Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gdsantos87

    csendes tag

    válasz laszlo168 #10570 üzenetére

    Kössz...
    Végülis csak az érdekelt volna, hogy ez normális, hogy ennyire vibrál, xbox-nál főleg. Gondolom vkinek csak van x-box-a és plazmán játszik és leírja a véleményét erről.
    Valamint haverom 8!!! éves samsung plazmáján is játszottam már (asszem 1024x768 felbontású ???) és ott ez a jelenség abszolút nem jelentkezett és sztem ugyanolyan, ha nem szebb képe volt, mint az eddig használt Lcd-mnek. Emiatt is mertem plazmát venni. úgyvoltam vele, hogy Pc-vel úgyse kötöm öszze, max esetleg akkor, ha vmilyen nfl érdekel, de akkor is teljes képernyős módban, focimeccseket nézek digin hd-ben meg filmeket és sorozatokat letöltve media box-on keresztül, szal nem láttam értelmét egy 100cm+os Led Lcd-t veni.

    Még bízok, hogy nem ez lesz a végleges álláspont: "De szerintem megszivtad"

    Ha lejjebb veszem a fényerőt meg a kontrasztot, akkor meg a játék megjelenése lesz elég gáz egy LCD-hez képest. Mondjuk Játék módon (ami már eleve csökkentett fényerővel bír) még így is szebb/nagyobb élmény volt/lenne így játszani. Csak az a fránya vibrálás... :W

    Mattes: Igen nekem nem is az alap vibrálással lenne a gondom, ami mondjuk sd és Hd tv adásoknál van, azt megszoktam egy óra alatt fel se tűnt. Mondjuk szüleimnek amúgy sem, nem értették, hogy milyen vibrálásrúl beszélek... :D
    Viszont, mint említettem x-box-nál nagyon zavaró, sztem nem igazán lehet megszokni :((

    Dorian: én nem vettem sértésnek :))

    asysoft: : Huhhh... : kb 2.2-2.5 m távolságról nézem

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák