Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GABEN22022

    csendes tag

    válasz xtevo #3188 üzenetére

    :R :R :R :DD :DD :)) köszönöm! megnyugodtam, csak mert az s advence-em egy utolsó hulladék szar, minden téren,tegnap délelőtt 4edszerre halt meg, lefagyott, és beadta a bekapcsoló képernyőt, mintha ki lett volna kapcsolva s bekapcsoltam volna, ezt eljátszotta 2 ször, olyan 5 percenként, majd 3adikra amint bekapcsolt se kép se hang, próbáltam másik akksit, reset stb ám ha benne hagyom az akksit, akkor olyan forró lesz, hogy sütni lehet rajta, de menthetetlen volt, de alapbol 5percenként ugy lefagyott hogy akksi ki, ilyen szar amióta megvan(1év), fater pedig épp telóvásárláson gondolkodik, és megpróbálkozok az idol s-ével, hogy ne kelljen nekem is vennie ilyen árak mellett, pláne, h nekem nehéz telót találni, követelmények ha drágább telefont választanék, de max 100 alatt: fasza kijelző, min 4.5hd, min 8mpxl kamera, játékokat jól vigye, szal adreno 305, de inkabb 320, ip védelem, ne samsung legyen, de azért márkás, mert 14évesen nemnagyon mennék el egy xiaomi vagy vmi mással egy társaságba,megmosolyognának, meg de gáz stb szal csak masok miatt, max egy jobb alcatellel de inkabb egy ascend p6al, ezek menőek mer vékonyak és mégegyszer köszi a screenshootot :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák