Hirdetés

2015. szeptember 3., csütörtök

Gyorskeresés

(#3601) ANDROID??? válasza Z.o.z.o.116 (#3600) üzenetére

ANDROID???
(őstag)

Egy ideig kancsalítani fogsz ;]

(#3602) vizslakutya

vizslakutya
(senior tag)

Holnap megy a szervizbe,teljesen megbolondult megint,össze-vissza ugrál a képernyő,magától hívogat számokat,olyan forró,hogy alig lehet kézben tartani. Nem tudom mi lesz a reakció,de én megpróbálok cserét kiharcolni,ez a hiba már másodszor jött elő,egyszerűen nem bízok már benne. :F

>vizslát mindenkinek<> Alcatel Idol S-Huawei Y 300>Ha mozog a lánc,akkor még meleg az ülőke< >Ha fel tudok állni,megiszom még egy fröccsöt,ha nem ,akkor azonnal hazamegyek."<

(#3603) Adamis válasza vizslakutya (#3602) üzenetére

Adamis
(őstag)
LOGOUT blog

forrósodás nekem is előjött, láttam már csíkozódó képernyőt... az az érzésem, hogy kicsit meg fogom sütni a nyáron, mert még van rá gari és már nagyon unom a hülyeségeit... :(((

Meizu M1 note @ Flyme @ 4.5.5A

(#3604) vizslakutya válasza Adamis (#3603) üzenetére

vizslakutya
(senior tag)

Tegnap leadtam a Trénél,nem tudnak semmit,hogy mi lesz a sorsa,az átvevő szerint nagy valószínűséggel frissítik,aztán visszaküldik,ha nem lesz jó kezdhetem elölről.
Még annyit a Tré hozzáállásáról,hogy cserekészüléket már nem tudnak biztosítani !!
Tehát a minimum két hétig vagy nincs telefonod vagy megoldod magadnak !! :W

>vizslát mindenkinek<> Alcatel Idol S-Huawei Y 300>Ha mozog a lánc,akkor még meleg az ülőke< >Ha fel tudok állni,megiszom még egy fröccsöt,ha nem ,akkor azonnal hazamegyek."<

(#3605) ANDROID??? válasza vizslakutya (#3604) üzenetére

ANDROID???
(őstag)

Tmobile ennyi, majd júl.1. után nézd meg mennyit fogsz fizetni...

(#3606) Bencepappa

Bencepappa
(újonc)

Sziasztok! Van egy Idol S-em aminek lezúztam a kijelzőjét. Pontosabban az érintőjét. Sajnos van rajta képernyőzár amit nem tudok feloldani hogy usb kapcsolatot válasszak. Próbáltam más telefonon (Sony SP) és OTG kábellel simán megy az optikai egér az "ujjam helyett". Itt milyen lehetőségem van. Segítsetek... Köszi

(#3607) Adamis válasza Bencepappa (#3606) üzenetére

Adamis
(őstag)
LOGOUT blog

Érintőcsere, mivel tudomásom szerint nincs OTG...

(#3608) Bencepappa válasza Adamis (#3607) üzenetére

Bencepappa
(újonc)

Szomorúan hallom. Akkor semmi esély?! :O Azért ha valakinek valami megoldás eszébe jut kérem ossza meg velem. Köszi Adamis

(#3609) Adamis válasza Bencepappa (#3608) üzenetére

Adamis
(őstag)
LOGOUT blog

Mert minek neked, egérrel fogod használni? :U Vagy le akarsz róla szedni valamit? Ha még használni akarod a telót, akkor kénytelen leszel venni egy digitizer-t... Már ha kapni.

(#3610) ANDROID???

