Hirdetés

2015. január 27., kedd

Gyorskeresés

(#3401) ANDROID??? válasza JozsBiker (#3400) üzenetére

ANDROID???
(őstag)

Rádugod meglátod, mert nem hiszem, hogy sokan próbálták volna ezt. Személy szerint csak PC-n próbáltam, ott megy ;]

(#3402) JozsBiker válasza ANDROID??? (#3401) üzenetére

JozsBiker
(lelkes újonc)

Rendben :-), akkor úgy kérdezem, hogy kellene-e kezelnie, mert nekem nem kezeli. Ill. van-e valami módszer, app vagy ilyesmi, amivel rá lehetne venni, hogy lássa a pendrive -ot.

(#3403) ANDROID??? válasza JozsBiker (#3402) üzenetére

ANDROID???
(őstag)

Kérdezz rá Adamis kollégánál pl. Ő elvileg tud ilyenekben segíteni.
Nem adok rá nagy esélyt...

(#3404) xtevo válasza JozsBiker (#3400) üzenetére

xtevo
(őstag)

Én úgy tudom nem kezeli az OTG-s eszközöket... (Nálam sem működött)

(#3405) t181 válasza JozsBiker (#3402) üzenetére

t181
(fanatikus tag)

Nekem nem kezelt semmit. Se pendrive-ot, se egeret, se gamepad-ot.

Nikon D3200+Nikkor 35mm f/1.8G // HP Pavilion g6-1213eh // Sennheiser HD-201 // Nexus 4 // Erősítő+Mélynyomócskák

(#3406) Adamis válasza ANDROID??? (#3403) üzenetére

Adamis
(őstag)
LOGOUT blog

Szerintem esélytelen. Egyik teszt sem említi, akkor pedig nincs rá lehetőség... :(

Alcatel One Touch Idol S @ 4.2.2. @ Xposed GravityBox

(#3407) ANDROID??? válasza Adamis (#3406) üzenetére

ANDROID???
(őstag)

Ennyi.

(#3408) JozsBiker válasza ANDROID??? (#3407) üzenetére

JozsBiker
(lelkes újonc)

Pedig szerintem egy átlag user így tudna legkönnyebben átmozgatni adatokat a számítógépéről, szóval alap dolog volna. Utánaolvasva más telefon sem igen támogatja. Érdekes. Köszi azért ! BUÉK !

(#3409) Adamis válasza JozsBiker (#3408) üzenetére

Adamis
(őstag)
LOGOUT blog

Adatokat úgy is tudsz átmozgatni, hogy usb-vel összekötöd! Ezt próbáltad már? :U

;]

[ Szerkesztve ]

Alcatel One Touch Idol S @ 4.2.2. @ Xposed GravityBox

(#3410) ANDROID??? válasza Adamis (#3409) üzenetére

ANDROID???
(őstag)

Ott a pont :DDD ;]

Pont nem sz@rozok ilyesmivel, egyszerűen felteszem gépre és pont, minek bonyolítsam, különben sem értem.
Amennyiben pl olyanra, hogy a telefonról wifivel gépen lejátszani filmet, az miért jó.
Amennyiben tv tud wifit és van rajta usb, akkor nem értem minek kellene a bonyolultabb, ja tudom mert de jó, hogy a telefon is merül ;]
Más szempontból meg felesleges...
Filmet vagy tv-n, vagy monitoron, ha pl vonaton akkor sem pendrivera, hanem telefonra teszem a filmet...

[ Szerkesztve ]

(#3411) t181 válasza JozsBiker (#3408) üzenetére

t181
(fanatikus tag)

Nem tudom miért lenne egyszerűbb, de mindegy is.
Próbáld ki az Airdroid-ot. Ez sem feltétlen egyszerűbb, de Én ezt használom, mert a kábel mindig a hálózati adapterbe van bedugva.

