Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Belba

    őstag

    Itt nagyon jó képes-magyarázat található a paypal regisztrációról és a használatról :

    Kattints ide, és nézd meg a PayPal használatáról szóló INGYENES oktatóvideót!

    Lépésről-lépésre mindent megmutat! :D

    >>> Már bankkártyával is tudsz fizetni (paypal)

    < A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

  • Belba

    őstag

    válasz cocka #1103 üzenetére

    Van, aki nem tud angolul, vagy kis angol tudással nem boldogul, nem pontosan ért mindent.

    Beleolvastam a topicba és olyan kérdéseket láttam beírva, hogy erre következtettem...

    Na, ezért linkeltem ide a részletes "lépésről-lépésre" leírást, mert ez sokaknak lehet segítség.

    Amúgy nekem pl. még soha nem hiányzott a PayPal account, évek óta simán vásárolok a dombornyomott bankkártyámmal a neten enélkül is. :D

    < A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

  • Belba

    őstag

    válasz Stalker-2572 #1101 üzenetére

    Ha ezen a weboldalon akarsz előfizetni a tagságra 1 hónapra/6hónapra/1 évre, akkor regisztrálnod kell a weboldalon és PayPal-on keresztül átutalhatod a tagdíjadat...

    Itt a motoros-weboldalon nem muszáj a valódi lakcímedet megadnod (nem is ajánlom) meg a telefonszámodat sem, a valódi nevedet talán amiatt célszerű, hogy a befizetéseddel össze tudják majd kapcsolni, mert biztosan ott majd megjelenik a valódi neved.
    Mint látom, itt csak letölthető videókért kell fizetned tagdíjat, tehát semmit nem vásárolsz fizikailag, amihez kellene a valódi címed.
    Szerintem a regisztrált adataidat később átírhatod majd (befizetés után) és akkor a valódi neved sem jelenik majd meg a weboldalon.

    A PayPal-nál mindenképpen Personal accountot regisztrálj magadnak, mivel nem vagy vállalkozó, aki több helyről fogad majd átutalásokat.
    A PayPal regisztrációkor mindenképpen a saját valódi adataidat add meg, illetve azt a nevet, ami a bankkártyán szerepel! Ezeket a személyes adatokat nem fogják látni azok, akiknek átutalsz majd a későbbiekben.

    < A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

  • Belba

    őstag

    Emberek!

    Lehet netkártyát (webkártyát) is kiváltani, de aki hosszú távon gondolkozik, annak jobb a valódi dombornyomott bankkártya!

    A netkártya (webkártya) egy kényszerszülött-termék, ha valakinek nincs módja (nincs elég pénze) dombornyomott bankkártyát szerezni, ezzel is lehet végső soron a neten vásárolni, korlátozottan...

    De a valódi dombornyomott kártyát máshol is használhatjuk vásárlásra a neten, nem csak a PayPal-fizetős oldalakon, utazásoknál is használható fizetésre más országokban, sokkal univerzálisabb!

    Sajnos, sok banknál komoly pénzletét, számlanyitási-letét és/vagy fizetésátutalás is szükséges a dombornyomott bankkártya igényléséhez (legtöbb banknál min.50ezer Ft betétet írnak elő, OTP-nél többszázezret!)...

    TIPP : A K&H Banknál elegendő 2-3ezer Ft betéttel számlát nyitni, ehhez már igényelhető a chip-es dombornyomott bankkártya, ráadásul jár mellé ingyenes utazási baleset- és poggyászbiztosítás is, ami utazásonként komoly megtakarítás lehet.
    Én "Emelt szintű elektronikus számlacsomagot" nyitottam a banknál (499Ft/hó) ehhez igényeltem a MasterCard bankkártyát. Kb. 8 nap után vehettem át! :C

    Elég sok bank számla- és bankkártya kondícióit böngésztem át, mielőtt a K&H Bank mellett döntöttem és úgy láttam, hogy ez az ajánlat a jelenleg legelőnyösebb!