ANDROID???
(őstag)

Netezésnél azt mondta a tel, hogy ott megáll ahogy van, semmire nem reagált, hívtam másikról kicsöngött , sajnos a reset segített rajta ;] Francba ;]

(#3611) vizslakutya

vizslakutya
(senior tag)

Visszajött a szervizből,érintőképernyő + mikrofon+mikrofon kábel + szoftver csere lett rajta.
Most úgy néz ki megy rendesen minden rajta.(de meddig ?? ) :F

(#3612) ANDROID??? válasza vizslakutya (#3611) üzenetére

ANDROID???
(őstag)

Basszus :F

(#3613) Adamis válasza vizslakutya (#3611) üzenetére

Adamis
(őstag)
LOGOUT blog

Ne már, hogy még mindig nyűglődnek vele... :Y Szerintem ezek betáraztak, mikor látták, hogy ezzel a típussal sok gond lesz és cserébe kellene adni valami másik telót! :U

(#3614) ANDROID??? válasza Adamis (#3613) üzenetére

ANDROID???
(őstag)

Szomorú :((

(#3615) Szabcsizz

Szabcsizz
(fanatikus tag)

Úgy nézem,mindenki túltett ezen a nem éppen problémamentes készüléken. :C

✓iPhone 3GS->SONY Xperia U->iPhone 4->Alcatel One touch Idol S->Samsung Galaxy S4 LTE-A+Samsung Galaxy Tab4 7.0✓

(#3616) Adamis válasza Szabcsizz (#3615) üzenetére

Adamis
(őstag)
LOGOUT blog

Nemsokára... :U

(#3617) ANDROID??? válasza Adamis (#3616) üzenetére

ANDROID???
(őstag)

+1 :U

(#3618) xtevo válasza Szabcsizz (#3615) üzenetére

xtevo
(őstag)

Nekem még megvan ez a "csoda"... szenvedek vele... :(((

(#3619) Adamis válasza xtevo (#3618) üzenetére

Adamis
(őstag)
LOGOUT blog

Egyelőre én is csak szenvedek.. Jön egy sms, és nem alszik ám el a kijelző, hanem addig tartja ébren a telót, amíg lemerül.. De néha mástól is beragad. F0$...

Ja, és ilyenkor persze a proci is 100-on pörög és olyan rohadt forró, hogy alig lehet megfogni! :(((

[ Szerkesztve ]

(#3620) depe95

depe95
(kvázi-tag)

Nekem mostanában olyan szinten túlmelegszik, hogy nem érzékeli az alsó funkció gombokat a telefon.... Azért érdekes, mert pont a másik végén melegszik...

(#3621) Adamis válasza depe95 (#3620) üzenetére

Adamis
(őstag)
LOGOUT blog

El tudom képzelni, hogy mivel a proci sül, ezért nem tudja feldolgozni a jeleket...

(#3622) ANDROID???

ANDROID???
(őstag)

Szerencsések, ezekkel lehet menni szervizbe, nekem meg nincs olyan kézzel fogható tünete amivel vihetném..

(#3623) Adamis válasza ANDROID??? (#3622) üzenetére

Adamis
(őstag)
LOGOUT blog

Mivel vannak ezek a nagy melegek, ki kell tenni szélvédő mögé és gps-szel kocsikázni egyet bekapcsolt mobilnettel (mondjuk futtatva a Waze-t). Hidd el, előjön a hiba! ;)

(#3624) ANDROID??? válasza Adamis (#3623) üzenetére

ANDROID???
(őstag)

Utána megyis szervizbe ;]

(#3625) JozsBiker válasza Szabcsizz (#3615) üzenetére

JozsBiker
(lelkes újonc)

Nekem semmi bajom vele. Előfordul, hogy az akku töltöttségjelző szélsebesen lemegy 0 -ra, ill. 1 % -ra, de nem zavar, mert nagyjából tudom mennyi szufla van. Egy - két fullra feltöltés után helyreáll.

(#3626) ANDROID??? válasza JozsBiker (#3625) üzenetére

ANDROID???
(őstag)

Olyat láttam én is, hogy pikk-pakk lemerült 30%-ra, kikapcs-bekapcs és nézd már csak nem 87% :DD
Ilyet kb 2-szer láttam eddig...

(#3627) troger91

troger91
(újonc)

:F
Sikerült betörnöm a plexit és tönkretenni az érintőt (bár a fele müködik), szerencsére a kijelző ép maradt. Akinek van eladó olyan telefonja, amit használhatnék alkatrésznek kérem irjon nekem ide:
mzs.laszlo@gmail.com
Vagy esetleg a telefon a fenti kondicióban eladó, decemberben lett volna két éves független.

