Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vicze

    félisten

    válasz QwErTy42 #80 üzenetére

    Mert amit csinálsz az struccpolitika? Minden esetben a piacvezető van "másolva" nyitván valóan, ami nemsokára már kínai cégek lesznek, és a kínai cégek már inkább egymás majmolják évek óta nem a nyugatot.

    60évvel ezelőtt japánban hány szabadalmat nyújtottak be? Attól hogy egy gazdaság más történelmi pontban ér el egy szintet az én szememben nem azt jelenti, hogy lenézzem őket bármilyen szempontból. Tehát ha nincs előítéletem = "nagy rajongás". :W
    Most mondjam, hogy 2000éve 100x fejeltebbek voltak mint a csodás nyugat, ez pont annyira nem érdekel téged, mint engem, hogy 20éve mi volt.

    A "sárgák" (már ebből is csak a mértéktelen lenézés és rasszizmus üvölt, mellesleg ezzel a japánokat is ide veszed) márt évek óta már több szabadalmat jegyeznek be, mint a nyugati cégek együtt. Az meg hogy azt hiszed, hogy a fejlesztés és a szolgáltatások, nyugaton vannak, inkább csak butaságnak nevezném...
    Mellesleg a "sárgák" most előzik az Intelt félvezető gyártásban, de biztos ez is lopták...

    De be is fejeztem mielőtt jobban felhúzom magam a sok butaságon.

Új hozzászólás Aktív témák