sikerült kóddal függetlenítem de sajna ennél a darabnál is meg van a hiba jelenség,hogy ledob a hálózatról:(
lehet a telekomos szoft oka ezért egy próbát megérne a cseréje,link esetleg?

(#3174) espi38

espi38
(lelkes újonc)

milyen csönd van itt?:(
na csak sikerült kóddal kiütni a telefont se sajna 3G nincs a telenoros kártyámon csak 2G megy ha átkapcsolom akkor a hálózat nem elérhető:(
Lehet ezzel valamit kezdeni?

(#3175) Adamis válasza espi38 (#3174) üzenetére

Adamis
(őstag)
LOGOUT blog

Honnan a kód? Szolgáltatótól? :U

(#3176) espi38 válasza Adamis (#3175) üzenetére

espi38
(lelkes újonc)

nem egy szerverről:)

(#3177) TaRka94

TaRka94
(újonc)

Üdv

Ti milyen ram felszabadító appot használtok?

(#3178) Adamis válasza TaRka94 (#3177) üzenetére

Adamis
(őstag)
LOGOUT blog

Újraindítás... ;)

(#3179) ANDROID??? válasza Adamis (#3178) üzenetére

ANDROID???
(őstag)

Úgyszintén, esetleg az alkalmazásokban a futót kilövöd, de ez kevésbé hatékony...

(#3180) TaRka94 válasza Adamis (#3178) üzenetére

TaRka94
(újonc)

Máshol is ezt a választ kaptam. Akkor felejtsem el a cleanmastert? :D

(#3181) daniiel09

daniiel09
(újonc)

Valaki nem tudja miért van az, hogy 4g-t egyáltalán nem talál a telefon? Hiába megyek rá, a hálózati módnál hogy "LTE" , csak azt írja hogy WCDMA hálózat.. (pedig van 4g lefedettség, mobiletem netplusz s)

(#3182) Adamis válasza daniiel09 (#3181) üzenetére

Adamis
(őstag)
LOGOUT blog

Mióta? Egyáltalán nincs? Nem lehet, hogy karbantartás?

(#3183) ANDROID??? válasza Adamis (#3182) üzenetére

ANDROID???
(őstag)

Elvileg most terjesztettek ki még nagyobb 4G lefedettséget...

[ Szerkesztve ]

(#3184) Adamis válasza ANDROID??? (#3183) üzenetére

Adamis
(őstag)
LOGOUT blog

...ami még nem tökéletes. Vagy nem tudom...

(#3185) II-Adi válasza Adamis (#3184) üzenetére

II-Adi
(fanatikus tag)

:D nekem nincs bajom a 4G hálózattal... :)

(#3186) Adamis válasza II-Adi (#3185) üzenetére

Adamis
(őstag)
LOGOUT blog

Nekem sem amúgy, csak tippelgetek! :DDD

(#3187) GABEN22022

GABEN22022
(újonc)

a GSMARENA-n mtk SoC-t írnak, akkor valaki vilagositson fel pls

(#3188) xtevo válasza GABEN22022 (#3187) üzenetére

xtevo
(senior tag)
LOGOUT blog

AnTuTu-ból képernyőképet kimentettem Neked, illetve bárkinek, akinek ez kérdéses.

Katt

(#3189) GABEN22022 válasza xtevo (#3188) üzenetére

GABEN22022
(újonc)

:R :R :R :DD :DD :)) köszönöm! megnyugodtam, csak mert az s advence-em egy utolsó hulladék szar, minden téren,tegnap délelőtt 4edszerre halt meg, lefagyott, és beadta a bekapcsoló képernyőt, mintha ki lett volna kapcsolva s bekapcsoltam volna, ezt eljátszotta 2 ször, olyan 5 percenként, majd 3adikra amint bekapcsolt se kép se hang, próbáltam másik akksit, reset stb ám ha benne hagyom az akksit, akkor olyan forró lesz, hogy sütni lehet rajta, de menthetetlen volt, de alapbol 5percenként ugy lefagyott hogy akksi ki, ilyen szar amióta megvan(1év), fater pedig épp telóvásárláson gondolkodik, és megpróbálkozok az idol s-ével, hogy ne kelljen nekem is vennie ilyen árak mellett, pláne, h nekem nehéz telót találni, követelmények ha drágább telefont választanék, de max 100 alatt: fasza kijelző, min 4.5hd, min 8mpxl kamera, játékokat jól vigye, szal adreno 305, de inkabb 320, ip védelem, ne samsung legyen, de azért márkás, mert 14évesen nemnagyon mennék el egy xiaomi vagy vmi mással egy társaságba,megmosolyognának, meg de gáz stb szal csak masok miatt, max egy jobb alcatellel de inkabb egy ascend p6al, ezek menőek mer vékonyak és mégegyszer köszi a screenshootot :)

