Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mkRoland

    senior tag

    válasz Kari915 #1409 üzenetére

    Úgy vagyok vele, hogy a telefon első bekapcsolása és a kezdeti lépések határozzák meg nekem, hogy mennyire törődtek a hardver-szoftver összehangolással, és ebből a szempontból a Galaxy Mini kivívta a leginkább számomra kézenfekvő kezelhetőséget. A jobbra-balra lapozós touchwiz alkalmazások menü nekem nem fekszik, de azon még azt is élvezettel használtam. A képernyő érzékenysége olyan volt (tisztában vagyok a kapacitív érzékelés tulajdonságaival, de a Mini képernyőjét nyomogatva az történt és akkor, amit és amikor akartam) amilyennek én szeretem, a programok (az alacsony felbontás miatt is) szaladtak.
    Ha valaki nem akar komolyan belemélyedni a telefonja testreszabhatóságába, de olcsón keres valamit, és az igényei nem magasabbak a Galaxy Mininél, akkor azt ajánlom neki. Ha a kijelző felbontása/mérete vagy az AF fontos, akkor jó választás a OneTouch, de érzésem szerint a koreaiakat élvezetesebb használni, mint a kínaiak telefonjait. Egy jobb Custom ROM vagy a GB után viszont szívesen átértékelem ezt a véleményemet.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák