Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Avelius

    csendes tag

    DPS 8gb pendrive új fejlemények!
    Ma a barátnőm tudta vissza vinni a második pendrivet! az euronicses dolgozó meg szegényt jól leoltotta. Hogy irásvédett, hogy nem tudjuk leformázni normálisan hogy bénák vagyunk mert senki nem hozta vissza rajtunk kivül! => kapott egy új ugyanolyan 8gb os pink DPS pendrivet!

    Kiváncsi leszek hogy most ezzel milesz ! de ha ez is ugyan ugy viselkedik mint az előzőek akkor a fejéhez vágom és nagyon leoltom az eladót meg minden!

    Ja és már nem csak én nem tudtam megformázni! az info tanárom aki mellesleg elég ismert programozó is meg nagyon ért a hardveres hibákhoz is ! ősem tudta leformázni ntfs be és nem tudott semmit kezdeni vele.Nem tudtunk file directory létrehozni, formázás után rajta volt még valam, és mappa törlés után is rajta volt. Nála is ugyan ezek a jelenségek jöttek elő mint nekem!
    De az eladó szerint mi vagyunk a bénák!
    ő megformázta gyors de nem tett rá semmit és nem hozott létre se mappát csak leugatott minket ennyit értett hozzá!

    Na de majd este kiderül hogy mit tud ez a 3dik vissza cserélt DPS 8gb pink pendrive!
    Csak nagyon sajnáltam h pont barátnőm vitte vissza mert nem ért hozzá! én nem hagytam volna hogy leugasson. szegény tiszta szomorú volt és mondta ha nem jo kidobja és vesz másik fajtát nagyon elvolt keseredve megint!

Új hozzászólás Aktív témák