    Én évek óta elég sokat vásárolok az interneten (USA-tól Hong-Kong-ig), de még eddig soha nem volt szükségem a PayPal fizetési módra, ha volt dombornyomott bankkártyám.
    Szállodai helyet, repülőjegyet, biztosítást, kozmetikumokat, mindenfélét vásároltam már a neten, emellett sokat utazunk, és úgy látom, hogy a netkártya csak látszólagos megoldás... :(

    < A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

  • Belba

    őstag

    válasz attyspocak #1141 üzenetére

    Semmi érdekem nem fűződik a bank reklámozásához... :D

    Igen, én is értem, hogy mi a PayPal lényege, de eddig még SOHA nem került veszélybe a bankkártyám sem az adatai, érdekes módon SOHA senki nem akart vele visszaélni.

    TUDOM, hogy a topic a PayPalról szól, de nem-mellesleg kell hozzá bankkártya is.
    Látom a hozzászólásokból, hogy többen netkártyát akarnak hozzá kiváltani, és mivel nekem 10 évig volt ilyen szerencsétlen-netkártyám (OTP webkártya), emiatt szerettem volna jó tippet adni néhányaknak, hogy ha-már-szükséges, akkor inkább dombornyomott kártyához jussanak, ami univerzális, másra is használható, nem csak neten vásárlásra!

    Én pl. nem akarom a havi jövedelmemet a számlámra utaltatni KÖTELEZŐEN, férjem is így van vele, mi már csak ilyen renitens népség vagyunk : ne szabják meg nekünk, mit csinálunk a pénzünkkel! ;]

    Sokan vannak, akiknek nincs rendszeres havi jövedelmük és nincs 50ezer Ft letétük a dombornyomott bankkártya kiváltásához. Azt szerettem volna, hogy ŐK ne legyenek kiszolgáltatva a kényszerszülött-netkártyának és sok bank erőszakosságának!

    < A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

  • Belba

    őstag

    válasz attyspocak #1142 üzenetére

    Ja... :DDD

    És vannak olyan bankok, ahol NEM postázzák a bankkártyákat, kizárólag a bankban vehető át...

    Vannak olyan bankok, ahol kizárólag csak postán küldik a bankkártyákat, a bankban nem vehető át...

    Nos, ez bankonként változik. :D

    < A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

  • Belba

    őstag

    válasz L.T. #1150 üzenetére

    Kedves L.T. !

    NEM bankreklámnak szántam a beírásom, hanem JÓ TIPP-nek, azoknak, akik a neten szeretnének a jövőben vásárolni és kellene hozzá egy jól használható bankkártya...

    Bocsi, ha megsértettelek a segítőkész szándékommal.

    Azt, hogyan lehet párezer Ft-tal valódi dombornyomott bankkártyához jutni, sajnos nem tudom leírni úgy, hogy ne említsem meg annak a banknak a nevét, ahol ez megszerezhető.

    Már csak azt nem értem, hogy ha TE ilyet beírsz ("...Az otp-t kerüljétek! Én már két éve elkerültem Átmentem a BB-be.." ) az ugye nem bankreklám, hanem... (???) :F

    Mindent fel lehet jóindulattal és rosszindulattal is kezelni...

    < A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

  • Belba

    őstag

    válasz L.T. #1172 üzenetére

    [OFF]
    Drága L.T. !

    NEKED biztosan szuperjó a netkártya is, TE pl. soha nem utazol, NEKED nincs szükséged dombornyomott bankkártyára sem, stb...

    Attól még MÁSOKAT érdekelhet!

    Vedd úgy, hogy a beírásom NEKIK szólt! KÖSZI! :C

    Engedd meg nekem (de ha nem tetszik, akkor is úgy lesz!), hogy beírjam a saját véleményemet egy nyílt topicba, ahová bárki beírhatja a saját véleményét.

