Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kenguru65x

    újonc

    Sziasztok!

    Regisztráltam az eBay-re és a PayPal-ra, eBay-en vásároltam valamit, megadtam a címet, ahova kérem a terméket szállítani, sikeresnek jelezték, le is vonták az összeget, majd egy nap múlva jött az eBay Eladótól egy elutasítás azzal, hogy a PayPal-nál nincs jóváhagyva a címem (pénzt visszakükdték)

    "I am sorry to inform you that we don't ship to unconfirmed address. We will been canceling your order. To confirm your address
    https://www.paypal.com/webapps/mpp/shipping-address-outside"

    A megadott link hibás, tudna ebben valaki segíteni, hogy mit a teendőm?

    Köszönettel

  • Kenguru65x

    újonc

    válasz V/ #24329 üzenetére

    - Az eBay és a Paypal összerendelve? : eBay vásárláskor azt jelöltem meg, hogy PayPal-lal fizetek
    - Hozzá van rendelve ez a cím a bankkártyádhoz? : Nem adtam meg bankkártyát, hanem elutaltam a szükséges pénzt a PayPal-ra (egyszeri vásárlásról van szó egyelőre)

    Közben a következőt találtam az eBay-en belül, "Update shipping addresses"-nél,
    a vásárlásnál megadott címem bekerült automatikusan "Primary shipping address" címhez,
    de alatta a következőt írja:
    "Primary shipping address - This is where you'd like to receive items you purchase.
    Note - Some sellers require shipment to a credit card billing address registered at PayPal (also known as a Confirmed Address)."

    Akkor értelmezésem szerint egyes eladók credit card hozzárendeléshez (PayPal-on belül) kötik a vásárlást.
    Kérdés, hogy vajon debit kártyát el sem fogadnak? Bár nem tudom, hogy egyáltalán az eladó meg tudja-e különböztetni a két féle kártyát.

  • Kenguru65x

    újonc

    válasz V/ #24335 üzenetére

    Köszönöm, nem vagyok még járatos sem az eBay-en, sem a PayPal-on, most regeltem mind2re.

    Meg tudnád mondani, hogy hol tudom az eBay-en belül beállítani a PayPal-os összerendelést? Egyelőre
    nem találom. Mind2ben ugyanazt a mail címet használom, ha jól látom a képen, amit betettél, majd a mail címet kell megadjam.

    Azt már megtettem, hogy teljesen azonosra írtam a címet a 2 helyen hátha ez volt a gondja, mert az egyikben volt emelet, ajtó, a másikban nem. (A kért szállítás címe és a címem azonos.)

    Továbbá kérdezném, hogy akkor lehet-e az, hogy csak credit/debit kártya megadással tudok egyes eladóktól vásárolni, amit idéztem angolul korábban ("Note - Some sellers require shipment to a credit card billing address registered at PayPal (also known as a Confirmed Address)."), vagy ezzel eBay-PayPal összerendeléssel, s a 2 cím teljesen azonossá tételével meg fog oldódni a gondom? (A PayPal-ra utaltam pénzt abból szeretném kifizetni az eladót.)

    Válaszodat előre is köszönöm.

Új hozzászólás Aktív témák