Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • huskydog17

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz Abu85 #20 üzenetére

    Az Ubi miért gyűlöli ennyire a PC tábort? Annyira elhanyagolják a legnagyobb címeknél is, hogy csak a hülye nem veszi észre, hogy a nagy francia cég mennyire magasról lesz*rja a PC platformot. Csak nem értem miért, ugyanis az EA és a Square Enix is kiváló, forradalmi PC verziókat tud csinálni.
    A legutóbbi E3-on az Ubi CEO-ja azt mondta ,hogy a francia cég egyértelmű célja, hogy megnyerje a next-gen érát. Nos, hogy a búbánatba akarják megnyerni, ha kritikán aluli PC verziókat dobnak ki?

    Gondolom ezek után a PC-sek végleg elfelejthetik, hogy az Ubi valaha is Mantle-t alkalmazzon a PC portoknál.
    Végül is miért akarnának Mantle-t, ha még a DX 11.1-t és a 11.2-t is telibe sz*rják?
    Korábban írtad ugye, hogy az Ubinak bőven van annyi anyagi tartaléka, hogy nem kell egy GPU gyártó segítségére szorulnia, vagyis mindenféle hátrány nélkül felmondhatná a szerződést az NV-vel és akkor talán mehetne a DX 11.1 is, legalábbis logikusan gondolkodva, mert ugye az Ubi-nál bőven akad profi programozó és nekik a DX 11.0 csak nyűg. Akkor mi a francnak nem készítenek opcionális DX 11.1 kódot?
    Jó persze most nyilván azért nem akarnak DX 11.1 render-t, mert ugye az NV-nek nem létezik olyan hardvere, amely támogatná azt (Tisztára, mint a FC2-nél). Épp ezért nem kellene ilyen hülye szerződéseket kötni és akkor mehetne a modernebb kód. Mit gondolsz erről?

    Számomra ez a cég tele van ellentmondással, egyszerűen sosem tudom eldönteni, hogy most mit is akarnak, nem értem a lépéseit.

    [ Szerkesztve ]

    Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

Új hozzászólás Aktív témák