Nikon D3200+Nikkor 35mm f/1.8G // HP Pavilion g6-1213eh // Sennheiser HD-201 // Nexus 4 // Erősítő+Mélynyomócskák

(#3412) JozsBiker válasza ANDROID??? (#3410) üzenetére

JozsBiker
(lelkes újonc)

Nem hinném hogy egy átlag felhasználóval ( akár veletek is :-) nem történt meg hogy pendrive -ról kellene áttenni valamit a telefonra. És ha már a telón ott az usb csatlakozó asszem logikus volna az elvárás hogy működjön a dolog.
Abban igazatok van, hogy gépről adatokat áttenni valóban egyszerűbb közvetlenül. Az én esetem kicsit speciálisabb; 3 gépet használok napi rendszerességgel, és vannak olyan állományok, amikre bármikor szükségem lehet, ezeket elsődlegesen pendrive -on tárolom és rendszerint magamnál tartom. És valahogy idegenkedem attól a gondolattól, hogy a telefont nevezzem ki "hordozóeszköznek".

(#3413) t181 válasza JozsBiker (#3412) üzenetére

t181
(fanatikus tag)

Felhő nem jöhet szóba?
Dropbox, OneDrive gyönyörűen szinkronizál. Plusz a OneDrive ugye ad 30 gigát.
Ha mindenhol van net, akkor szerintem célszerű. :)
Ha tudom, hogy valamire szükségem lesz/lehet, akkor csak megnyitom az intézőt (TC nem ismeri) behúzom a Dropbox mappájába, feltölti és ha kell, kell, ha nem nem.
Már évek óta nem is használok pendrive-ot. Mondjuk ennek különösebb oka nincs, valahogy így alakult.

A pendrive sem feltétlen biztonságos. Anno infótanárom járt úgy, hogy reggel beletette a zsebébe kulcscsomóhoz, mire beért a suliba kuka volt.

No offense. Nem lebeszélni/rábeszélni akarlak bármire is, csak gondoltam leírom.
Boldog Új Évet! :)

(#3414) ANDROID??? válasza JozsBiker (#3412) üzenetére

ANDROID???
(őstag)

Javasolt az asus fone beszerzése. :D

(#3415) troger91

troger91
(újonc)

Használ valaki VOIP alapu telefonálós programot? Sajnálatosan a MobileVOIP (a mobilediscountos account-ommal, feltöltés után belföldi vezetékes számot ingyen hívós) google playről frissen telepített program valamiért néma első hívás indításkor, tehát sem engem nem hallanak sem én nem hallom a másik felet. Aztán ha a második hívást akkor indítom, amikor a hangerőszabályzóval változtatom a hangerőt (el kell kapni a pillanatot...) akkor hibátlanul működik a telefonálás. Valaki tudna valamilyen tippet mondani, hogy mit lehet tenni ezzel?

[ Szerkesztve ]

(#3416) gonger

gonger
(fanatikus tag)

Üdv,
1 héten belül másodjára kapcsol ki a telefon úgy, hogy előtte drasztikusan merül, majd ha hívnak, nincs csörgő hang, csak rezgés, felveszem, kb 10-15 mp-et beszélek, addigra olyan forró a teteje, alig bírom a fülemnél tartani, majd kikapcsol és újraindul.Az előző beszélgetés ami megszakadt nincs a híváslistában, minden laggol, csak az segít, ha power gombbal csinálok egy újraindítást. Eddigre az akku kb 25%-ot veszít a töltöttségből.
Tudom, hogy néha kell neki restart, de ez a hívás közbeni kikapcsolás nincs rendben, pláne úgy, hogy a beállított jelzőhangokat is elfelejti ilyenkor, azokat újra be kell állítani. (gyári visszaállítás már megvolt pár hónapja)
2013.nov 15-i készülék, tehát még garanciális.
Ha beviszem szervizbe, ezt a hibát hogyan tudom nekik produkálni, bizonyítani???

(#3417) xtevo válasza gonger (#3416) üzenetére

xtevo
(őstag)

Őszintén?! Ezt baromi nehéz reprodukálni... :((( Leadhatod nyugodtan szervizbe, csak esélyes hogy ott nem fogja csinálni a hibát, és Teszt: OK-al visszakapod... :(

Olyan, mintha valami app "beragadt" volna, és az zabálta az erőforrást - ezáltal melegedett és merült a teló...