[ Szerkesztve ]

(#3628) depe95

depe95
(kvázi-tag)

Mennyi az esélye annak, hogy ha beviszem a készüléket, hogy rendszeresen túlmelegszik, ilyenkor használhatatlanná válva a készülék, akkor nem szervizbe akarják küldeni szoftverfrissítésre (hiszen nemrég telepítettem újra), hanem cserélnék a készüléket? :D

Persze egész sok hibája van még, de azt már egész megszoktam, hogy ott ahol más vígan telefonálgat, nekem nincs térerőm :D

[ Szerkesztve ]

(#3629) ANDROID??? válasza depe95 (#3628) üzenetére

ANDROID???
(őstag)

Beküldik szervizbe 6. alkalommal is, ha kell. Aztán, ha javíthatatlannak találja a szerviz akkor talán csere...

[ Szerkesztve ]

(#3630) Adamis válasza depe95 (#3628) üzenetére

Adamis
(őstag)
LOGOUT blog

Nekem most másodjára van szervizben, nem mondták, hogy inkább cseréljünk... :(

Mindegy, visszajön, eladom, mint frissen garanciáztatott, hibátlan készülék, aztán szenvedjen vele, aki akar... Én meg veszek egy Meizu M1 note-ot! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3631) ANDROID??? válasza Adamis (#3630) üzenetére

ANDROID???
(őstag)

Tehettek volna az M1-be nagyobb akku-t is.
Honor nem játszik?

(#3632) Adamis válasza ANDROID??? (#3631) üzenetére

Adamis
(őstag)
LOGOUT blog

M1n most nagyon megtetszett... :)

(#3633) Adamis

Adamis
(őstag)
LOGOUT blog

Megjött ma a Meizu M1 note készülékem, így érzékeny búcsút intek a közösségnek. Sajnos elegem lett az Idol S hülyeségeiből, így váltottam. A teló még garanciából nem jött vissza (két hete van ott), de ahogy megjön, eladom. Ha kell valakinek, szóljon! A topic-ot azért a kedvencek között hagyom... ;)

(#3634) xtevo válasza Adamis (#3633) üzenetére

xtevo
(őstag)

Remélem több örömöd lesz benne, mint volt ezzel a ******-al! ;) Én is már nézem a lehetséges utódokat... a Honor 4C egész szimpatikus árban is, de a szívem a Honor 6 felé húz... :B

(#3635) ANDROID??? válasza xtevo (#3634) üzenetére

ANDROID???
(őstag)

Honor 4X nem igazi?

(#3636) xtevo válasza ANDROID??? (#3635) üzenetére

xtevo
(őstag)

Az 5,5" kijelző nekem már túl nagy lenne... az 5" is a határon mozog.

(#3637) kerxy

kerxy
(fanatikus tag)

Sziasztok!

Valaki tudja, hogy a T-nél mennyi garanciát adnak rá? Én úgy tudom, hogy két évet. ZTE Grand X-ről volt csere, és akkor újból kezdődik a garancia, ami még nekem novemberig élne, most viszont vissza dobta a szerviz, hogy 1 év garancia van rá és az már lejárt... Az tényleg lejárt, de én úgy tudom kettő van rá. Valakinek van pontos infója?

Köszi

(#3638) ANDROID??? válasza kerxy (#3637) üzenetére

ANDROID???
(őstag)

Telekomnál 2év a garancia, és elmehetnek a 3,14csába akármit mondanak, mert egy origi készülékre normál garancia van, vagyis 2 év. :K

(#3639) Adamis válasza kerxy (#3637) üzenetére

Adamis
(őstag)
LOGOUT blog

Kettő év, pont két hete kérdeztem!

(#3640) kerxy

kerxy
(fanatikus tag)

Akkor jól tudtam, köszi a válaszokat. Megy a mail a Telekomnak, hátha azt komolyan veszik..

(#3641) ANDROID??? válasza kerxy (#3640) üzenetére

ANDROID???
(őstag)

A mailre kapsz választ majd 30 nap elteltével, jobban jársz Tpont kérsz vezetőt, ha nem akarnak a szervizben segíteni, ellenkező esetben fogyasztóvédelem, vásárlók könyve stb..

Copyright © 2000-2015 PROHARDVER Informatikai Kft.