Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kisza25

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz Johnnyxy27 #24 üzenetére

    ki mit nevez gyorsulásnak, van az érezhető, meg a mérhető, a RAM-ok mérhetően gyorsultak, de napi felhasználás mellett nem érezhető. Mondjuk egy SSD-re váltás már érezhető is, egy HDD-hez képest, nem csak mérhető.
    amúgy ezt írtam:
    nem lépett igazán előre, tehát lépett, csak nem sokat. ;)
    Amúgy korábban teszteltem 1333Mhz RAM 1800-1900Mhz-re húzva cl9-ben és még ott is csak mérhető volt a különbség, de normál használat mellett kb semmi :N
    a 2GB vs 4GB viszont sokat dob és 8GB is, a 8-ról 16-ra váltás megint semmit (egyelőre)

    Jó lesz ez a DDR4, most azok védik a DDR3-mat meg nyugtatják magukat, akiknek még régi platformjuk van.
    erre annyit, hogy vehettem volna skylake-et, 1-2 hónapja újítottam gépet, de sem a ddr4, sem a meghajló PCB-s proci nem győzött meg, inkább vettem egy Haswellt, ha lett volna új garis Z-s lap akkor meg 1155-öt vettem volna, mert abban forrasztva van a proci, az még 10 év múlva is elketyeg, de ezek a pasztázott szutykok 2-3 év múlva sanszos, hogy problémásak lesznek a kiszáradt paszta miatt (van amelyik gyárilag az)
    Szóval nem, nem nyugtatom magam a DDR3 miatt, inkább te nyugtatod magad, hogy jól döntöttél:P
    1-2 év múlva nekem is az lesz (ddr4), de csak azért, mert addigra az lesz az olcsó a ddr3 meg a drága :D

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

Új hozzászólás Aktív témák