Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Johnnyxy27

    aktív tag

    válasz kisza25 #27 üzenetére

    Napi használat mellett már semmilyen gyorsulás nem érezhető a core2duo óta, főleg ha az ssd-vel van párosítva, teljesen egyetértek! A hardver azóta jócskán elhúzott a szoftvertől, hacsak nem játékról beszélünk, természetesen. Szerintem mindketten ugyanazt gondoljuk, de amiért én skylake-re váltottam az az volt, hogy 3 hónapja, amikor még a 6600K is 100k felett volt, a procihoz vadi újan 2 év garival hozzájutottam egy fiatal gyerektől kb 40 ezerért, hülye lettem volna nem megvenni:)! A gyerek valami versenyen nyerte, és neki is haswelles rendszere volt, nem akart váltani, így a procit odaadta gyorsba annak, aki a legtöbbet ajánlotta érte. Utána egy pár napra rá hozzájutottam ebayről vadi újan szintén egy másik tudatlantól 16 giga hyperx 2666 cl15-ös ramot vagy 20-ért, amikor a bolti ára 40+ volt:)! A srác nem tudta mit vett és a DDR3-nak nézte:)! Ezután egyértelmű volt, hogy platformot cserélek, csak a megfelelő alaplapot kellett kiválasztanom, azt sajnos teljes áron, de így is jó árban tudtam választani. SZÓVAL hogy nyugtatgatom-e magam? Tudod a választ.

    [ Szerkesztve ]

    "Minden jobb, ha van benne SSD" avagy "Lehet élni SSD nélkül, de nem érdemes"

Új hozzászólás Aktív témák