(#3418) ANDROID??? válasza gonger (#3416) üzenetére

ANDROID???
(őstag)

Vidd be a szervizbe, sorold fel a hibáidat. Ne te akard bizonyítani, hogy rossz, ők akarják bizonyítani, hogy hibátlan. Garancia arra vonatkozik, hogy az időn belül javítaniuk kell...
Különben előtte, nyomj rajta egy hard resetet. Amennyiben az helyre teszi, akkor öröm boldogság, valami köcs.g prog szívat...
Előtte sms backup stb, ha kellenek az adatok, mert az sd kivételével full gyárira visszaállítja a telt...

[ Szerkesztve ]

(#3419) kendeszbo

kendeszbo
(újonc)

Helló,

A második idol S-emnél jelentkezik ugyan az a hiba. A probléma úgy néz ki, hogy a kijelző a legfelső ötödében érintést érzékel ami nagyon zavaró, mert pl üzenet írás közben le-le gördül a fejső menü, Néha kicsit, néha teljesen. Ez megy Youtube közben is az előzőnék ez már 1-3-mp gyakorisággal történt, de üzenet írás az aminél tényleg bosszantó.
Létetik erre valami megoldás?
Az előzőnél vissza állítottam a gyári beállítasokat, frissítettem, de úgy maradt.
Attól félek én meg így telefon nélkül maradok, ezek meg mennek a konyha asztal lába alá éknek.

Találkoztatok már ezzel a problémával?

Sajnos nem garanciálisak már a készülékek

(#3420) Marquitos válasza kendeszbo (#3419) üzenetére

Marquitos
(újonc)

Hello!

Ez többeknél jelentkező hiba, volt is már róla korábban szó. Túlmelegedéssel függ össze, de már pontosan nem emlékszem. Az enyém is csinálta, három hétig kínlódtam vele, aztán bevittem a szervízbe. Garanciában kicserélték a telefont, mert nem volt hozzá alkatrész (legalábbis nekem ezt mondták).
Mindenesetre magától nem lesz jobb és sajna a gyári visszaállítás sem segít... :-(

(#3421) Szabcsizz

Szabcsizz
(újonc)

Sziasztok!
Olyat csinál a telefonom egy ideje,hogy rettent gyorsan lemerül..és lyan 10 perc alatt feltölt 100-ra.Reset sem segített rajta...az lenne a kérdésem,hogy ugye már régen nem kapható,szal másik ilyet nem kaphatok.És arra van esély,hogy kicserélik az akksit?..vagy választhatok egy másikat?

✓iPhone 3GS->SONY Xperia U->iPhone 4->ALCATEL One touch IDOL S✓

(#3422) kerxy válasza Szabcsizz (#3421) üzenetére

kerxy
(fanatikus tag)

Nagyon valószínű, hogy egy másik készüléket választhatsz.

(#3423) Szabcsizz

Szabcsizz
(újonc)

Köszönöm a gyors választ!:)
Még annyi,hogy ugye Root-olva volt,de a SuperSu leszedte róla..mármint találtam ilyen opciót,hogy Root eltávolítása.Meg a Root Checker is azt írja,hogy nincs rajta...így már 100% hogy visszavihetem?

(#3424) kerxy válasza Szabcsizz (#3423) üzenetére

kerxy
(fanatikus tag)

Nagyon vesztenivalód nincs :)
Én is egyébként így vittem vissza kétszer is és nem volt gond!

(#3425) Szabcsizz

Szabcsizz
(újonc)

Rendben,akkor visszaviszem!:)
Viszont most megint jó az akksi..valamikor meg így gondol egyet,azt lemerül..utána meg feltölt pár perc alatt.Én ezt nem értem már..most megint az lesz,hogy beküldöm,és visszakúldik úgy,hogy nyomtak rajta egy Reset-t? :'(

(#3426) kerxy válasza Szabcsizz (#3425) üzenetére

kerxy
(fanatikus tag)

Sajnos nekem is ez volt, és visszaküldték szoftverfrissítéssel.
Azóta eladtam és az új tulajnak nem volt gondja vele.

