Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • huskydog17

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz Abu85 #50 üzenetére

    Köszi, tehát akkor gyakorlatilag ha jól értem, mindössze eltérő üzleti koncepciókról van szó. Ez esetben az Ubi miért tartja fenn évek óta az ukrán stúdiót, akiknek csak PC verzió elkészítése a feladatuk?

    A Square Enix-nél is kellett valami alapos oka legyen, hogy ennyi energiát és pénzt ölnek a PC portokba. Az EA-nél ugye Johan Andersson miatt ölnek bele annyit, na de a SE-nél ki vagy mi adott rá alapos indokot? Ők is simán mondhatnák azt, hogy a PC-sek menjenek át konzolra.

    Azért is írtam, hogy az Ubinál ellentmondásos események történnek, mert az ukrán stúdiót kizárólag a PC portok miatt tartja fenn a francia cég, másrészt a fiatal Ubisoft Toronto is, akik elég jó PC verziót raktak le a Splinter Cell Blacklisthez.

    Ha annyira jelentéktelenül alacsony bevételnek tekinti az Ubi a PC eladásokat, akkor nem lenne egyszerűbb csak konzol exkluzív címeket készíteniük?. Bár azt aláírom, hogy a PC verziókat arra használják fel, hogy az E3 rendezvényeken lenyűgözzék vele a népet, hogy milyen szép az új játékuk, aztán később alaposan visszabutítják a grafikát a konzolok szintjére, ezt már másodszor játssza el a cég. Gondolom, ha már az E3-ra összeraktak egy működő PC verziót, akkor kiadják arra is, lesz, amilyen lesz alapon, legalábbis ez az én teóriám, nekem így tűnik logikusnak.

    [ Szerkesztve ]

    Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

Új hozzászólás Aktív témák