    Te magadat alázod porig a beírásaiddal, ezt sem kell kommentálni. :DDD

    Ja, és felhívnám a figyelmedet egy apróságra : a PayPal tudnivalói is úgy kezdődnek, hogy kell hozzá 1 db dombornyomott bankkártya... ;]
    (Ja, hogy némelyik bank kitalált egy nyomoronc-netkártyaformát, ami ezt így-úgy helyettesíti?... Mint alább olvasható a kínlódásokban, ez bizony nem működik olyan egyszerűen, mint a a valódi...)

    Ha nincs más választás, akkor kénytelen az ember kínlódni.

    A beírásom azoknak szólt, akik nem szeretnének kínlódni, szeretnének kényelmesebb megoldást a netes vásárlásaikhoz. Tudjanak róla, hogy van választásuk, nem kell hozzá többtízezer-többszázezer Ft tőke!

    Neked meg kellemes további kínlódást! :D [/OFF]

    [ Szerkesztve ]

    < A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

  • Belba

    őstag

    Kis segítség a Withdraw Funds funkcióhoz :

    A Bank Name-hez nem a bankod nevét kell megadnod, hanem a Bankod SWIFT-kódját (BIC-kódnak is hívják) !!!
    Ezt a SWIFT-kódot megtalálod a Bankod weboldalán.

    Néhány SWIFT-kód :
    Raiffeisen Bank : UBRTHUHB
    K&H Bank : OKHBHUHB
    OTP Bank : OTPVHUHB

    A bankszámlaszámot folyamatosan (szünetek vagy kötőjelek nélkül!) kell beírni!!!

    < A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

  • Belba

    őstag

    válasz kory24 #1482 üzenetére

    Mikor beregisztrálod a bankkártyádat, akkor a PayPal rendszere le fog vonni a számládról kb.400 Ft-ot. (Ezzel ellenőrzi, hogy a számlád/kártyád működőképes, valós adatok vannak rajta. Ezt a 400Ft-ot később jóváírja a rendszer, akkor is visszakapod, ha utána semmi mozgás nincs a PayPal számládon.)

    Tehát legalább ennyi pénz legyen a bankszámládon, mikor elindítod a bankkártya-regisztrációt!!!

    A PayPal kiküld a bankszámládra egy "verified code"-ot (ellenőrző kód, képen pirossal!), amit kizárólag a bankszámla tulajdonosa kaphat meg (csalás kizárva!). Ezt a "verified code"-ot kell majd beírnod a bankkártya regisztráció utolsó lépéseként.

    Figyelj, hogy
    - a bankkártyán szereplő nevet írd be regisztrációkor
    - a bankkártyaszámot folyamatosan írd (szünetek vagy kötőjelek nélkül!)
    - Expiration Date = kártyádon szereplő érvényességi dátum (hónap/év)
    - Card Verifcation Number = kártyád hátoldalán találod, ott a Help-ben a leírás

    [Add Card]-gomb lenyomása után email értesítést kapsz a regisztrációról, a bankszámlád NetBank oldalán is pár perc múlva megjelenik a PayPal 400 Ft-os levonása, ha van MobilBank értesítőd, akkor itt is megkapod az SMS-t.
    Az SMS-ben is benne lesz a "verified code", a NetBank-od szövegében is megtalálod, de legkésőbb a postázott havi számlakivonatodban is megtalálod...
    Ezt a kódot később is beírhatod a PayPal oldalán, de amíg nem írod be, addig nem leszel "Verified" (Ellenőrzött) felhasználó!

    A PayPal emlegeti ezt a "verified code"-ot "Expanded Use Number"-ként is, én megkaptam "Enter your Expanded Use Number" címmel emailben is... :D

    [ Szerkesztve ]

    < A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

  • Belba

    őstag

    válasz Balinov #1486 üzenetére

    Úgy tapasztalom, hogy teljesen össze-vissza vonja le a PayPal a regisztrációs letéti díjat...

    Nekem a K&H dombornyomott MasterCard-nál 400 Ft-ot, a fiam OTP VisaElectron-jánál 176 Ft-ot, a férjem Raiffeisen dombornyomott MasterCard-jánál megint 400 Ft-ot vont le...