(#3427) Szabcsizz

Szabcsizz
(újonc)

Hát marhajó...akkor inkább vissza se viszem.Még eladni se lehet,mert még egy évig fizetni kell...szóval lehet fizetni a semmiért.De azért köszönöm!:)

(#3428) kerxy válasza Szabcsizz (#3427) üzenetére

kerxy
(fanatikus tag)

Azért próbáld meg a szervizt, 2 hét alatt megvan és adnak cseretelót. Hátha szerencséd lesz és ők is tapasztalják.

(#3429) ANDROID??? válasza Szabcsizz (#3427) üzenetére

ANDROID???
(őstag)

Ne agyalj feleslegesen, root leszedve, innen mit veszthetsz?
Vidd vissza garos.

(#3430) JozsBiker válasza Szabcsizz (#3425) üzenetére

JozsBiker
(lelkes újonc)

Az akksi töltését is szoftver vezérli ill. a töltöttségét is szoftver figyeli. Tehát nagy valószínűséggel nem maga az akkumulátor mint fizikai eszköz a bűnös. Valami alapos agymosás lehet segítene. Úgy tudom léteznek is erre alkalmazások.

(#3431) Szabcsizz

Szabcsizz
(újonc)

Igazatok lehet,akkor megpróbálom a garanciát.
Hát múlt alkalommal,egy ezeréves Nokiát kaptam,szal... :O
Viszont erre a szoftveres hibára én is gyanakodtam,mert az android rendszer általában 70-90%-ot evett.De semmi olyan nem futott..
Most megint nyomtam egy reset-et,és mikor csumára feltöltött,bekapcsoltam a wifit,és most reggelig hozzá se nyúltam.

(#3432) ANDROID??? válasza Szabcsizz (#3431) üzenetére

ANDROID???
(őstag)

Ne gondolkozz, vidd be garanciáztatni...

(#3433) Szabcsizz

Szabcsizz
(újonc)

Akkor holnap beviszem,aztán mondom a további fejleményeket. :K

(#3434) ANDROID??? válasza Szabcsizz (#3433) üzenetére

ANDROID???
(őstag)

T-pontba vidd, ne Tmobile partnerhez.
Melyikbe tervezed vinni?

[ Szerkesztve ]

(#3435) Szabcsizz

Szabcsizz
(újonc)

T-pontba?..mi a különbség a kettő között?
Viszont nincs választási lehetőségem,mert itt a közelben nincs T-pont.
Kiskőrösre viszem be,valamikor a jövőhét folyamán,sajnos ma nem volt rá alkalmam.
Viszont ha megint ezzel fognak szórakozni,hogy visszaküldik egy reset-el,akkor inkább hagyom a fenébe.

[ Szerkesztve ]

(#3436) xtevo

xtevo
(őstag)

Szerintem senki nem találkozott még ilyen hibával, de nekem a hátlapon lévő "t" és "c" betűk kiestek... :DDD :DDD

(#3437) t181 válasza Szabcsizz (#3435) üzenetére

t181
(fanatikus tag)

Kiskőrösön nekem semmi problémám nem volt. Még a ZTE Grand X-et vittem vissza, elmondtam a bajomat, mondta, hogy ezt a készüléket már nem forgalmazzák, másikat kell választanom, Én már tudtam, hogy az Idol S-t akarom helyette, megrendelte, aztán telefonon hívott, hogy bent van a teló, vittem minden tartozékával, cseréltünk, és minden oké volt.
Ott szerintem nem fognak szívózni. :)

szerk.: semmit nem kérdezett, nem kellett reprodukálnom a hibát sem.

[ Szerkesztve ]

(#3438) ANDROID??? válasza Szabcsizz (#3435) üzenetére

ANDROID???
(őstag)

t181 már tapasztalta, hogy ott minden ok.

Ne tartsd vissza, vidd be. ;-)

Egyébként, a t partner szokott vacakolni egyik másik Pesten...