[ Szerkesztve ]

(#3190) Adamis válasza GABEN22022 (#3189) üzenetére

Adamis
(őstag)
LOGOUT blog

Xiaomi-val megmosolyognának? Normális vagy? :D Kínában az az iPhone! Csak nem abban az árban adják.. Amúgy a MIUI az egyik legjobban testre szabható android bőr! ;)

(#3191) ANDROID??? válasza Adamis (#3190) üzenetére

ANDROID???
(őstag)

Nem értwm a problémát a xiaomival az is 80 körül van a mi3-as, miért nevetnének ki azzal bárkit is...
Egyébként nekem 14 évesen em az volt a gondom, hogy milyen 50-70ezres telefonnal röhögnek ki..
Marhajó, hogy erre tartunk..

(#3192) gonger

gonger
(fanatikus tag)

Sziasztok,

Mennyit lehet kérni most egy január végén vásárolt T-Mobile-os Idol S-ért? Sérülés és karcmentes, minden tartozéka megvan. Céges készülék van kinézőben így nem biztos, hogy ezt megtartanám.

(#3193) Adamis válasza gonger (#3192) üzenetére

Adamis
(őstag)
LOGOUT blog

Mennyibe vetted? De függetlenül ettől szerintem 50 körül el lehet adni. :U

(#3194) gonger válasza Adamis (#3193) üzenetére

gonger
(fanatikus tag)

ZTE Blade helyett garanciális cserébe ezt kaptam, nem független, T-Mobile-os, még több, mint 1 év garanciával.

[ Szerkesztve ]

(#3195) vizslakutya

vizslakutya
(senior tag)

Ha nyomok egy gyári beállítások visszaállítást,akkor minden törlődik a telefonról?
Visszaáll az eredeti szoftver,amit újra tudok frissíteni ?
Még mindig a mikrofon gondommal kínlódok,nincs időm,kedvem ,lehetőségem megint beadni 2 hétig a szervizbe.

Azért az elgondolkoztató,hogy a "sima" Touchra jön szoftver,a mienkre meg semmi !!

[ Szerkesztve ]

>vizslát mindenkinek<> Alcatel Idol S--ZTE Blade 1.8-20140222-RC-blade Ziyan< >Ha fel tudok állni,megiszom még egy fröccsöt,ha nem ,akkor azonnal hazamegyek."<

(#3196) daniiel09

daniiel09
(újonc)

Ezt a 4g-s gondot már régóta csinálja..eleinte nem jártam olyan helyen ahol volt lefedettség, de mostanában néztem soha nem kapcsolódik 4g-re (tudtommal ott fent a térerőnél 4g vagy lte feliratnak kéne lennie) , de akárhol rámegyek a hálózati módnál hogy "LTE" mindenhol csak WCDMA hálózatot ír..

(#3197) Marquitos válasza daniiel09 (#3196) üzenetére

Marquitos
(újonc)

A díjcsomagod támogatja a 4g-t?

(#3198) II-Adi válasza daniiel09 (#3196) üzenetére

II-Adi
(fanatikus tag)

Igen, 4G-nek kell megjelennie fent.

(#3199) daniiel09

daniiel09
(újonc)

NetPlusz S, igen elvileg támogatja..

(#3200) adame1996 válasza Adamis (#3182) üzenetére

adame1996
(újonc)

Kiterjesztették a 4G lefedettséget.

[ Szerkesztve ]

(#3201) adame1996 válasza ANDROID??? (#3159) üzenetére

adame1996
(újonc)

Nálam ki sem kapcsol csak ha az aksi 0%-on van. Egyébként fehér képernyőt ad be míg újra be nem kapcsolom. A vibrálós képernyő pedig mostanában egyre több ilyen telefonon jelentkezik.

(#3202) ANDROID??? válasza adame1996 (#3201) üzenetére

ANDROID???
(őstag)

Az már szigorúan szervizelendő...

(#3203) kovacspeter9

kovacspeter9
(újonc)

Na nekem másodjára adja be az unalmast a teló. Már nagyon idegesít, múltkor 3 hétig volt szervizbe, erre most megint elszaródik. A képernyő egyik pillanatról a másikra elsötétül és nem ad semmilyen képet. :W
T-s vagyok. Most szerintetek mi lesz? Visszaadják a pénzem? Választhatok másik készüléket?

[ Szerkesztve ]

(#3204) ANDROID??? válasza kovacspeter9 (#3203) üzenetére

ANDROID???
(őstag)

Első körben megpróbálják a javítást, ha az nem kivitelezhető, akkor cserét akarnak erőltetni és csak ezek után jöhet szóba a pénz vissza adás (jó esetben).

