Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • andatti

    senior tag

    Bocsi, ha volt már... (nem akarok belenyugodni, hogy a dollárom át akarja váltani az UC forintra, majd utána visszaváltja, mert az elsődleges pénznemem a dollár)
    Én is nyitottam paypal-t, bankszla-m nincs, így az unicredit bankon keresztül fizettem be a pénzt, elsőre forintot, ami péntek 13h körüli rátét után kedden éjfél előtt megérkezett, anno, ősszel. A fiók úgy van beállítva, hogy Ft, euró és dollár is érkezhessen rá. Most elsődleges pénznem a dollár. Viszont az a bajom, hogy az UCnél nem engedték meg, hogy rátegyem a dolláromat, mondták, hogy az aut. átváltódik majd Ft-ra. Ami hség, hisz az elsődleges pénznem a dollár, akkor úgy váltja át, hogy majd utána rögtön vissza is váltja? Nem értem. Emellett az is fura, hogy az egész világból bárhonnan kaphatnék dollárt a számlámra, de én nem fizethetem be a bankban? (Uc-nél). De ha lenne folyószámlám és devizaszámlám, akkor ennek semmi akadálya se lenne, mert akkor utalhatnám a dollárom. Vagy kérjek meg valakit, hogy küldjön paypal-ra nekem dollárt, mintha vett volna tőlem valamit? Minden esetre az ügyintéző deviza szla számot kérne tőlem, amit viszont nem tudok, mert bár biztos van a paypal-nak dollár szla-ja, arra nekem nincs rálátásom. A transfer id alapján úgyis tudnák, hogy melyik szla-ra kéne rakniuk…

Új hozzászólás Aktív témák