(#3439) Szabcsizz

Szabcsizz
(újonc)

Huh ez érdekes.Tehát vissza se lett küldve a garanciába,hanem már adták helyette a másikat?
Hétfőn rohanok is vele akkor,már én is kinéztem egy telefont.:D

[ Szerkesztve ]

(#3440) ANDROID??? válasza Szabcsizz (#3439) üzenetére

ANDROID???
(őstag)

Visszaküldik a szervizbe, azért mert azt mondod, hogy rossz nem fognak rögtön telefont cserélni, csak nem kell produkálni a hibát...
Javíthatatlan készüléket nem fognak nagyon erőltetni, cserélik és pont.
Melyiket nézted ki? G620S? :DD

(#3441) Szabcsizz válasza ANDROID??? (#3440) üzenetére

Szabcsizz
(újonc)

Igen,ez belegondolva hülye kérdés volt.XD
Viszont úgy fogom visszaküldeni,hogy teljesen le van merülve,mert úgy csak észreveszik,hogy talán nem 10 perc alatt kéne feltöltenie 100%-ra.
Na basszus,lebuktam.. :D :D :D

[ Szerkesztve ]

(#3442) ANDROID??? válasza Szabcsizz (#3441) üzenetére

ANDROID???
(őstag)

MOst az a menő... :D :C

(#3443) Szabcsizz válasza ANDROID??? (#3442) üzenetére

Szabcsizz
(újonc)

Neem azért.. :D
Sajnos nem kapni másik ekkora telefont ilyen árban..az M2 meg már nem fér bele a keretbe,pedig számomra a Sony a legjobb. :R
Pedig anno az Xperia U-m volt a legjobb,mindenféle hiba nélkül.Azóta is gond nélkül üzemel.. :B

[ Szerkesztve ]

(#3444) t181 válasza Szabcsizz (#3439) üzenetére

t181
(fanatikus tag)

Nekem semmi nem volt. Meg sem említette nekem a nő, hogy visszaküldik, javítják, frissítik, akármi.
Felírta a lapra a bajait, aztán már beszéltük is, hogy mi kell helyette.

(#3445) ANDROID??? válasza t181 (#3444) üzenetére

ANDROID???
(őstag)

Akkor neked ritka jó fej ügyintéző csinálta, vagy már központilag kiadták az alca hibás készülékek cseréjét...?

(#3446) depe95

depe95
(kvázi-tag)

Sziasztok,
Esetleg lehet tudni, hogy a szervizelés ideje mennyi szokott lenni?
Sajnos egyre zavaróbb a hibái a telefonnak: nagyon gyenge térerő (lényegében egy vastagabb falú házban már van, hogy egyáltalán nem találja) és amikor fotóznék a telefonnal olyan mintha egy pillanatra elvesztené a kamerát és újra megtalálja, így nem készül el mindig a kép.

A gond az, hogy koliban vagyok, így ha beadom a készüléket, nem nagyon tudnám telefon nélkül megoldani.
Persze jó lenne, ha egyből cserélnék, mint annak idején a ZTE-vel, de ugye nem nagy rá az esély.

Esetleg cseréltetett valaki mostanság? Mire érdemes?

(#3447) t181 válasza ANDROID??? (#3445) üzenetére

t181
(fanatikus tag)

Fentebb említettem, hogy ZTE Grand X-et cseréltettem az Idol S-re. Nem akarok hülyeséget írni, de úgy emlékszem, hogy a Grand X-nél nem szórakoztak, javították, szervizelték, hanem egy az egyben, rögtön cserélték. Ehhez persze ki kellett fogni azt az ügyintézőt, akinél nem kellett bizonygatni, hogy tényleg hibás. Mert ugye nem valószínű, hogy pont abban a fél percben fog produkálni bármiféle hibát is...

