Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Anti425

    tag

    Sziasztok!

    Évek óta a Pannonnál,vagyok előfizető.Androidos telefonom még soha nem volt,ezért bocs ha butaságot kérdezek! Jelenleg is Alcatelt nyúzok immáron 7éve,(az első kamerás tipust)de most már szeretnék váltani :D
    És mivel az Alcatel nálam ilyen hosszan birja gondoltam márkahű leszek...... :K

    Viszont 1 kérdésem van:

    Izgatna a mobiltévé funkció,ami tudtommal sajnos csak T-mobilnál létezik.Ha maradnék Telenornál,megvenném ezt az uj Alcatelt,létezik-e vmi program,amivel lehetne mobil tv-zni??
    Nem órahosszákat,de néha néha ha épp nem vagyok otthon.....
    T-mobilnál létezik a Média mánia csomag ami durván ugyanennyi kb 4700 ft,viszont havonta 10 órát lehet mobil tv.zni vele.....

    1 ik kollegám találta ezt a programot androidra: ""Spb TV 2 for Android ingyen""
    http://blog.sancho.hu/2010/12/spb-tv-2-for-android-ingyen.html
    Neki SE-minije van,települt,de állitolag tv-zni nemtudott mégse,mert "A hálózat tulterhelt-et jelzett..... :(

    Szóval létezhet vmi más megoldás/program amivel maradhatnék Telenoros,és az uj Alcával tv-zni is tudnék????Ha nincs akkor kénytelen vagyok T-mobilhoz pártolni,viszont ha van,akkor megvenném ezt a 990-est....... :)

    Előre is köszönöm a válaszokat,Szép Napot mindenkinek!

Új hozzászólás Aktív témák