    Ki érti ezt?... :F

    < A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

  • Belba

    őstag

    válasz cocka #1492 üzenetére

    Kedves Cocka !

    Úgy látom, SEMMI sem jó neked, amit beírok, belekötsz még abba is, amit utólag azért elismersz, hogy ja most már ÍGY van, de még a te idődben másképp volt...

    Arra még nem gondoltál, hogy a kezdők MOST akarnak PayPal-ra beregisztrálni?!
    A friss infókra kiváncsiak, nem arra, hogy mi volt 2 éve.

    Most kapaszkodj meg :
    - Mindhárom bankkártyánkat én regisztráltam be a PayPal-ra
    - Mindhárom bankszámlánk HUF (forint!) devizanemben van nyitva
    - Mindhárom PayPal beállítás HUF/USD volt, mikor hozzáadtam a kártyákat
    - Mindhárom PayPal regisztrációt először Personal-ra regisztráltam

    A három bankkártyánkból kettőt KÉSŐBB (regisztráció után pár héttel) Premier accountra változtattam és láss csodát, ennél az akciónál a PayPal nem zároltatott 1 Büdös Vasat sem egyik bankszámlánkon sem!!! (tehát a limitek feloldására SEMMIT nem zárolnak) :D

    1 USD = 159,4 Ft a mai napon
    1 EUR = 251,89 Ft mai napon

    Akkor szerinted a 400 Ft most 1 USD vagy 1 EUR, vagy mégis micsoda?!
    (A 176 Ft-ot már meg sem kérdezem, vajon az micsoda.)

    Aki itt keveri a dolgokat, az nem én vagyok!

    Azért írtam le képekkel illusztrálva két fontos lépést is a PayPal-on, mert látom, hogy sokan nem értik. Egyértelmű, érthető leírásokra van szükségük, nem össze-vissza-érthetetlen angol halandzsára, amit eddig sem értettek!

    Nem biztos, hogy mindenkit rá kellene beszélni a Premier accountra, mert azért annak vannak ám hátrányai is!!!
    Pl.: Minden Premier számlára érkező pénzből 3,4%+90HUF-ot levon a PayPal tételenként!
    Ezzel szemben a Personal számlára érkező pénzből nincs levonás.

    Tehát pl. aki csak időnként vásárlásra használná a PayPal számláját és évente 2-3 bejövő összegnél nem lesz többje, annak jobban megéri a Personal account. (Jó tudni azt is, hogy ha mégis upgrade-el Premier-re, visszaút már nincs!)

    Örülök, hogy arra vetted a nem kevés fáradságot, hogy mondatonként kielemezd a beírásaimat és engem csesztess, aki segítő szándékkal részletes leírást igyekeztem adni a kezdőknek a legjobb tudásom szerint. (Kicsit már erőltetett, ahogy minden szavamba igyekszel belekötni.)

    Ennyi erővel inkább azoknak segíthetnél, akik valahol elakadtak és segítségre lenne szükségük!

    [ Szerkesztve ]

    < A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

  • Belba

    őstag

    válasz cocka #1496 üzenetére

    "... A 400 Ft-ot az expanded use miatt és a limitek feloldása miatt vonják le HA AKAROD.
    Az 1 USD-t, 1 HUF-ot, 1 EUR-ot pedig a kártya hozzáadásakor a kártyához tartozó számládon zárolja a bank a napi középárfolyamon. Ezt nem vonják, csak zárolják, és kb. 2 hét múlva feloldják. Ez a "díj" hivatott arra, hogy ellenőrízzék a kártyád valódiságát..."

    Akkor én is LASSAN mondom, mert még mindig nem érted : A 400 Ft-ot akkor zárolták a bankszámláinkon, amikor a bankkártyákat hozzáadtam a PayPal számlához! ÉRTED?! :DDD
    NEM 1 USD-t, NEM 1 Ft-ot, NEM 1 EUR-ot, hanem 400 Ft-ot!
    Illetve ugyancsak a VisaElectron bankkártya hozzáadásakor 176 Ft-ot zároltak.

