Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz CSorBA #27545 üzenetére

    Vegyél túlfeszvédős aljzatot a TV-d/konzolod alá is, megéri! Nálam kezdettől fogva azzal üzemel a PS3 is, lassan 4 éves lesz, semmi baja. Szerintem nem azon a pár ezer forintos tételen fog múlni a világ üdvössége. Az állandó feszültségmentesítés (illetve az újbóli feszültség alá helyezés) egyik elektronikai eszköznek sem kedvez, ez eléggé köztudott tény. A villanyizzó sem nagyon fogja elszólni magát működés közben, az esetek 99%-ában felkapcsoláskor durran el. A tápegységek sem komálják túlzottan az állandó leválasztás/visszaengedést.

    A standby-teljesítményfelvételek meg olyan minimálisak, hogy ezzel nem spórolsz szinte semmit sem, ezt csak az elvakul zöldek (közismertebb nevükön: sötétzöldek) állítják, de azzal nem számolnak, hogy emiatt a "mindenthúzzunkki" hülyeség miatt mennyi eszköz szólja el magát hamarabb, mint kéne, amely eszközök kidobásával és az új vásárlásával ezerszer jobban terheljük a környezetet, mintha lenne egy bizonyos arányú standby-fogyasztás.

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

  • Djuree

    félisten

    válasz CSorBA #27545 üzenetére

    hát igen :D
    szerintem mindkettőben van igazság, franc tudja hogy a jobb, én sem húzogatom ki mindig, csak ha hosszabb időre (2-3 nap) elmegyek, 1 évben kb. 3.000ft-ot spórolok így. de emiatt még nem ment tönkre semmim, ha kihúztam, ha nem...

    DM-Fan: a kondiknak nagyon nem tesz jót az állandó fesz alatt lévőség. elpukkannak elég hamar, ha szar minőségűek, esetleg hibásak. ha jó minőségűek akkor bírják azért.

    [ Szerkesztve ]

    LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Új hozzászólás Aktív témák