(#3205) J.G.

J.G.
(újonc)

Sziasztok! Végül nekemis csere lett, ráfizetéssel egy iPhone 4S.
Ha valakit érdekel, van egy fekete feleslegessé vált tokom veszprémben.

(#3206) ANDROID??? válasza J.G. (#3205) üzenetére

ANDROID???
(őstag)

Adtak hozzá szemüveget vagy nagyítót? :D
Mennyit kellett ráfizetni?

(#3207) J.G. válasza ANDROID??? (#3206) üzenetére

J.G.
(újonc)

Nekem az Alcatel nagy volt, kis kezem van. :D
55-ért hoztam el az Alcatelt, pénzvisszaadás (ez egyben hűségbontás is) ---> új hűséggel az iPhone 70 volt, tehát 15-öt. :)

(#3208) GABEN22022 válasza ANDROID??? (#3191) üzenetére

GABEN22022
(újonc)

hidd el, nem nekem van a bajom azokkal a telefonokkal, hanem a beképzelt majmoknak abban a társaságban amibe járok (meg a többi korombeli társaságban is igy van), hiába mondom, h ennyi megy annyiba kerult, ilyen meg olyan processzor van benne ennyi rammal meg ilyen graf gyorsitoval, es ilyen kijelzoje van stb, de hiaba, és egy fiatal társaságban egymás véleménye dönti el, h egy adott ember kicsoda, sajnos ez igy van, es mivel nemis tudok, ezért nemis próbálok ezen változtatni, most egy darabig kihúzom fater IDOL S-ével alcatel azér már nagy brand lett, aztán majd kitudja h h lesz :)

(#3209) ANDROID??? válasza GABEN22022 (#3208) üzenetére

ANDROID???
(őstag)

Tudod elég nagy baj az, hogy ez így van. Nem az kellene meghatározza, hogy kik barátkoznak veled, hogy milyen márkás ruha van rajtad, az mennyibe került, vagy épp milyen telefonnal rohangálsz vagy milyen táskád van, ha ettől függ vannak-e barátaid az igen nagy baj. Ott tojnám le azt aki amiatt nem barátkozik velem, hogy mist I6 van a zsebemben, vagy huawei y300, tudod az nem valódi barát aki ettől teszi függővé a jó kapcsolatot.
Mondjuk én így gondolom, más lehet másképpen. Amikor én is ilyen idős voltam nem foglalkoztam ilyenekkel, majd 5-10 év múlva, ha vissza fogaz gondolni így fogod látni gyanítom.

(#3210) ANDROID??? válasza J.G. (#3207) üzenetére

ANDROID???
(őstag)

Jól jártál, mert nem kellett 5E plusz pénzért szenvedni a lista árakban...
Azt mondták, hogy csak úgy veszik vissza, ha ott helyben "levásárolod"?
Mi lett volna, ha elteszed a pénzt és elköszönsz? :D

(#3211) GABEN22022 válasza ANDROID??? (#3209) üzenetére

GABEN22022
(újonc)

szerencsére megvan az a néhány igaz barát akinél nem ilyenektől függ a barátság, de az más, ezt én értem, kamasz fejjel más a világ :) valóban énis máshogy fogom látni majd akár csak pár év múlva :K

(#3212) J.G. válasza ANDROID??? (#3210) üzenetére

J.G.
(újonc)

Elmondtam, hogy mit szeretnék, mondták hogy általában nem így megy, de minden megoldható, teljesen segítőkészek voltak. :)

(#3213) kovacspeter9

kovacspeter9
(újonc)

Na tegnap 2 órát váltam a soromra a T-mobilba. Mondtam, hogy már másodjára megy tönkre a képernyő, és utánanéztem, és tudom, hogy ez a típus gyárilag hibás ezért cserét szeretnék. Mondta a faszi, hogy ők csak felküldik Pestre és majd ott elbírálják, és 7-10 nap és vagy kiküldik házhoz a javított vagy új készüléket, vagy kapok egy értesítőt, hogy választhatok új telefont. Amúgy az előző javításra egy hetet mondtak és egy hónapig kellet nélkülöznöm a telefont. Remélem pénzvisszafizetés vagy csere lesz belőle, mert már tele van a tököm ezzel a telefonnal. Teljesen megbízhatatlan. :F :W

(#3214) gonger válasza J.G. (#3212) üzenetére

gonger
(fanatikus tag)

és nem érzed kicsinek azt a képernyőt az Idol S után?

Copyright © 2000-2014 PROHARDVER Informatikai Kft.