Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz Polllen #43 üzenetére

    "Itthon elvben ki lehet állni a tor mellett, hogy hű de jó, de igazából semmi haszna az átlag embernek."

    Jelenleg úgy tűnhet valóban, hogy nincs haszna az átlagembernek a TOR-ra. De azt nem tudni hogy meddig.
    Kezdjük ezzel:
    A cikk írta:
    "Elkezdte az illegális online fogadási oldalak blokkolását a NAV Szerencsejáték-felügyelet, három ismert oldal július közepétől nem lesz elérhető magyarországi internetszolgáltatókon keresztül - írta a Napi Gazdaság."

    Engem nem érdekel a szerencsejáték, nem erről van szó, hanem az internetszabadságról. Tök mindegy hogy mit, valamit blokkolnak, mert ők úgy gondolják hogy nekik ezáltal több pénzük lesz.

    Magyarán: korlátoznak a szabadságodban az önös érdekük miatt. Ez pedig csak a kezdet, ha ezt ilyen lazán megtették, akkor már csak az a kérdés mikor jön a többi tiltás.

    Szerintem bárhol a világon jogon van arra elszabni a pénzem, amire csak akarom. A fenti dolog pedig ezt korlátozza. Szerinted ez így rendben van?

    Még pár ilyen, és mégiscsak lesz haszna annak a TOR-nak ;)

    Szerk: Ja igen, azt meg sem említettem, hogy illegális cselekménynek van titulálva az internetes fogadás, mivel ilyen esetben ugye nem az állami tulajdonú Szerencsejáték Zrt-nél költöd a pénzed. A forráshír meg persze biztos nem fizetett :U

    [ Szerkesztve ]

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Új hozzászólás Aktív témák