(#3446) depe95

Ez a gyenge térerő nálam is előjött a fősuli koleszában. Ki kellett hajolnom a tetőtéri bukón, hogy tudjak telefonálni. Úgy tudom, hogy kérhetsz cserekészüléket. (ezek mondjuk telefonáláson kívül nem sok mindenre szoktak általában jók lenni)

[ Szerkesztve ]

(#3448) ANDROID??? válasza depe95 (#3446) üzenetére

ANDROID???
(őstag)

Próbáld meg, csak 2G használata alatt...
Szervizelési idő változó, lehet 1 hét lehet 1 hó... Mák is kell hozzá...

A telefonod mikor volt utoljára gyári visszaállítva? (lehet ráférne, mert android...)

(#3449) vizslakutya

vizslakutya
(senior tag)

Nincs itt már szó frissítésről ,az Alcatel hetente nyomja ki az újnál -újabb telefonokat +órákat !
El vagyunk felejtve,mindenki használja ameddig tudja,aztán hajítsa el és vegyen egy másik telefont ,beszoptuk és ennyi :-(

>vizslát mindenkinek<> Alcatel Idol S-Huawei Y 300>Ha mozog a lánc,akkor még meleg az ülőke< >Ha fel tudok állni,megiszom még egy fröccsöt,ha nem ,akkor azonnal hazamegyek."<

(#3450) depe95 válasza ANDROID??? (#3448) üzenetére

depe95
(kvázi-tag)

Próbáltam, nem használ.
Gyári visszaállítás előtt és után is ugyanúgy viselkedik.

(#3451) ANDROID??? válasza depe95 (#3450) üzenetére

ANDROID???
(őstag)

Akkor nincs más, mentsd le a képeidet stb, és mehet garba...

(#3452) t181 válasza vizslakutya (#3449) üzenetére

t181
(fanatikus tag)

Pedig elég szépen elhitették a néppel..
Majdnem nem is vettem meg a Nexus-t (expansys-ról, nagyon akciósan), mondom milyen vagány lesz majd. Hát azt hiszem most szidnám az Alcatelt, mivel már nem is akciós...

(#3453) Szabcsizz

Szabcsizz
(újonc)

Szia!
Nekem két hónapja 5 napot vett igénybe a szervizelés,aztán kaptam az üzenetet,hogy mehetek érte,ugyanezzel a térerő problémával+sok más dologgal.
Persze az már más tészta,hogy visszaküldték egy Reset-el..

(#3454) Marquitos

Marquitos
(újonc)

Csak érdekességképp megemlítem, hogy sógor visszavitte az Idol S-t T-Mobilehoz, mert több baja is volt. Garanciában bevették, majd 2 hét után kicserélték neki egy újra. Ezekszerint az, hogy már nem forgalmazzák meg a kisker listában sem szerepel, nem azt jelenti, hogy nincs nekik.

(#3455) ANDROID??? válasza Marquitos (#3454) üzenetére

ANDROID???
(őstag)

Lehetett nekik még visszavitt készülék pl. A t oldalán volt fent használt amit a tárult.

(#3456) ANDROID???

ANDROID???
(őstag)

Asphalt 8 simán elketyeg :-D

(#3457) vizslakutya

vizslakutya
(senior tag)

A kedvelt 3 betűsnek "megjelent" egy a mi telefonunkon is gyönyörűen dolgozó változata.
Privát !

>vizslát mindenkinek<> Alcatel Idol S-Huawei Y 300>Ha mozog a lánc,akkor még meleg az ülőke< >Ha fel tudok állni,megiszom még egy fröccsöt,ha nem ,akkor azonnal hazamegyek."<

(#3458) troger91

troger91
(újonc)

Egy ideje a facebook messenger program folyamatosan kidobál főmenübe. Olyan mintha megnyomnám a vissza gombot. Hard reset után is fent állt a probléma. Másnak is rossz a program vagy a készülék rosszalkodik? :((

(#3459) xtevo válasza troger91 (#3458) üzenetére

xtevo
(őstag)

Nekem is ugyanezt csinálja... írok és kilép az app... :W Valami iszonyat idegesítő... :((( régen nem csinálta...

Copyright © 2000-2015 PROHARDVER Informatikai Kft.