Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nonolada1

    senior tag

    Sziaztok!

    Tegnapelőtt vettem egy ilyen készüléket és nem bántam meg. Nem is tudtam,hogy létezik,igazándiból mást szerettem volna,de még vásárlás előtt az egyik ismerősöm ajánlotta,hogy legalább nézzem meg,mert szerinte egész korrekt kis masina.Mivel a Telenornál az értékesítő hölgy nagyon készséges volt és már jópár telefon asztalra kipakolásával fárasztottam,gondoltam ezt is kérem,mutassa meg és mikor kitette az asztalra a telót,leesett az állam.Ott voltak egymás melett a készülékek és csak néztem,hogy ez most komoly,mert hogy igencsak korrekt kinézetű ez a kis készülék.Meglepődtem milyen nagy,kézbe fogva jó minőséget sugallt,szóval nem sokat hezitáltam utána.
    Életem első androidos készüléke és azt gondoltam,mivel sokan riogattak milyen bonyolult és hogy tök más,mint a hagyományos mobilok,azt hittem egyáltalán nem fogom tudni majd kezelni,de szerintem semmi gáz nincs vele,szokni kell dolgokat benne az tény,de volt már a kezemben illogikus felépítésű hagyományos teló is,számomra az sem volt jobb ennél.
    A teló pozitív csalódás,ha az árát is figyelembe veszem szinte minden téren.Szép nagy a kijelző,finoman működik a kapacitív érintőpanel,szépek a színek.A kamerán mondjuk nem érződik az 5mp,kissé fakó a szín,de végülis ez nem fényképezőgép.A zene térhatásún és szépen szól a külső hangszórón.Ha telózok engem jól értenek és én is jól értem a másik felet.
    Masszív kis cuc,van benne anyag.
    A kis proci ellenére egész gyors,néztem rajta videót és egyszer sem akadt meg.
    Ami nekem majd kell rá,vmi jó kis e-könyv olvasó,mert ami ebba van az gagyi.Ha vki tudna ajánlani vmi jót,azt megköszönném.
    Amúgy egyenlőre nagyon meg vagyok vele elégedve,többet kaptam,mint amire számítottam.

Új hozzászólás Aktív témák