    "... A 176 Ft-ról annyit, hogy azt közvetlenül a kártya hozzáadaása után zárolja a bankod, aszerint, hogy a paypal beállításoknál milyen devizanemekben nyitottál számlákat.... Ezzel a "díjjal" ellenőrzik, hogy valós-e a megadott kártyád..."
    "... A 400 Ft-ot meg levonják, a számlatörténetedben is benne lesz és visszakapod és a limitek feloldása miatt fizeted, nem pedig a kártya regisztrációja miatt!..."

    DE BIZONY HOGY! :K
    A 400 Ft-ot éppenhogy akkor zárolják, amikor a bankkártyát beregisztrálom!!!
    Nézd meg bizonyítékképpen a beillesztett képet a #1488 hozzászólásomban.
    Látod a ZÁROLÁSI SORSZÁM feliratot, vagy keretezzem be neked pirossal?!
    Ha a 400 Ft-ot a "limitek feloldása miatt" vonnák le, akkor vajon miért nem vonták (zárolták, tökmindegy!) a VisaElectron kártyánál, amit Personal-ról Premier-re változtattam?!

    "... Aki sokat ad el vagy szokott többször is pénzt fogadni, annak elengedhetetlen a premier account...."

    :DDD Ja, ... ja...
    Aki sokat ad el, annak mindenképpen a Premier account a megfelelő.
    De nem mindenki szokott "sokat eladni"!
    Van, aki a neten "csak" vásárol, őneki sokkal jobb a Personal account.
    EZÉRT lenne jó pontosan elmagyarázni a kezdőknek, hogy melyiknek mi az előnye, mi a hátránya, melyik felhasználónak mi a megfelelőbb!!!
    Attól, hogy te sokszor láttad már a díjtételeket és kívülről fújod, még nem biztos, hogy a kezdők is tudnak róla.

    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

    Imádom, ahogy itt hosszasan és részletesen rágódsz minden egyes beírt szavamon...
    Hosszú és részletes kritikákat van időd írogatni.

    De néhány hozzászólással lejjebb pl. #1451 teljesen rossz segítséget adtál Esmein-nek.
    (T.i.: NEM a bank nevét kell beírni, hanem a Bank SWIFT-kódját!)
    "...Csak ha már a segítő szerepében tetszelgünk a segítség legyen a lehető legpontosabb.... (idézet by cocka) :DDD

    #1470 "segítséged" is... Hm... Ezt azért nem nevezném annak! :(

    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

    Semmi értelme itt a 400-176 Ft-os ügyön rágódni, főleg azért érdektelen a dolog, mert ezeket az összegeket mindenki visszakapja idővel.

    Következő csesztető beírásodra nem fogok válaszolni, kár is strapálnod magad. :D

    < A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

  • Belba

    őstag

    "... 1. az esetleges sikertelen regisztrációval az érintett nem veszített semmit, legfeljebb azt, hogy másik kártyát kellett volna igényelnie
    2. Nem voltam benne biztos, hogy a Budapest Bank Visa Electronjait elfogadják-e a neten. A bankkartya.hu szerint igen, de nem akartam hülyeséget írni. A pudding próbája az evés..."

    MIBŐL ÁLL megírni a szerencsétlen usernek, hogy : - Bocsi, ezt nem tudom!
    Nem szégyen! Viszont a másiknak ezzel egy csomó kellemetlenséget okozol.
    Utánajárás, idő, pénz, égés, hogy múlt héten EZT kértem, most meg egy MÁSIKAT...
    Neked ez semmit nem számít?!... Lelkiismeretről hallottál már?
    OK! Igazad van! Ha nem ízlik a puding, akkor kidobom a szemétbe...
    Ha meg nem lesz jó a bankkártya, a hátam mögé dobom és veszem elő a másikat? :DDD

    "... Aki tanácstalan vagy képtelen megérteni, hogy miről szólnak az angol nyelvű utasítások az ne kezdjen paypal regisztrációba vagy kérjen meg mást a paypalon keresztüli vásárlásra, ha van rá lehetősége..."

    KÖSZÖNÖM! Ez mindent elmond rólad!... :C
    Már csak azt nem értem, hogy ha neked ENNYIRE nem számít, hogy másoknak nehézségeket okoz a regisztráció és a használat, akkor miért pont azzal kötözködsz, aki veszi a fáradságot és részletes leírással próbálja azokat segíteni, akik nem értik az angol szakszavakat, fogalmuk sincs hova mit írjanak és mire figyeljenek?

    "... Nézd, én is voltam kezdő, nekem az ég világon senki nem magyarázta, hogy mit hogy kell. Egyszerűen követtem a leírtakat. Szerintem elég egyértelmű..."

    Nekem sem okozott problémát sem a regisztráció, sem a bankkártyák ill. bankszámlák hozzáadása...
    Sőt, az sem, hogy az egyik webshopunkban feltegyem a PayPal fizetési módot.
    Mégis, amikor beleolvastam ebbe a topicba, sorra azt látom, hogy sokan nem tudják milyen kártyát kellene a PayPal-hoz szerezniük, mennyi pénzt tegyenek a számlájukra regisztráció előtt, sőt némelyek azzal sincsenek tisztában, hogy a Lastname a Vezetéknevet jelenti az űrlapon...
    Van, aki többezer Ft-ot vesztett egy rossz beírással!!!
    Erre TE azt mondod : aki hülye, az dögöljön meg!
    ÉN meg szeretnék nekik segíteni, mert SZERINTEM semmiből nem áll beszúrni egy magyarázó ábrát vagy néhány szóban leírni, mit hogyan csináljanak.
    Utána már ők is tudni fogják. :K

    "... Mindenki előtt ott a lehetőség, hogy tájékozódjon és mint tudjuk az információ érték..."

    Ez a topic pont arra való, hogy aki tanácstalan PayPal ügyekben, az idejön és szeretne tanácsokat kapni a tapasztaltabbaktól.
    Nem olyan tanácsokra persze, hogy "próbáld ki, aztán meglátod".
    Itt a Fórumon az önzetlen, ingyenes tanácsadásnak van helye, ha te a segítségedet pénzért árulod, arra nyiss egy Vállalkozást és máshol hirdesd a szolgáltatásaidat.
    (Lehet, hogy megzavartam a "köreidet"?)

    "... Ha te ennyit csesztetésnek veszel, akkor veled elég nehéz lehet dűlőre jutni bármiben is..."

    Reggel 10 óra óta egyfolytában a beírásaimmal foglalkozol : mondatonként, szavanként próbálsz mindenbe belekötni...
    Este 9-re végre eljutottál odáig, hogy elismered : ja, 2 éve még ÚGY volt, arról nem tehetsz, hogy a PayPal rendszere 2 év alatt változott. :P
    Velem nagyon könnyű dűlőre jutni, ha a másik félnek igaza van!
    Az viszont sosem fog velem dűlőre jutni, aki pusztán kötözködik és látom, hogy a szavai mögött csak üres buborékok pukkannak el sorra.

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

    Azért válaszoltam mégis, hadd pukkanjon szét az utolsó kis buborékod is, amit utolsó próbálkoznak még erőtlenűl fellőttél! :DD :))

    < A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

  • Belba

    őstag

    Sziasztok!

    Úgy látom, hogy a PayPal-nak lett saját bankkártyája...

    Itt is...

    Ti mit tudtok erről?... Vagy ez csak az USA-ban használható?... :F

    [ Szerkesztve ]

    < A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

  • Belba

    őstag

    válasz horvathd #8857 üzenetére

    Köszönöm a választ!... :R

    < A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

  • Belba

    őstag

    Sziasztok!

    Segítségre lenne szükségem :

    1./ Van-e a PayPal-nál korlátozás a pénzforgalomra?...

    2./ Van-e a PayPal-nak saját bankkártyára (mint a Payza-nak)?...

    Előre is köszönöm a segítséget!...

    < A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

Új hozzászólás Aktív témák